Top hledané
Výsledky (0)
Krásné české ženy se ve světě neztratí. Které luxusní modelky pojedou reprezentovat krásu a výjimečnost v zastoupení České republiky? Myslíte si, že mají šanci vyniknout mezi zhruba 100 mezinárodními kandidátkami?

Vítězky Miss Czech Republic míří na světové soutěže! Čím oslní porotu?

Mgr. Jana Höger
02. října 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Kristýna Langová v národním kroji

Miss Czech Republic sklízí jeden úspěch za druhým

Loňské vítězky prestižní soutěže Miss Czech Republic, pod záštitou Taťány Makarenko, vyráží do nelítostného boje o korunku krásy na Miss World 2018. 1. vicemiss Kristýna Langová poletí již 4. října na světovou soutěž Miss Grand International do Myanmaru ve Filipínách. Nutno zmínit, že v loňském roce tady Nikola Uhlířová vybojovala 5. místo ve světě. Kristýna Langová zde stráví 3 týdny. Finálový večer vypukne 25 října.

„Doufáme, že i letos se Kristýna dobře umístí, připravovali jsme se opravdu dlouho, celý rok se slečny připravují, aby poté sklidily patřičné ovoce svého úsilí a snah“, dodává Taťána Makarenko.

Daniela Zálešáková, jakožto 2. vicemiss, odletí 18. října do Japonska na Miss International. Bude zde také 3 týdny a své velké finále bude mít 10 listopadu. „Loňský rok jsme zde měli naši delegátku nejlépe oblékanou a přejeme si, aby letos to nebylo jinak“.

"Bonbónek" v podobě úřadující Miss Kateřiny Kasanové vyslané na Miss World

22. října proběhne velkolepé představení Kateřiny Kasanové jako úřadující Miss Czech Republic a představení jejích luxusních rób. Kateřina poletí na Miss World do Číny 8. listopadu.

Co letos krásky vynesou? Jaké speciality můžeme očekávat?

Veškerý výběr oděvů a luxusních šperků je na nás. Večerní i volnočasové šaty jsou z dílny českých návrhářů. Mezi ně patří Tereza Sabáčková, Dominik Navrátil a David Hanykýř, který navrhl luxusní národní kroje. 

„Dominik Navrátil navrhuje přímo šaty na modelky, nejedná se o šaty z půjčovny,“ dodává ředitelka Makarenko.

Dále naše spolupracuje se svatebním salonem Delta, Sam Dolce a BMW Fashion. Samotné finalistky si vybírají národní dar, který je z české dílny Crystalite Bohemia. Každá dívka má svoji vázu.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Zeptali jsme se Taťány Makarenko, čím její svěřenkyně mohou zaujmout.

Taťána Makarenko:

„Hlavně tím, že jsou doopravdy krásné! Jak na fotkách, tak i v reálu. Na soutěžích jsem se sama setkávala s tím, že na fotkách byly ženy krásné, ale v reálu už méně. Snažíme se vyzdvihnout jejich přirozenost. Jsou dokonale připravené, vědí co se bude dít. Dále mají krásnou garderóbu, vybíráme zajímavé střihy.“

Daniela Zálešáková a Kristýna Langová nám prozradily, čím si myslí, že okouzlí přítomné.

Daniela Zalešáková:

„Vypadám elegantně, umím dobře komunikovat česky i anglicky. Nebojím se navázat kontakt. Snažím se být ke všem milá, pokorná, zdvořilá, chodit včas, i když jsou to mnohdy maličkosti, ale ty se přeci cení. Výjimečnost vnímám ve svém vzhledu, častokrát slýchávám, že vypadám jako Filipínka.“

Kristýna Langová:

„Myslím si, že zabuduji tancem a promenádou v plavkách. Tanec je mojí dominantou. Výjimečnost u sebe vnímám, že jsem vždycky připravená“.

Oběma krásným dámám držíme palce!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Miss Czech Republic
Miss Factory s.r.o. Nad Rokoskou 2361/2A, Libeň (Praha 8), 182 00 Praha
+420 774 884 327