Top hledané
Výsledky (0)
Co myslíte, existuje zaručená taktika na to, jak sbalit movitého partnera? V článku se podíváme na nějaké praktické rady a případy a třeba se jimi necháte inspirovat i vy.

Návod na sbalení miliardáře podle AI nebo Anne Nicole Smith: Její partner byl o 60 let starší a láska netrvala dlouho

Barbora Štöklová
29. října 2023
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Anna se brzy stala paní Smith a tím i jednou z nejbohatších žen v Americe.​

Přemýšleli jste někdy jaký může být život ve zlaté klícce, kdy o všechny vaše potřeby je královsky postaráno? Představíte si samu sebe, jak chodíte nakupovat do těch nejvíce luxusních butiků, nosíte drahé hodinky a navštěvujete jen ty nejvyhlášenější restaurace, nádherná představa, že? Ale k čemu jsou představy, pokud nejdou přeměnit v realitu a takový splněný sen rozhodně nabízí vztah s velmi zámožným partnerem. Pokud hledáte inspiraci, jak najít toho pravého s pěkně tučným kontem, můžete se nechat inspirovat příběhem nejslavnější zlatokopky Anne Nicole Smith nebo důkladně popřemýšlet, jaké přednosti by žena miliardáře měla mít. Také si můžete na radu přizvat umělou inteligenci podle které je to především smysluplná konverzace a pochopení.

Britney Spears a její ex Kevin.
Crystal Harris & Hugh Hefner.
Zakladatel Playboye Hugh Hefner.

Magazín Forbes, již tradičně každý rok uveřejňuje žebříček nejbohatších čechů. Na předních příčkách se tradičně drží jména jako Daniel Křetínský, Andrej Babiš nebo Marek Dospiva. Sbalit některého ze zmíněných by rozhodně byl velký úspěch, i když někteří mohou působit lehce kontroverzně. Čeští miliardáři a miliardáři obecně, jsou známí tím, že si velmi chrání své soukromí a je velmi nepravděpodobné, že je běžně na veřejnosti potkáte. Co kdyby, se to ale náhodou stalo? Hlavně zůstaňte v klidu a nepanikařte! Přinášíme vám praktický návod "Jak sbalit miliardáře". V první části jsme se zeptali umělé inteligence, co si myslí ona. Dále se podíváme na kontroverzní příběhy těch nejzámějších zlatokopek a zlatokopů.

Návod podle umělé inteligence

Krása moderní doby je v tom, že pokud si s něčím lámete hlavu, můžete si říct o radu komunikační aplikaci na bázi umělé inteligence, která vás rozhodně nenechá na holičkách. Využila jsem i já její expertýzu a zeptala se: Jak sbalit miliardáře?

Tip č. 1

Mnoho lidí si může myslet, že je třeba nebýt sám sebou, aby jste si pozornost miliardáře získali. To je obrovský omyl. Miliardáři jsou podle AI obklopeni falešností a povrchností, takže jim může přijít osvěžující setkat se s někým, kdo je autentický a upřímný. Buďte sami sebou a buďte hrdí na svoje hodnoty a zájmy.

Tip č. 2

Miliardáři jsou často velmi zaneprázdnění lidé, kteří mají své vášně a koníčky. Zkuste najít společné zájmy, které by vás mohly spojit. To vám poskytne příležitost trávit více času spolu a budovat vztah.

Tip č. 3

Miliardáři jsou často velmi inteligentní a schopní lidé. Buďte připraveni na inteligentní diskuzi a prokažte svou vlastní inteligenci a schopnost s nimi argumentovat. To jim může ukázat, že jste partner, který jim může nabídnout svou hodnotu a myšlenku. 

Tip č. 4

Miliardáři často čelí intenzivnímu mediálnímu tlaku. Respektujte jejich soukromí a nedotýkejte se otázek, které by mohly být vnímány jako invazivní. To jim ukáže, že jste ohleduplní a důvěryhodní.

Tip. č 5

I když sbalit miliardáře může přinést finanční výhody, nebuďte závislí na jeho majetku. Mějte své vlastní cíle a ambice. To ukáže, že vás zajímáte o svůj vlastní rozvoj a že nejste jen na lovu bohatství.

Sbalit miliardáře může být náročný úkol, ale klíčem k úspěchu je být autentická, respektovat hodnoty a vášně druhého. Budovat vztah založený na důvěře a vzájemném porozumění. Nakonec by měl být vztah založen na skutečné lásce a ne na penězích. Což se ale nedá zmínit o zesnulé Anně Nicole Smith, která si svého miliardáře ulovila téměř na smrtelné posteli.

Příběh Anna Nicole Smith & J. Howarda Marshalla

Otevřít v galerii (1)
Anna Nicole Smith zemřela v nedožitých čtyřiceti letech.
Anna Nicole Smith zemřela v nedožitých čtyřiceti letech. Zdroj: Profimedia

Anna Nicole Smith se narodila jako Vickie Lynn Hogan 28. listopadu 1967 v Mexii v Texasu. Její mládí bylo poznamenáno obtížemi a finanční nestabilitou. Po několika krátkodobých brigádách, kdy si přividělávala jako servírka nebo striptérka se objevila na obálce magazínu Playboy, což bylo zlomovým okamžikem v jejím životě. Brzy na to se stala Playmate roku 1993 a získala smlouvu s modelingovou agenturou Guess. J. Howard Marshall se narodil 24. ledna 1905 v Filadelfii. Byl úspěšným podnikatelem v oblasti naftového průmyslu a získal jmění, které se odhaduje na více než 1,6 miliardy dolarů. Když se Anna Nicole Smith a Marshall setkali, jemu bylo už více než 80 let a ona měla čerstvých 26 let. Pár se potkal v roce 1991 v Houstonu na večeři, kterou Anna navštívila jako host. Oba tvrdili, že se okamžitě zamilovali. Jejich vztah byl otevřeně kritizován kvůli jejich rozdílnému věku a majetkovým poměrům. Anna se však brzy stala paní Smith a tím i jednou z nejbohatších žen v Americe.​

Právní boje o majetek a tragický konec blondýnky 

Po smrti J. Howarda Marshalla v roce 1995 vypukl dlouholetý právní spor o jeho dědictví. Anna tvrdila, že jí Marshall slíbil polovinu svého majetku, což byl podle ní závazek, který měl být dodržen. Marshallova rodina tvrdila opak. Soudní spor mezi nimi trval léta a dosáhl až Nejvyššího soudu Spojených států. Nakonec si nějakou sumičku odnesla, ale moc si jí neužila. V nedožitých čtyřiceti letech pak zemřela, zřejmě na předávkování léky.

Jaký tedy byl její recept? Dát muži to, co chce. V případě Howarda to byla pozornost od pěkné mladé blondýnky, která tvrdila, že ho miluje z pravé lásky a zpříjemnila mu tak jeho poslední dny. Je na tom snad něco špatného? Je možné, že i sám Howard tušil, že se o čistou lásku nejedná, ale uměl z toho na sklonku svého života vytěžit maximum a užít si tak stáří po boku prsaté blondýnky. 

Další kontroverzní románky

Zakladatel a vydavatel ikonického časopisu Playboy Hugh Hefner (†91) byl krásnými dívkami a ženami obklopen celoživotně. Ženatý byl třikrát a jeho poslední manželkou byla blondýnka Crystal (35), která byla o 60 let mladší a byla s ním až do jeho smrti. O tom, že zlatokopem může klidě být i muž, není pochyb. Jedním z typických příkladů je bývalý muž zpěvačky Britney Spears, Kevin Federline. Ten patřil k jejím tanečníkům a živil se i rozvozem pizzy. V době, kdy začal okouzlovat slavnou zpěvačku, čekal dítě s jinou. Vzali se v roce 2004, krátce po sobě se jim narodili dva synové, ale již v roce 2006 byla podána žádost o rozvod.

 

 

ZDROJ:

People.com, proženy.cz, Dailymail.co.uk, ChatGPT.com

 

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze