Top hledané
Výsledky (0)
Kvalita a komfort je to, co by především mělo vystihovat moderní interiéry. Stopka přináší do každého domova závan designu a kvality, který právě na těchto dvou pilířích stojí. Abyste se o tom mohli přesvědčit, má pro vás unikátní technologickou novinku: virtuální realitu!

Virtuální realita v showroomu Stopka: inspirace pro vaše bydlení!

Eva Ledecká
06. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Každý, kdo rekonstruuje nebo si staví nový domov, jistě nepohrdne zajímavou motivací. Nechte se inspirovat v profesionálním studiu Stopka, kde na vás čekají luxusní interiéry, kterými můžete díky 3D brýlím procházet.

Svět virtuální reality není využíván zdaleka jen pro zábavu. S interaktivními brýlemi, které vám nabízejí nevídané světy a pohledy, se můžete setkat v galeriích, muzeích i showroomech.

S virtuální realitou do vašich budoucích interiérů

Pokud chcete mít jasnější představu o tom, jak by váš budoucí vysněný domov mohl vypadat, navštivte nově otevřený showroom Stopka v Klimentské 48 v Praze. Je zde připraven prostor určený pro váš výlet do jedinečných interiérů. Navštívit můžete i mezonetové byty či se podívat na terasu, nahlédnout do kuchyní, nechat se inspirovat při vybavení veškerých místností.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Zatímco se vy budete procházet domovem, který může být váš, vaše druhá polovička se usadí na pohodlný gauč a celou cestu vás bude doprovázet prostřednictvím umístěné televize.

Interiér Stopka ve virtuální realitě můžete pouhým tlačítkem měnit. Nezdá se vám barva kuchyně? Změňte ji na jinou. Mohla by být podlaha z jiného materiálu? Vyzkoušejte jedním kliknutím, jak by ladila s ostatním vybavením.

Stopka: Vybavení domácností pro náročnou klientelu

Vše, co ve virtuální realitě uvidíte, se velmi snadno může objevit i v té vaší. Stopka je distributorem designu německých a italských značek, které uspokojí každého náročného klienta. V jejich portfoliu můžete najít značky jako Poliform, Varenna, Minotti, postele od značky Rolf Benz nebo Schramm, ale i exkluzivní kuchyňské spotřebiče německé značky Miele, nebo kuchyně SieMatic a další. Vysoce kvalitním nábytkem vybavíte své obývací pokoje, ale i koupelny.

Se společností Stopka spolupracují architekti a designéři, kteří dokážou každý sen o novém bydlení přenést do reality – a nejen do té virtuální.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Stopka
Klimentská 46 a 48 110 02 Praha Česká repubika
+čěé221851045