Top hledané
Výsledky (0)
Na dortíky a procházky zapomeňte!

Víkend v režii mužů! Tato místa vás budou bavit!

Eva Ledecká
15. srpna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Muž v autě

Řekněme si to narovinu. U většiny rodin a párů rozhoduje o tom, kam se pojede o víkendu, žena. Ona najde místo, ubytování i zábavu v okolí. Kolikrát jste se ale setkali s ne úplně šťastnými mužskými tvářemi na hradech a zámcích, na koupalištích nebo v kavárnách? Chlapi by si víkend zařídili úplně jinak a dortíky by do něj rozhodně nepatřily! A protože my to moc dobře víme, přinášíme tipy na místa, kde se vám, pánové, bude líbit. Chcete inspiraci? Tady je!

Adrenalin s offroadem v Milovicích u Nymburka

Jedním z měst, které jsou každý víkend plné těch, co touží po adrenalinu, jsou Milovice u Nymburka. V místním vyhlášeném military a adrenalin parku se můžete projet v obrněném transportéru, bojovém tanku, land roveru nebo na čtyřkolce, a to v pořádně drsném terénu. Tankodrom má rozlohu 200 hektarů, z toho 46 pokrývá off roadová trať, vojenská základna a střelnice. Zastřílet si tu můžete třeba i z Kalašnikova. Je tu otevřeno od pondělí do neděle od 10 do 17 hodin. A ceny? Záleží, co si chcete vyzkoušet. Jízda ve skupince bojovým vozidlem stojí 800 Kč, za jízdu Hummerem dáte 3600 Kč.

Dvoudenní jachting na Lipně

Pořádnou zábavu slibuje také plachtění na Lipně. Můžete si tu zapůjčit plachetnici na celý víkend a užít si pořádnou pánskou plavbu! Pokud jste zkušení jachtaři a máte kapitánský průkaz, sáhnout můžete po luxusní jachtě Bavaria 32 s délkou 9 metrů pro 6 osob, která na dva dny stojí 10 000 Kč. Jestli ne, půjčí vám třeba menší jachtu Bavaria 20 pro 4 osoby, která má délku 6 metrů. Za tuto jachtu na dva dny zaplatíte 5 000 Kč.

Otevřít v galerii (1)
Muž se zbraní
Muž se zbraníZdroj: pixabay.com/ID 8089514
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5

Jízda na koních v Polici nad Metují

Koně vždy byly doménou mužů. Jízdu na krásném silném zvířeti s velkou duší si můžete užít na farmě Turov v Polici nad Metují. Nabízí vyjížďky do volné přírody, ale i tréninky v jízdárně. Jízda na koni na této farmě je určena jak pro úplné začítečníky, tak i pro ty, kteří mají nějaké zkušenosti. Hodina v terénu stojí 350 Kč, trénink v jízdárně na 45 minut stojí 400 Kč. V létě se jezdí až do 20:00 a ven se vyjíždí v počtu minimálně 2 osob.

Via ferrata v Děčíně

Naproti děčínskému zámku přes řeku Labe byla v roce 2014 vybudovaná ferrata na Pastýřské stěně. Je to snad jediná ferrata v Evropě, která vede v centru města. Najdete na ní celkem 16 cest, které mají různé obtížnosti. Žádná ale není tak těžká, aby ji nezvládlo ani starší zdatné dítě. Tahle zábava trvá 1,5 až 2,5 hodiny a je zdarma, jen za vybavení musíte zaplatit. Pokud ho nemáte, můžete si ho půjčit v Active Point Děčín. Děčínem vede také cyklostezka podél Labe, takže pokud se sem vydáte na víkend, vezměte si s sebou rozhodně i kolo.

Za pivem do litoměřického minipivovaru

A teď trochu z jiného soudku. A to doslova! Pokud máte rádi pivo a výzvy spojené s jeho vařením, vyrazte do Litoměřic! Minipivovar Koliba vaří piva z žateckého chmele a nejenom, že si na nich pochutnáte, ale také si je můžete sami vyrobit pod dohledem sládka! Po šesti týdnech si své pivo budete moci odvést, a to dokonce i s vlastní etiketou. Tenhle zábavný pivní kurz trvá celý den – od 8:00 do 19:00 hodin. Stojí 4000 Kč pro jednu osobu, pokud budete 4, zaplatíte každý jen 2000 Kč. V ceně je občerstvení i konzumace piv a nealkoholických nápojů.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Farma Turov
Bukovice 37 549 54 Police nad Metují okr. Náchod
+420 603777402