Hlavní stránka Nové články

Vlastina Svátková je slovenská herečka, která se divákům nesmazatelně zapsala do paměti jako manželka Radovana Krejčíře ve filmu Gangster Ka. Od té doby ušla krásná maminka dvou synů velký kus cesty jak v pracovním, tak i osobním životě. Během necelého roku a půl se stihla zamilovat, zasnoubit, vdát, porodit třetího syna a nyní se stěhuje do rodinného domu. Pro Luxury Prague Life si mezi kojením a balením krabic našla čas na rozhovor o svých láskách, touhách, životní změně a vášni v podobě luxusních šperků.

Video

Vlastinko, tobě se nedávno narodil třetí syn Matyáš. Pak máš ještě dva syny z prvního manželství a s novým manželem jsi získala i novou dceru. To je najednou docela velká rodina ne?

Větší, než jsem kdy plánovala. Na střední škole jsem byla jedna z těch, co tvrdila, že nebude mít nikdy děti, že chci něco velkého dokázat. A nakonec mám nejvíc dětí z celé třídy. A až s věkem a zkušenostmi si člověk uvědomí, že mít děti je to nejvíc, co můžeme v životě dokázat a co můžeme považovat za životní úspěch.

Tady alespoň vidíš, že nikdy nevíš, kam tě život zanese a co ti přinese.

Je to tak, jak to má být.

Nechtěla jsi holčičku?

Nad tím jsem moc nepřemýšlela, neplánovala jsem, co to bude, ale tak nějak ve skrytu duše, ovlivněna manželem, který tvrdil, že umí jenom holky, jsem očekávala, že to zřejme holka bude. Nebyla, tři minuty mi tekly slzy, pak jsme vymysleli jméno pro kluka a od toho momentu vím, že jsem třetího chlapečka měla mít. Můj muž je vtipný. Chtěl by ještě další dítě. On si totiž myslí, že já mám v sobě ještě tu malou neobejmutou holčičku, a pokud se jí nenaučím mít ráda, tak se mi ta holka nenarodí. Jsem tedy teď ve fázi, že se to učím. Vlastně se to učím skoro celý život :)

Co na to kluci, že mají dalšího bratříčka?

Myslím si, že je strašná výhoda, že jsou dva takhle krátce po sobě a že mezi tím třetím je velký rozdíl. Není tam tudíž ten pocit žárlení, berou ho jako miminko, mazlíčka, kterého intuitivně ochraňují. Jsou v tom věku, že jsou na to, že mají doma miminko, hrdí. Viděla jsem, jak posílají třeba fotky spolužákům. Je to výhoda, aspoň si dojdu třeba na záchod a oni ho zatím pohlídají.

A manželova dcera Rozálka se také stará?

Ano, ona je zvyklá. Má doma také mladšího sourozence, takže ví, co to obnáší. Jako holka má to opečovávání v sobě od malička.

Sleduju tě na Facebooku a celé tohle: Mám nového kluka, najednou mám prsten, hned svatba a hele i bříško a najednou je tu miminko – bylo to všechno strašně rychlé.

To je pro mě typické. Nejsem ten typ, který by v životě vyčkával na vhodné chvíle, příliš přemýšlel, dlouho plánoval, testoval, ověřoval… Když to cítím, tak do toho jdu se vším všudy. Když to necítím, tak vyčkávám, ale to je znamení, že to nebude ono. Když to nedělám stoprocentně, tak to nemá většinou opravdový smysl.

Jak se ti povedlo najít toho parťáka? Přijde mi, že jste naprosto spřízněné duše.

To je takové velké téma, i dost ošemetné. Protože po všech těch zklamáních a vztazích, když potkáš najednou někoho, s kým je ti tak dobře, tak máš ty tendence si říkat, že to je spřízněná duše. Rychle vzdáš třeba i práci sama na sobě, protože si říkáš, že takhle je to super a takhle to hlavně bude navždy. Ale to je omyl. Nikdy s nikým nebude nic takhle jednoduché. Nikdy to nebude dokonalé. To je náš ženský naivní omyl. Chvilku tam je ta fáze zamilovanosti, která je u všech, a je samozřejmě nádherná. To je ta fáze, kdy se rychle bereme a děláme děti. Pak ale přijde ta fáze vystřízlivění, kdy vidíme všechny možné rozdíly, chyby jeden na druhém. To, co jsme do té doby neviděli. Téhle fázi se nikdo z nás nevyhne. Většinou se vztah rozpadne a lidé odchází hledat dál svoji spřízněnou duši. Ti, co to vydrží a neutečou, tak pak můžou vytvořit ten pevný, krásný vztah, kdy se vyklube ta opravdová láska. Pocit jistoty, bezpečí, domova.

Ty jsi s manželem v jaké fázi?

My už víme, že neutečeme, víme, že bychom tu samou lekci opakovali s někým jiným a že je to úplně zbytečné. Navíc od sebe nechceme utíkat, takže se učíme přijímat ty odlišnosti. Já jsem introvert, on extrovert. Já melancholik, on sangvinik. Obracíme naše odlišnosti na humor. Já třeba šetřím a můj muž utrácí. Přitom ale já nemám přehled, kolik mám na účtu a on díky své profesi pracuje s čísly, s financemi, rozpočtem a je v tom přímo geniální. Učíme se to spojit tak, aby to fungovalo v rámci rodiny a rozšířili jeden druhému obzory.

Jak dlouho tohle celé vlastně trvalo? Myslím od seznámení po stěhování do domu.

Ježíš, to já nevím. Nepočítala jsem to. Myslím, že jsme se seznámili v březnu minulého roku. Takže rok a pár měsíců.

To je prostě fofr.

Je pravda ale, že byt nebo dům jsme hledali už rok a až teď jsme ho našli. Hlavně si tenhle dům kousek u Prahy vybral Matyáš, protože jsem v něm začala rodit a realitní makléřka se šílené lekla, že tam porodím. Když jsme tam přišli, začaly mi pravidelné kontrakce, takže jsem řekla, že to okamžitě bereme a jedeme do porodnice. Tam se mi ale zastavily a pustili nás domů. Za týden jsme do toho baráku šli znovu a znovu jsem začala rodit a ten den jsem také porodila. I kdybychom si to my desetkrát rozmysleli, tak náš syn si ten dům vybral a my to musíme respektovat a platit hypotéku (smích).

Je za Prahou…

Když jsem začínala hledat, tak jsem za žádných okolností nechtěla opouštět Prahu 10, abych klukům nemusela měnit školu. Po půl roce jsem byla svolná i k Praze 5 nebo 6 a po roce hledání jsem byla už i za Prahou. Vůbec jsem nechtěla do baráku, navíc do velkého. Manžel spočítal, že když by mělo každé dítě svůj pokoj a on byl často doma, tak potřebuje pracovnu a aby si všechny děti mohly hrát, pořebují hernu, takže potřebujeme 9kk. Tehdy jsem se mu vysmála a řekla, že se zbláznil, že mě nikdy do tak velkého domu nedostane. A nakonec se přesně do takového stěhuji a nestačím se divit, jak toho bez násilí dosáhl.

Nikdy tě fakt tenhle scénář nenapadl?

Ne. Dokonce předtím, než jsem potkala manžela, tak jsem byla ve fázi, že jsem přijala i tu myšlenku, že budu sama a že nemá smysl nikoho hledat. Říkala jsem si, že budu matka dvou dětí a budu si to užívat a pak si třeba koupím kočku a naučím se vyšívat, když kluci vyletí z hnízda a nebudu je už zajímat.

Na co tě tedy uhnal manžel?

Byl originální. Všichni si myslí, že napíšou na Facebook “jsi moc krásná” a my se z toho posadíme na zadek. Můj muž mě pozval na badminton. Přišlo mi to originální. Koupila jsem si nové tenisky do haly a hrála jsem jako o život, dokonce jsem si způsobila zánět šlach. Zapomněl mi říct, že hrál badminton závodně a že mě testuje. Pak mi říkal, že jsem to špatně pochopila, že to nebylo rande, že si prostě chtěl jít zahrát a neměl s kým. (smích)

Pověz mi, co práce? Po filmu Gangster Ka jsi šla z role do role.

Natáčela jsem seriál pro Číňany, na Slovensku se jeden seriál ještě dotáčí, vypadá, že bude dobrý. Teď jsem dostala nabídku. Na hlavní roli. Jsem se i zasmála, jak je ten život vtipnej. Když bys mohla pracovat, tak sedíš doma na zadku a čekáš na nabídku, která nepřijde. Když už ti přijde, tak ji nemůžeš vzít, protože je v zahraničí a ty máš doma tři děti. Dostala jsem se ale do bodu, kdy se nikam nehoním. Před deseti lety, když se mi narodil první syn, jsem měla pocit, že musím ihned do práce, jinak se na mě zapomene. Teď mám tři děti a je mi jedno, jestli se na mě zapomene. Nedokážu si představit, že bych s tímhle malým točila nějaký náročný projekt, měla ho na place, tam kojila nebo ho dala nějaké chůvě. To ne. Kariéra je utopie. Zejména ta herecká, postavená na večném mládí a kráse…

To znamená, že jsi prostě na mateřské?

To určitě ne, mám na sebe napsanou hypotéku (smích). Ale jsem v klidu. Dělám to, co mě baví. S kamarádkou Zuzanou Šulajovou jsme se pustily do výroby originálních šperků pod značkou Adore. Máme hotovou druhou kolekci, kde je dalších sedm prstýnků ze syrových polodrahokamů a diamantů. Každý kousek je originální, speciální a můžete si být naprosto jisti, že nikdo na světě nebude mít stejný kousek. Máme krásné i snubní prstýnky. Někteří muži je svým ženám koupili se slovy, že to je to, co by jejich žena chtěla, ale nikde to nemůže najít. Takhle mě navíc inspiroval můj muž, když mě požádal o ruku s prstýnkem, který se tu nikde nedal koupit a tak ho nechal vyrobit.

Luxusní vila v Troji 894
Luxusní vila v Troji 894, Praha 7

Jak věděl, že to je to, co chceš a nekoupil klasický zásnubní prsten?

Všechno se mnou konzultoval, naslouchal. Ukázala jsem mu, kde se inspirovat. Chtěl ho nechat vyrobit, ale zjistil, že to je najednou všechno problém. Třeba sehnat syrový morganit- kámen lásky. Než jsme našli zlatníka, který byl ochotný to vyrobit, tak mě napadlo, že to je přesně to, co tu chybí. Jiný styl, šperky s příběhem, kameny s energií…

Co psaní, napsala jsi už dvě knížky…

To bych také samozřejmě chtěla, dokonce jsem dostala nabídku jednu napsat, ale musela by být do konce roku a to bych teď nedala. Počítala jsem, že bych musela napsat stránku denně. Nejsem teď schopna napsat seznam na nákup, natož knížku. (smích)

Chybí ti něco? Přála by sis třeba v koutku duše ještě něco?

Přála bych si, ať to vše zůstane takové jaké teď je. Plné opravdové lásky, pocitu, že žijeme krásný a intenzivní život, že něco budujeme vlastními silami, že držíme spolu a táhneme za jeden provaz jako rodina. Není většího smyslu života…

Rychlá zpověď:

Pořídila by sis ještě jedno dítě?

Asi ano.

Holčičku nebo chlapečka?

To je jedno.

Jsi víc doma v Česku nebo na Slovensku?

Tam i tam. Tam mám rodiče, tady žiju.

Hraješ radši ve filmu nebo v seriálu?

Ve filmu.

Dům nebo byt?

Jdeme z bytu do domu.

Pes nebo kočka?

Kočka doma, pes venku.

Běhání nebo jóga?

Běhání.

Jsou větší gentlemani Češi nebo Slováci?

To asi nezáleží na národnosti, ale na výchově.

Dala by sis radši pomeranč nebo mandarinku?

Já to většinou míchám.

Brad Pitt nebo George Clooney?

Brad Pitt má vícero hereckých poloh.

Šla by ses radši podívat osobně na hokej nebo fotbal?

Jedině kdyby tam hrál můj syn.

Nákupy radši osobně nebo po internetu?

Po internetu.

Radši vaříš nebo si necháš uvařit?

Radši si nechám uvařit, ale musím do toho kecat.

Šla bys na večeři radši s Milošem Zemanem nebo s Jiřím Ovčáčkem?

Asi ani s jedním bych si nepokecala a momentálně nepiju alkohol, takže ať jdou spolu sami a vyjasní si, co kdo má říkat.
Dotazovaný se ptá redaktora:

S kým bys už nikdy nechtěla dělat rozhovor a proč?

Už bych nikdy nechtěla dělat rozhovor s ... Mesarošovou a proč? Protože je to o ničem.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Vystudovala jsem humanitní vědy. Zajímám se o psychologii, ráda čtu červenou knihovnu jako útěk od reality všedních dní. Mojí největší vášní je cestování a dobré víno.
Karolína Lišková
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

245 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1

4 + KK 149 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2
Praha 5

Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2

2 + KK 53 m², bal. 5 m²
17 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka

8 + 1 222 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m

2 + KK 56 m², bal. 3 m²
6 699 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Střešovice 441m
Praha 6

Vila na prodej Střešovice 441m

423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m

4 + 1 120 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
12 235 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 95 m²
64 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 960 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 93 m²
29 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m
Praha 1

Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m

3 + KK 75 m²
9 595 250 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m

6 + KK 212 m², bal. 5 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks