Top hledané
Výsledky (0)
Co prozradila Veronika o zákulisí show Survivor? Tohle se produkci líbit nebude!

Veronika ze Survivoru po příletu překvapuje: Má to být zajímavé, měli jsme scénář, tvrdí

Denisa Zajíčková
23. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Veronika ukázala, že bojovat opravdu umí

Všichni účastníci letošního Survivoru už jsou v teple svých domovů a užívají si plných lednic, a tak přišel čas, aby se jich fanoušci zeptali na ty nejpikantnější detaily, které mohou o show prozradit. Favoritka Veronka Sandholzová z kmene Lovců však jednou ze svých odpovědí vyrazila fanouškům dech!

Postupně se všichni letošní účastníci hlásí svým fanouškům na sociálních sítích. Titán Martin Carev to vzal od podlahy a vyrazil rovnou na Mercedes-Benz Fashion Week, Pirát ukázal šťastné shledání s rodinou, Jana z Lovců zase překvapila svou maminku, když nezavolala, ale rovnou si přijela pro vřelé objetí. Snad jediný, kdo ještě tajemně mlčí, je tanečník Martin Prágr, který si nadále nechává sociální sítě spravovat profesionálním týmem. A ačkoliv i u něj čekají fanoušci na zákulisní drby, zatím si zřejmě užívá svého nerušeného soukromí. Už brzy ho totiž čeká další mediální vlna - je potvrzeným účastníkem letošní řady StarDance a tréninky mu začnou pravděpodobně už v květnu.

Neskrývá se ani Veronika Sandholzová, která uvítala své příznivce tak, že jim byla ochotná odpovědět na otázky ohledně přípravy, castingů a průběhu celého Survivoru. Hlásila se totiž už podruhé. Ve druhé řadě se stala pouhou náhradnicí a do Dominikánské republiky tak neodletěla. 

Byt k pronájmu 4+1 s terasou a zahradou, Praha
Byt k pronájmu 4+1 s terasou a zahradou, Praha, Praha 9

Taktika jí nevyšla

Nevzdala to, prošla náročným castingy a ve třetí řadě už se dozvěděla, že to konečně vyšlo. Přitom prozradila, jak výběr funguje. „Přihlášku jsem posílala někdy v září a na konci září jsem šla na první kolo castingu. Myslím si, že na ty castingy zvou kolem 700-800 lidí, což je furt zlomek těch všech, co pošlou přihlášku. Dále už jen opět docházíte na domluvené časy, myslím, že kolem šesti až sedmi kol. A na konci při podpisu smlouvy se dozvídáte, zda jste náhradníci nebo účastníci,“ vzpomínala na radostný moment. 

Ani s taktikou jí to nevyšlo tak, jak si plánovala. „Měla jsem připravenou úplně jinou taktiku, než jsem odletěla. Ale úplně. Já jsem jasný příklad toho, že taktiku musíte vymyslet až na místě,“ smála se sama sobě. To se možná ukáže právě v následujících dílech, kdy její druhá ruka Bandurko odešel do kmene Titánů. A Veronika to neponese zrovna nejlépe.

Opravdu ztratila imunitu?

Nejvíce její příznivce ale pochopitelně zajímalo, co se stalo s imunitou, o které tvrdí, že ji ztratila. „Já jsem koukala, že je to tam špatně sestřihané, určitě udělám video a vysvětlím, jak vše bylo. Ale určitě v tom nebyla taktika ji získat, lhát o tom všem -  a pak ji ztratit,“ říká plavovlasá bojovnice.

Fanoušci se ale ptali i na další podrobnosti. A právě ta mnohé překvapila! „Bylo něco v TV jinak než v realitě? Měli jste nějaký scénář?“ psal jeden z fanoušků. „Je to furt reality show, která má být pro lidi zajímavá, takže ano,“ odepsala mu Veronika. 

Otevřít v galerii (1)
Prozradila Veronika až příliš?
Prozradila Veronika až příliš?Zdroj: se souhlasem TV Nova

Žiletky tam normálně jsou, prozradila už dříve Ornella

To je však pro mnohé překvapivé, protože neustále dostávají odpovědi, že vše, jak se na ostrově odehrává, vidí pak také v televizi. Drobné náznaky, že „není všechno zlato, co se třpytí“ přinesla už ale například Ornella Koktová, která v jednom ze svých podcastů Agáta a Ornela show prozradila, že tam mají holky žiletky. 

To bylo přitom vždy jedno z hlavních témat, které se vždy zametlo pod koberec s odpovědí, že ženy si před účastí dojdou na laserovou epilaci. Ta prozradila, že tam žiletky normálně k dispozici jsou. Zdá se, že už v příští sérii zbývá jen peřina a nafukovací matrace. Vlastně ne, peřinu Titáni v jednom ze soubojů vyhráli! Nabízí se tak otázka, zda nemají k dispozici i kartáčky na zuby, opalovací krémy nebo šampóny. 

Na sociálních sítích se totiž v poslední době některé dámy dohadují, že není možné, aby měly ženy v Survivoru stále tak perfektní vlasy. Takového výsledku prý doma někteří nedosáhnou ani s několika maskami!

Byt na pronájem Praha 1 - 128m
Byt na pronájem Praha 1 - 128m, Praha 1

Dalo se to předpokládat?

Je jasné, že některé záběry jsou zcela evidentně domluvené. Například, když jde soutěžící hledat imunitu - a jako zázrakem je mu zrovna v patách kameraman. Je otázkou, zda se v takovém případě zkrátka nedomluví, že se chvíle, kdy vytouženou imunitu najde, zopakuje. 

Znát je to i na některých rozhovorech, kdy někteří soutěžící začnou rozhovor: „Tak co ta kmenová rada?“ Stejně tak u individuálních rozhovorů, o který mohou soutěžící nejspíš požádat, ale rovněž budou také k různým tématům dotazováni. 

Zda ale mají skutečně v rukou scénář - a co v něm konkrétně je, to už Veronika neprozradila. Lze tak předpokládat, že když je v Survivoru zkrátka trochu nuda, tak je produkce trochu ponoukne, aby něco vymysleli. Nebo, že by bylo dopředu dané, kdo to snad celé vyhraje?

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze