Top hledané
Výsledky (0)
Původní dvorec Kajetánka prošel v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí. Na místě barokního zámku z 16. století nyní stojí luxusní rezidenční projekt, jemuž dominuje přepychová vila – Oranžerie.

Barokní vila - klenot Prahy 6

Eva Ledecká
07. června 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Prodáno Y&T Luxury Property!

Malebné místo pražského Břevnova znovu ožilo a získalo svou luxusní podobu, kterou si rozhodně zaslouží.  

Rezidenční komplex Kajetánka: dokonalost ve všech směrech

Skvělá lokalita a obklopující zeleň předurčila tuto část Prahy k tomu, aby se stala jednou z luxusních pražských míst k bydlení. Rozsáhlá rekonstrukce tomuto cíli pomohla a v současné době nabízí jedinečné bydlení v rezidenčním komplexu na Praze 6 s krásnými výhledy a zelení okolo.

Prodej vily Praha 6 - 900m
Prodej vily Praha 6 - 900m, Praha 6

Oranžerie: luxusní klenot Kajetánky

Klenotem tohoto rezidenčního projektu je luxusní barokní vila , která ve 2 křídlech, 3 patrech a podkroví nabízí úžasné prostory v původním rodinném sídle o velikosti 900 m2. Budoucí majitel této vily bude moci každodenně zažívat onu dokonalou atmosféru, která vychází z jedinečné kombinace historie a moderního bydlení.

Barokní vila se nalézá uprostřed překrásného parku, který má rozlohu 31 000 m2, a kde leží také jezero a stylová restaurace.

Zavřete oči a představte si život na zámečku, s výhledem do přírody, prostornou terasou, bazénem a to vše pouhé 2 kilometry od majestátního Pražského hradu. Barokní vila představuje luxusní oázu klidu na perfektním místě plným zeleně v těsné blízkosti veškerého centra dění.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506