Top hledané
Výsledky (0)
Barvy a ženy rozzářily pánskou fashion show luxusního módního domu Versace. Překvapením bylo spojení se značkou Ford!

Pestré barvy, modelky a Ford na pánské módní show Versace FW 19/20

Dominika Žejdl
19. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Módní dům Versace vždy patřil k výstřednějším značkám, které si hrají se vzory, detaily a střihy. V letošní kolekci FW 19/20 se značka Versace zaměřila na barvy a vrstvení, a to v poměrně velkém stylu. V těchto modelech budete na ulici rozhodně vidět!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Pánská show byla zpestřena krásnými ženami

Versace jako vždy prezentuje svou luxusní pánskou kolekci s nějakými ženskými modely. Donatella evidentně ví, že ženy jsou ozdobou každé události a luxusní show tak patřičně zpestří. Jinak tomu nebylo ani během přehlídky kolekce FW 19/20, kde se mezi muži objevovaly sexy krásky jako Gigi Hadid nebo krásná Kaia Gerber – světové modelky, které si oblíbili návrháři po celém světě!

Vrstvení oblečení a kombinace výrazných barev a vzorů

Kolekce FW 19/20 je tak trošku mišmaš. Jak Donatella říká: „Na modelech je jasně vidět, že v módě panuje svoboda.. Svoboda projevu a svoboda ukázat to, co chceme.” Nechybí kombinace vzorů a barev. Některá spojení jsou cool, ale jiná v nás evokují spojení nespojitelného. Příklad? Luxusní zlaté boxerky v kombinaci s dlouhým kabátem, rozepnutou košilí a řetízky. Tohle si chce opravdu někdo obléci? 

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Propojení s automobilovou značkou FORD

Během luxusní show jsme si nemohli nevšimnout potištěného oblečení s logem značky Ford. Automobilka spolupracovala s módním domem Versace na několika modelech s oválným logem, které byly představeny právě na milánském týdnu módy. Logo zdobí kožené bundy, kalhoty, tenisky, mikiny, ale je vidět i na detailech, jako jsou třeba knoflíky. Takže pokud patříte mezi milovníky těchto dvou značek, budete z modelů jistě nadšení!

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Donatella Versace opět dokázala nevídanou věc! 

Ve své kolekci FW 19/20 totiž spojila na první (pro mě tedy i na ten druhý) pohled absolutně nespojitelné motivy, střihy a brandy. Versace a Ford? To je jako namazat si francouzské foie gras na okoralý kus rohlíku z večerky. Vážně mě to pobavilo...ale jak je vidět i Donatella musí někdy zkousnout kompromis střední třídy.

A teď už k pánské části kolekce. Osobně se mi moc líbí barevná tepláková souprava s typickými barokními znaky Versace. Citronově žlutý kabát k tomu? Proč ne. Tohle je zkrátka značka pro ty, kteří chtějí být středem pozornosti. A toto je přesně to pravé ořechové. Volnočasovka na víkend, ale i stylová záležitost do klubů noční Prahy.

Z dámské sekce mě naprosto uchvátil model, který předvedla Emily Ratajkowski (8. - 9. minuta videa). Černé mini šaty svojí krajkou připomínající sexy noční košilku jsou vážně trefou! Je to tak sexy, smyslné a navíc šaty perfektně podtrhují ženské křivky. I dokonale vystužený dekolt jistě bude lichotit nejedné ženě. Večeře ve dvou, dámská jízda nebo rozlučka se svobodou? Na všechny tyto příležitosti jsou jako dělané. HOT!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze