Top hledané
Výsledky (0)
Krásná řemeslná rovnováha propracovanosti, funkčnosti a moderní technologie. To je luxusní vůz Cadillac 2017 Escalade, který byl navržen pro tu nejnáročnější klientelu. Nevidíte, že se blíží, ale jeho přítomnost okamžitě pocítíte.

Vůz Cadillac 2017 Escalade: silná dávka luxusu

Eva Ledecká
27. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Poddejte se bezkonkurenčnímu exteriéru a usedněte do komfortního interiéru luxusního vozu Escalade. Brzy zjistíte, že všechno, co potřebujete, je přesně tam, kde to chcete.

Pohodlně se posaďte, luxusní jízda začíná

Nepotřebujete se ani pořádně rozhlédnout, abyste poznali, že jste obklopeni propracovaností a inovací. Ručně zpracované designové prvky v luxusním koženém interiéru jsou řemeslně zpracované s takovou péčí, kterou najdete v jemném krejčovství.

Luxusní sedadla jsou tak komfortní, že v nich můžete pohodlně sedět celé hodiny. Pro příjemnější jízdu jsou vybavena masážními prvky a kolem sebe mají spoustu místa. Za pouhou sekundu můžete získat ještě více prostoru, a to zmáčknutím jediného tlačítka. Není divu, že tento majestátní luxusní vůz pohodlně usadí 8 pasažérů.

Vyhřejte si v zimě přední i zadní sedadla a když teplota stoupne, dodejte si sobě jakožto řidiči i svému spolujezdci pocit osvěžení tím, že sedadlo ochladíte.

Loft Praha 6 - 198m
Loft Praha 6 - 198m, Praha 6

Užijte si moderní technologie v naprostém tichu

Díky akustickému přednímu sklu a trojitě zapečetěným dveřím poznáte, co znamená opravdové ticho a klid. Jen v takto klidném luxusním prostředí si můžete plně vychutnat jízdu za doprovodu své oblíbené hudby puštěné z reproduktorů vyrobených nejnovější technologií.

Sledujte informace o vozidle prostřednictvím HUD (Head Up Display), který je zobrazuje na čelním skle, což vám umožní držet oči neustále na silnici.

Pozoruhodně elegantní interiér s designovými prvky, koženým luxusním volantem a koženými sedačkami každého ohromí. Vychutnejte si ten pocit a vnímejte naprostou dokonalost.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Cadillac
Cadillac - General Motors 1908 Colonel Sam Drive Oshawa, Ontario L1H 8P7 Canada
1-905-644-4112