Top hledané
Výsledky (0)
Kolekce FW 19/20 vás podle bývalé Posh Spice nechá snít. Opravdu?!

Žádné experimentování! Victoria Beckham opět sází na minimalismus

Martina Šmalclová
22. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Trumfne sebe samu? 

Na londýnském týdnu módy jsme se od designérky a bývalé členky skupiny Spice Girls dočkali osvědčené klasiky. Přehlídkové molo ovládl pro Victorii Beckham tolik typický minimalismus a luxusní elegance v podobě kostýmů, halenek, midi sukní, kabátů, sak a vlněných svetrů s košilí. Laťku, kterou si Victoria nastavila, drží konstantně vysoko. Otázkou zůstává, jestli ji někdy dokáže přeskočit...

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

"Na podzim a zimu 2019 přemýšlím o tom, co ženy chtějí, o moderní ženskosti a o tom, jak tyto nápady vnést do kolekce pro současnost." Victoria Beckham

Moderní ženskost je z luxusní kolekce skutečně cítit. Každý z modelů vypráví svůj příběh a v každém z nich působí jeho nositelka sebevědomě a emancipovaně. Victoria Beckham se pro tvorbu kolekce FW 19/20 rozhodla použít měkčí a pohodlnější materiály, které mají ženám dopřát větší pohodlí a nechat je současně snít. Co myslíte, podařilo se jí to?

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

Geometrické obrazce: Krok správným směrem

To, co Victoria Beckham na světových týdnech módy předvádí, je stabilně vydařené. Z každé její kolekce však míváme takřka identické pocity a zoufale toužíme po nějakém zpestření, které by designérce pomohlo vyjít ze zaběhlých kolejí. Osvědčená klasika je sice klasika, i ona ale začne být po nějaké době nudou.

Příjemným zpestřením luxusní FW 19/20 se staly geometrické a jiné výrazné obrazce, které ozdobily všechny produktové skupiny kolekce. Najdete je tak na oversize halenkách, šik kabátech s neokoukanou přezkou v oblasti hrudníku, topech nebo ležérních šatech bez rukávů. Stačí to však?

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Královna londýnského minimalismu Victorie Beckham

Designérka opět předvedla, že se každou svojí kolekcí posouvá kupředu a nehledí zpět. Tentokrát mě totiž zaskočila, a to především svým smyslem pro mish mash nejrůznějších vzorů a látek…

Nejprve bych začala plusy. Moc se mi líbí pojetí klasického kabátu z luxusní modré buklé protkané černou hedvábnou nití á la Chanel. Obzvláště ta přeska přes obě ramena, která dovolí nosit kabát i bez obléknutí rukávů je geniální!!! Všechny přece známe ten “mord”, kdy nám sako nebo kabát po chvilce nošení slézá z ramen. A co se týče toho kostýmku uvnitř, nemám k tomu výhrad. Perfektní model pro businessmanky s ultra nabitým programem (jen ty šmoulí kozačky bych si raději odepřela).

A na závěr trocha chaosu. Čtverečkovaná košile s límečkem jak ze 70. let, kosočtvercový mohérový svetr, tvídová sukně a nakonec leopardí kozačky s otevřenou špičkou. Pardon, ale tady si z nás Victorie dělá asi legraci! Za mě jasný propadák přehlídky.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Victoria Beckham SS19
Zobrazit článek
Victoria Backham SS18
Zobrazit článek