Top hledané
Výsledky (0)
Miami představuje turistický ráj pro všechny, kteří hledají luxus, relaxaci na pláži, bujaré večírky i jedinečné světové umění. Miami má mnoho podob a pulsuje jedinečným životním stylem. Dejte si pozor, není jednoduché mu nepodlehnout.

Vítejte v Miami!

Eva Ledecká
02. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
South Beach Miami

Všechno, co si představíte pod pojmem Miami, tu pravděpodobně najdete. Ty nejzajímavější části jedinečného města vám právě předkládáme.

South Beach: pláže, luxus a Art Deco

Užívejte si křišťálově čistou vodu Atlantického oceánu, ve které můžete plavat, surfovat nebo se projíždět na luxusních motorových člunech. Ulehněte do čistě bílého písku a osvěžte se luxusním drinkem, který vám nabídnou mnohé excelentní bary a restaurace. Jedná se o oblíbené místo celebrit a modelek z celého světa, tak proč si ho také neoblíbit?

South Beach nabízí jedinečný mix luxusních světových butiků, galerií a obchodů. Je to také místo s nabídkou unikátních restaurací, kde můžete zažít opravdu jedinečné gastronomické zážitky. Večer a noc si užijete v elegantních barech a na divokých vyhlášených diskotékách.

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

South Beach je také rájem pro milovníky architektury, neboť ikonické části města jsou tvořeny budovami v luxusním stylu Art Deco.

Miami Design District: design, móda, architektura

Čtvrť zasvěcená inovativní módě, designu, architektuře a také kulinárním zážitkům. Miami Design District vastní Miami Design District Associates, která se zasloužila o transformaci Miami do vibrujícího místa, které přináší luxusní požitky místním i návštěvníkům. Světově proslulé značky mají své butiky postaveny v jedinečném prostředí, ve kterém se mísí moderní design, umění i jedinečné architektonické skvosty.

Wynwood Arts District: Centrum umění

Je-li umění váš život, měli byste žít ve Wynwood Arts District! Je domovem více než 70 galerií, antiků, maloobchodů i eklektických barů. Hlavně tu však najdete největší galerii pod širým nebem na světě. Funguje od roku 2009 a představuje jednu z největších a nejprominentnějších kreativních komunit ve Spojených Státech Amerických. K celkové atmosféře a doladění uměleckého ducha této čtvrti, přispěla také každoročně konaná prestižní umělecká událost Art Basel, která se zde poprvé konala v roce 2002.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze