Top hledané
Výsledky (0)
Podívejte se, co si pro vás hvězdy přichystaly na víkend!

Víkendový horoskop plný luxusu: Berani objeví nové zájmy, Střelce čeká dobrodružství

Denisa Zajíčková
16. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Poslední dny ve Vodnáři přinesou intenzivní změnu

Nenechte se zmást, tento víkend bude stát za to. Je totiž posledním v odvážném Vodnáři, který mění životy, odstraňuje staré a nefunkční - a zároveň dává prostor ke změně. Poté nastoupí citlivé znamení Ryb, které nám umožní podívat se na věci do hloubky. Co vás čeká právě tento víkend? A na co byste se měli zaměřit? Hvězdy mají jasno.

Beran (21. března - 19. dubna)

Víkend pro vás přinese možnost objevit své nové zájmy, které se pro vás v blízké budoucnosti stanou na nějaký čas prioritou. Ponořte se do aktivit, které vás naplňují. Buďte otevření novým zážitkům a setkáním s lidmi. Užijte si spontánní chvíle a zapomeňte na přesvědčení, která vás omezují.

Býk (20. dubna - 20. května)

Nyní je čas zaměřit se na domácí pohodu a relaxaci. Víkend je ideální pro úpravy domova, které už dlouho odkládáte, nebo pro odpočinek ve známém prostředí. Buďte štědří sami k sobě – klidně si dopřejte věc, nad kterou už dlouho přemýšlíte. Je možné, že luxusní kousek seženete za velmi výhodnou cenu!

Blíženci (21. května - 20. června)

Komunikace bude klíčovým prvkem tohoto víkendu. Využijte čas k setkání s přáteli, ozvěte se starým známým nebo vyjádřete, co dlouho skrýváte uvnitř sebe. Nemůžete udělat chybu. Možná objevíte nové perspektivy, které vám umožní změnit od základu váš život.

Rak (21. června - 22. července)

Vaše intuice bude silná. Důvěřujte svému vnitřnímu hlasu a dejte si čas na meditaci nebo sebereflexi, která by vám poskytla důležitý pohled na věc. Možná budete chtít strávit víkend v přírodě nebo ve svém oblíbeném luxusním penzionu, partner by však nemusel být tolik nadšený. 

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Lev (23. července - 22. srpna)

Víkend přináší příležitost k seberealizaci a projevení vaší kreativity. Nebojte se vyjádřit své nápady a plány. Buďte odvážní a sledujte, jak se vaše vize začíná realizovat. Zdá se, že tentokrát máte našlápnuto k tomu, aby se spoustu věcí změnilo.

Panna (23. srpna - 22. září)

Detaily budou hrát klíčovou roli. Věnujte pozornost povinnostem a úkolům, ale nezapomínejte také na svou pohodu. Nemusíte každý víkend uklidit celý dům, raději popřemýšlejte, zda by se vám nevyplatilo zaplatit úklidovou službu. Najděte rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

Váhy (23. září–22. října)

Víkend přinese harmonii a rovnováhu. Setkání s blízkými přáteli nebo s partnerem vás naplní pozitivní energií, ze které budete čerpat ještě dlouho. Buďte otevření novým zážitkům a udělejte si ze sebe svou prioritu. Už byla potřeba zaměřit svou pozornost jiným směrem.

Štír (23. října - 21. listopadu)

Tento víkend bude pro vás intenzivní. Mohli byste prožít nějaké to milostné dobrodrušství, snad dokonce potkat toho pravého. Možná budete chtít prozkoumat své hlubší pocity nebo se zaměřit na své cíle a ambice. Buďte odvážní ve svých rozhodnutích, není čas na přehnanou opatrnost. Právě ta vás v poslední době vedla na špatnou cestu.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Střelec (22. listopadu - 21. prosince)

Víkend bude plný dobrodružství a nových zkušeností. Buďte otevření novým možnostem a cestám, které jste dříve nechtěli vidět. Možná budete chtít prozkoumat nové místa nebo se zapojit do zajímavých aktivit. Blízký přítel by vám mohl ukázat nový směr. Stačí, když přijmete, že se věci kolem vás mění. Už byl čas!

Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

Zaměřte se na své cíle a dlouhodobé plány. Víkend je ideální pro strategické plánování a progres v práci či studiu. Nezapomeňte si ale udělat čas i na odpočinek a relaxaci. Tentokrát by vám mohl někdo nabídnout zajímavý výlet nebo příležitost. Neměli byste odmítat. Zdá se, že to pro vás bude opravdu důležité a mohlo by to vést k budoucímu úspěchu.

Vodnář (20. ledna - 18. února)

Přemýšlejte o společenských otázkách a tématech, která vás zajímají. Mohli byste o víkendu podpořit své podnikání novým směrem. Zdá se, že v nejbližší době vás také čeká změna bydlení, po které jste dlouho toužili. Máte se na co těšit! Tohle vypadá vážně dobře. Musíte však uvěřit, že si pozitivní změnu opravdu zasloužíte. Občas se poddáváte starým vzorcům chování.

Ryby (19. února - 20. března)

Ponořte se do světa fantazie a spirituality. Víkend je ideální pro meditaci, umělecké aktivity nebo pro dlouhé procházky kolem vody. Poslouchejte svou intuici a následujte své sny. I v partnerství se vám bude tentokrát dařit. Na první místo si tentokrát postavte své pohodlí. Dlouho jste se věnovali jen ostatním - a snad už i vy víte, že to nebylo správné.

Zdroj: redakce, astrology.com, horoscope.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze