Věří známé osobnosti lékařům, nebo léčitelům?

Jsou léčitelé spíše nebezpečí, nebo pomoc? Bohdalovou odnaučil léčitel kouřit, Pilarovou zbavil rakoviny a Partyšové pomohl otěhotnět
21. ledna 2022
 
Hlavní stránka Nové články

Různí léčitelé jsou čím dál tím populárnější a věří jim i české hvězdy. Nejen zpěvačka Eva Pilarová, ale i mnozí další uvěřili v zázraky alternativní medicíny a svěřují se do rukou známých léčitelů. A dodejme, že tito lidé jim mnohdy opravdu pomohli.

Libuše Šafránková a Jiří Bartoška.

Jiří Bartoška

Jiří Bartoška a Ivana Chýlková
Jiří Bartoška a Ivana Chýlková • Zdroj: Profimedia

Božena Kamenická patřila mezi nejvýznamnější lidové léčitelky a léčila i slavné osobnosti. Diagnostikovala na základě zahřátí vzorku moči pacienta. Mezi její slavnou klientelu patřil Ludvík Svoboda, Gustáv Husák, Karel Gott, Josef Kemr i Václav Havel, jehož léčitelka upozorňovala na slabší funkci průdušek a plic. Apelovala na něj tehdy, ať přestane s kouřením. Její pomoc vyhledal i Jiří Bartoška.

„Jel jsem za ní tehdy do Plzně. Bylo to strašně zajímavá stará paní, přímo dokonalá. Nechtěla mě už vzít, že na to už nestačí. Nakonec jsme ji ukecali a ona mi nejdříve vyčistila krev a pak mě vyléčila bylinkami. Nevím, co mi tenkrát bylo, ale bylo mi na umření,“

zavzpomínal Bartoška.

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m, Praha 1

Karel Gott

Ani zpěvák Karel Gott se během svého života léčitelům nevyhýbal. Obdivoval práci astrologů a šamanů celý svůj život. Poté, co překonal rakovinu, dojížděl do vily českého slavíka léčitel Ladislav Kříž. Říkalo se, že Gottovi i ostatním klientům předepisoval čajové směsi namíchané přesně na míru, podle toho, jaký byl jejich zdravotní stav.

Iveta Bartošová

Přestože život zpěvačky Ivety Bartošové skončil tragicky, i ona během něj využívala služeb léčitele. Iveta na tom byla psychicky špatně, na jejím zdravotním stavu se podepsal hlavně alkohol, na němž byla závislá. Z toho nejhoršího ji dostal léčitel Jan Saavedra, který své zkušenosti nasbíral mezi domorodci v Mexiku a rozumět bylinkám se naučil od indiánské šamanky. Nejen vyléčení onkologičtí pacienti jsou důkazem toho, že jeho léčba zabírá.

Hana Zagorová

Hanu Zagorovou ještě během studií skolila závažná choroba, porucha krvetvorby, která nakonec změnila celý její život. Musela absolvovat transfúze a poznala i dobrého léčitele.

„Poznala jsem jich nepočítaně, ale kromě transfúzí mi dlouho nepomáhalo nic. Až jednou mi pomohly bylinky, které mi poradil pan Likovský. Věřím bylinkám a tři roky jsem dennodenně pila asi sedm čajů, moc mi to pomohlo. Ten léčitel ale bohužel před třemi lety zemřel,“

přiznává zpěvačka.

Hana Zagorová
Hana Zagorová • Zdroj: Profimedia

Na půlročním kurzu pro léčitele, který absolvovala, zkoušela prý ledacos i sama.

„Dali mi úkol, abych druhému člověku jen silou vůle a myšlenky snížila krevní tlak. A podařilo se.“

Mezi její nástroje patří vzácné kameny, kyvadélko a virgule.

„Říkám tomu kouzelnické nářadí,"

vysvětluje.

Jiřina Bohdalová

Jiřina Bohdalová
Jiřina Bohdalová • Zdroj: Profimedia

Ukrajinský léčitel Rostislav Prokopjuk zbavil herečku závislosti na cigaretách! Před lety zašla vášnivá kuřačka Jiřina Bohdalová za psychologem Rostislavem Prokopjukem. Po odchodu od něj bere už několik let cigaretu do úst jen výjimečně.

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852, Okolí Prahy

„Vůbec jsem mu nevěřila, že mě odnaučí. Ale povedlo se. Dnes už jen sem tam přikuřuji,“

svěřila se herečka Novinkám.

Za Prokopjukem, který prý dokáže i nemožné, zavítal i Petr Janda.
 

František Janeček

I boss českého showbyznysu a producent úspěšného muzikálu Fantom opery František Janeček začal kvůli neustupující nemoci využívat služeb tradičního čínského léčitele.

Felix Slováček a Dáda Patrasová

Na léčitele Emila Václava Havelku se obracela i již výše zmíněná herečka Jiřina Bohdalová. Chodili za ním ale i Eva Urbanová, Václav Hudeček, Dagmar Patrasová, Felix Slováček, Lenka Filipová, Ladislav Chudík alias seriálový doktor Sova nebo Josef Abrhám.

O pomoc požádala Havelku i manželka posledně jmenovaného, filmová Popelka Libuše Šafránková, která bojovala s rakovinou.

V roce 2001 odletěl léčitel Havelka i na Kubu, aby pomohl Fidelu Castrovi, za což byl kritizován. On však politiku do práce nezatahoval, bral Castra pouze jako člověka a klienta.

Věra Martinová

Spadla na dno a léčitel ji zachránil. Zpěvačka se svěřila do jeho rukou a poté se do něj i zamilovala. Jmenoval se Květoslav Zmrhal.

„Od dubna spolu nejsme, byl to ten kritický sedmý rok. Ale život mě naučil, že pomocnou ruku najdu hlavně na konci své paže. A možná se ještě někdo v mém životě objeví,

potvrdila rozchod country královna.

Michaela Maurerová

Michaela Maurerová
Michaela Maurerová • Zdroj: Profimedia

Léčitelka Ludmila Mojžíšová se zabývala rehabilitací a léčbou neplodnosti. Díky ní se vysněného miminka dočkalo mnoho žen, které předtím po dětech marně toužily.

Takovým případem byla i herečka Michaela Maurerová, která nemohla dlouho otěhotnět.

„Chodila jsem k léčitelům, navštěvovala lidi, kteří umí pracovat s energiemi, zkoušela jsem lymfatické masáže, cvičila podle Ludmily Mojžíšové – zkrátka, nevynechala jsem snad nic, co existuje. Já na tyhle věci hodně věřím,“

řekla.

„Nakonec se nám to spolu s umělým oplodněním skutečně podařilo,“

dodala.

Má doma dvojčata a její rodinné štěstí je konečně úplné.

Jitka Zelenková

František Tugendlieb byl zachráncem hlasů zpěváků. Léčil i Jitku Zelenkovou.

„Seznámila jsem se s ním v Bratislavě, kde dlouho žil. Byl to vynikající léčitel a především člověk. Byl to právě on, kdo jako první přišel s výbornou metodou rozezpívávání popových zpěváků. Jeho rady dokonce převzala i Lída Nopová, která vyučuje na konzervatoři, a ke které dochází řada zpěváků,“

řekla Zelenková.

Miluše Bittnerová

Miluše Bittnerová
Miluše Bittnerová • Zdroj: Profimedia

V energie věří také herečka Miluše Bittnerová.

 „Myslím, že může pomoci opravdu cokoliv, pokud tomu člověk věří. Já s léčiteli nemám osobní zkušenost, ale určitě věřím na sílu kamenů. Něco na nich musí být, jinak by s tím lidstvo nepracovalo už tisíce let. Hodně zajímavé mi přijde také reiki. Co se týče alternativy, doufám, že už se v našem státě konečně začne řešit marihuana,“

prohlásila.

Gábina Partyšová

Léčitelka Jana Čistecká se zaměřuje na nejrůznější neduhy, čistí moderátorce duši a ta si ji nemůže vynachválit. Gábina nemohla dlouho otěhotnět, a tak zkoušela různé metody.

„Při běžné prohlídce mi lékaři zjistili změny na děložním čípku, naštěstí šlo ještě o předrakovinové stadium, takže léčba byla úspěšná. Měla jsem ale strašně oslabenou imunitu,“

přiznala moderátorka, které v celkovém uzdravení výrazně pomohly bylinkové čaje od léčitele. Teď už zase žije showbyznysem, moderuje akce a zpívá.

Jana Brejchová

Jana Brejchová
Jana Brejchová • Zdroj: Profimedia

Pomocí spirály vyhledal v těle postižené místo a následně nemocnému předával energii prostřednictvím tzv. nilského kříže s kruhem.

U legendárního léčitele Jindřicha Paseky hledalo pomoc mnoho lidí. Paseka si nikdy nevzal za své služby peníze od nikoho z nich. Ze svých pacientů si léčitel Paseka nejvíce vážil kardinálů Františka Tomáška a Štěpána Trochty, se kterými se spřátelil. Byl osobním léčitelem prezidenta Ludvíka Svobody. Se zdravotními neduhy pomáhal i komunistickému premiérovi Ľubomíru Štrougalovi. Do jeho domku ve Svratouchu mířili i herci, například Helena Růžičková nebo Jana Brejchová s Jaromírem Hanzlíkem.

Jednou u něj byl i trenér olympijské vítězky Martiny Sáblíkové Petr Novák, který je rovněž původem ze Svratouchu.

Michal Hrůza

Michal Hrůza
Michal Hrůza • Zdroj: Profimedia

Michalu Hrůzovi, který téměř zemřel po napadení v Ostravě, se život rázem převrátil naruby. Poté, co se opět vrátil ke koncertování, začal s ním jezdit i nový člen kapely - léčitel Jirka. Kdysi Michalovi předpověděl, že bude úspěšným muzikantem, teď mu prý dodává energii.

„Vím, že to bude znít divně, ale mám v tomto směru zvláštní zkušenost. Když jsem ležel v nemocnici, kluci vyzvali fanoušky, aby na mě každý den v sedm večer mysleli a vysílali ke mně energii. Já jsem to tehdy samozřejmě nevěděl, ale byly chvíle, kdy jsem se cítil zvláštně, příjemně. Až zpětně jsem se dozvěděl, že to bylo právě tehdy,“

říká Hrůza.

Agáta Hanychová

Známá česká celebrita Agáta Hanychová se na společenských akcích a večírcích usmívá a baví. Za úsměvem se však mohou skrývat i problémy. V minulosti Agáta žádala lidi o rady ohledně zdravotního stavu svého syna Kryšpína, který trpěl atopickým ekzémem, přestože sama alternativě nevěří.

„Myslím si, že tohle by mělo být hlavně na doktorech a já hlavně na ty léčitele nevěřím a jsem opravdu na tu medicínu,“

potvrdila Hanychová.

Eva Pilarová

Eva Pilarová
Eva Pilarová • Zdroj: Profimedia

O své děsivé diagnóze se dozvěděla během jednoho z koncertů v Alžírsku od léčitelky ze Slovenska. Její slova sice brala s rezervou, ale po návratu do Česka se přece jen vydala k lékaři. Ten ji bez vyšetření ujistil, že žádnou rakovinu určitě nemá. Jeho slova si však chtěla nechat potvrdit i u jiného odborníka. Až od něj se dozvěděla krutou pravdu.

„Můj onkolog byl tak velký frajer, že mě léčil ve spolupráci s lidovou léčitelkou a když se později odstěhovala do Ameriky, tak s panem léčitelem. Umínila jsem si, že se z toho určitě dostanu. Žádná jiná alternativa nepřicházela v úvahu,“

popisuje svůj přístup k léčbě.

Po léčbě začala chodit k léčiteli Jaroslavu Doubravovi. Ten je považován za léčitele se zázračnýma rukama, pomocí kterých předává pacientům pozitivní energii. Na své schopnosti přišel náhodou, ale protože na sobě tvrdě pracoval, léčí dnes nejen lidi, ale také zvířata, jako například závodního koně v Chuchli. Svou energií dobíjí doslova všechno živé. Eva Pilarová o něm dokonce napsala knihu.

„V této souvislosti si dovolím dát jednu radu. Zásadně nevěřte léčitelům, kteří vám řeknou, že nemusíte chodit k lékaři a vyléčí vás sami. Skutečný léčitel nikdy nic takového neřekne,“

varuje zpěvačka před šarlatány.

Oblíbené zpěvačce se stal osudným pád. Zlomila si nohu a rameno. Na tento problém se začaly nabalovat další zdravotní komplikace a fatální selhání ledvin.

Jak vidíte, kouzlu magických sil propadly mnohé známé osobnosti. Inu... tam, kde už lékař nic nezmohl, pomůže léčitel.

Zdroje: Ahaonline.cz, Novinky.cz, Super.cz, Blesk.cz, Aktuality, Nasehvezdy.cz, vlastní dotazování

 

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (11)

Agáta s dcerkou Miou a synem Kryšpínem
Dáda Patrasová a Felix Slováček
Fidel Castro
Gábina Partyšová
Iveta Bartošová
Jitka Zelenková
Karel Gott
František Janeček a Kateřina Brožová
Filmová Popelka Libuše Šafránková
Věra Martinová
Karel Gott a Eva Pilarová
View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks