Top hledané
Výsledky (0)
Bennifer zase spolu! Jak vypadá jejich víkendové hnízdečko lásky v Miami za neuvěřitelných 395 milionů korun?

Vidíme jim do deníku, do domu… I do postele!

Kristina Vacková
27. května 2021
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Ben Affleck a Jennifer Lopez zase spolu

Jak se zdá, nejen naše politická scéna je v koloběhu. U nás se vracejí ministři, v Holywoodu se zase dávají dohromady staro-nové vztahy. Jsou Ben Affleck a kráska Jennifer Lopez zase spolu? Povedlo se nám zmapovat jejich kroky a nahlédnout jim i do ložnice v Miami, kde strávili víkend v domě, jež je nazýván nejmodernějším palácem 21. století.

Jak se zdá, tyto dva to k sobě stále táhne. V posledních týdnech otřásají médii zprávy o tom, že tato oblíbená dvojice, fanoušky láskyplně přezdívaná Bennifer, se již zase oficiálně vídá. Prostě jim to spolu asi funguje. Jak by také ne, když tráví víkendy v pobřežním sídle v Miami Beach, jež bylo prodáno minulá měsíc za bezmála 19 milionů dolarů, tedy téměř 395 miliónu korun!

Otevřít v galerii (9)
Pobřežní dům v Miami má celý komplex bazénů
Pobřežní dům v Miami má celý komplex bazénůZdroj: Profimedia

Z deníku celebrit

JLo se letos na jaře rozešla se svým snoubencem Alexem Rodriguezem, a nedlouho poté začala být zase vidět na veřejnosti se svým ex-snoubencem, Benem Affleckem. Tento hvězdný pár spolu byl mezi lety 2002 a 2004, přičemž se v listopadu 2002 zasnoubili, pět měsíců poté, co Jennifer opustila v červnu svého manžela Crise Judda. 

Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha, Praha 1

Ben Affleck byl pro tuto krásku, která nenechává nic náhodě, tím pravým, protože už krátce po seznámení se nechala slyšet, že:

„Cítila jsem se jako… je to tady!“

V polovině března se Jennifer Lopez a Alex Rodriguez rozešli a zrušilli zasnoubení, což pro média popřeli s tím, že jde o nepřesné zprávy.

Počátkem dubna vyšel v časopise InStyle Jennifeřin profil, kde o ní hovořili její nejbližší přátelé a spolupracovníci, a mezi nimi i Ben Affleck, který ji vychválil do nebes:

„Myslel jsem si o sobě, že mám dobrou pracovní morálku, ale byl jsem úplně pokořen a unesen tím, k čemu se (Jennifer) zavázala a dělá den co den. Vážností, s níž bere její práci, i jejím tichým a oddaným způsobem, jímž se jí vždy podaří dosáhnout cíle. A poté, co cíle dosáhne, se opět vrátí a zdvojnásobí své úsilí. Dodnes je tou nejpracovitější osobou, s jakou jsem se v tomto oboru setkal. Má velký talent, ale také velmi tvrdě na svém úspěchu pracuje.  Jsem za ni šťastný, že konečně získává kredit, jaký si zaslouží.“

Otevřít v galerii (9)
Bennifer znovu na scéně, kamera je zachytila v důvěrném momentě
Bennifer znovu na scéně, kamera je zachytila v důvěrném momentěZdroj: Profimedia

Pár dní poté Jennifer Lopez a Alex Rodriguez oznámili pro žurnál People, že se oficiálně rozešli:

„Uvědomili jsme si, že jsme lepší jako přátelé, a jsme rádi, že to tak zůstane, budeme i nadále spolupracovat a vzájemně se podporovat v našich společných podnicích a projektech. Přejeme to nejlepší nejen sobě navzájem, ale i dětem toho druhého.“

Zhruba dva týdny poté se Jennifer Lopez a Ben Affleck společně objevili na akci Vax Live Global Citizen. Po odvysílání koncertu na začátku května si fanoušci všimli, že zde Lopez do svémho představení zahrnula akordy z její písně „I’m glad“, jež byla inspirována jejím vztahem s Affleckem. 

Otevřít v galerii (9)
Dům je tak prostorný, že by se zde pár ani nemusel potkat
Dům je tak prostorný, že by se zde pár ani nemusel potkatZdroj: Profimedia

Fanoušci rozvířili hladinu a pak už to šlo ráz na ráz. Pýr byl několikrát spatřen pospolu při různých příležitostech a Affleck byl viděn, jak opouští dům JLo v Los Angeles. To vše vyvolalo zvěsti o obnovení románku, i když stále nic nebylo oficiálně řečeno.

Víkend v domě za 395 milionů korun 

10. května Jennifer a Ben společně podnikli výlet do Montany poblíž Big Sky, kde Ben Affleck bydlí, a později byli viděni, když společně přilétali soukromým letadlem do Los Angeles. Díky fanouškům a blízkých obou hvězd vyšlo rovněž najevo, že mezi nimi byla udržována láskyplná korespondence.

Otevřít v galerii (9)
Ložnice, kde Ben a Jennifer strávili minulý víkend
Ložnice, kde Ben a Jennifer strávili minulý víkend Zdroj: Profimedia

Jeden ze zdrojů hollywoodských médií potvrdil, že:

"Jennifer byla jen pár dní v Los Angeles, kde strávila čas s Benem. Od svého výletu v Montaně zůstávají v kontaktu každý den. Je to ošemetná situace, protože žijí tak daleko od sebe, ale zdá se, že jsou oba odhodláni věci dělat dobře.“

Otevřít v galerii (9)
Moderní interiéry jsou zatraktivněny luxusními doplňky
Moderní interiéry jsou zatraktivněny luxusními doplňkyZdroj: Profimedia

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

No a pak před pár dny pár zase viděn společně v Miami, kde J.Lo pracuje. Vzniklo zde i několik oficiálních fotografií, na nichž vypadají oba velice šťastně. Staronový pár se již nesnaží svůj vztah skrýt:

„Šli si zacvičit se samostatnými trenéry, ale v žádném případě se nesnažili svůj vztah skrýt. Při cvičení zůstávali blízko sebe a objímali se, škádlili se a občas se i políbili. Každému bylo jasné, že jsou opět spolu,“

uvedl zdroj zdroj pro Entertainment Tonight.

Otevřít v galerii (9)
Miami rezidence zajišťuje dostatek soukromí
Miami rezidence zajišťuje dostatek soukromíZdroj: Profimedia

Pojďme se podívat, kde strávili uplynulých pár dní! 

V Miami si Jennifer pronajímá tento dům, jež je připodobňován k paláci 21. století. Pobřežní, či spíše plážová nemovitost je neuvěřitelně prostorná, což však pár momentálně moc nezajímá.

Otevřít v galerii (9)
Světlý a prostorný interiér
Světlý a prostorný interiérZdroj: Profimedia

Dvoupatrová pevnost zaujímá plochu přes 3000 m2 a má 11 ložnic, 12 koupelen, 3 garáže, soukromou posilovnu, bazén, vířivku a dokonce i lázně. Tento dům, který pár teď o víkendu obýval, byl před měsícem prodán návrháři šperků Paulovi Morelli za zhruba 18 milionů dolarů. Nemovitost byla zrenovována v roce 2015, a od té doby je zde i penzion, posilovna, kancelář, hlavní apartmá s balkonem, jež pár obývá, a mnoho dalšího!

Otevřít v galerii (9)
Samozřejmě nechybí ani soukromý přístav
Samozřejmě nechybí ani soukromý přístavZdroj: Profimedia

Dům je prezentován jako architektonický skvost. Postavila jej společnost MV Group USA. Je odtud výhled na otevřené moře a samozřejmě naprosto špičkové designové luxusní zařízení, doplněné elegantními, neméně luxusními detaily.

Otevřít v galerii (9)
Západy a východy slunce v Miami
Západy a východy slunce v MiamiZdroj: Profimedia

Dům stojí přímo na nábřeží, kde má samozřejmě vlastní přístaviště s lodním výtahem. Se zátokou je spojen mosty a přitom je zde zajištěno naprosté soukromí.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze