Top hledané
Výsledky (0)
Představení fenomenálního vozu z limitované edice Ghost Zenith Rolls Royce.

Rolls Royce Zenith: Tohoto krasavce může mít jen hrstka vyvolených!

Mgr. Jana Höger
10. ledna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Ikonické vozy Rolls Royce poutají pozornost svým majestátním dojmem již po desetiletí. Není se čemu divit. Jednoho krasavce této automobilové stáje vlastní i Leoš Mareš, konkrétně se prohání ve voze Cullinan. My vám přinášíme podrobnosti o vozu Ghost Zenith, za jehož volant měla možnost usednout naše redaktorka Jana Höger. Upřímně jí závidíme a vy budete možná také.

Kouzlo výjimečného okamžiku

Dá se říci, že přibližně jednou za 10 let se objeví ohromující moment, kdy britská aristokratická automobilka Rolls Royce přijde se svými automobily v exkluzivní limitované edici. Jistě si vybavíte legendární vůz Ghost, jenž se stal jedním z nejúspěšnějších vozů značky. Právě z něho čerpá svou inspiraci i nová kolekce Ghost Zenith.

Otevřít v galerii (3)
Ghost Zenith
Ghost Zenith Zdroj: rolls-roycemotorcars-prague.cz

Jaké to je, když se ocitnete za volantem?

Jedním slovem vzrušující! Ale pojďme hezky od začátku. První, po čem toužíte, když usednete do vozu, je držet v rukou nádherně zpracovaný volant s hrdým logem RR. V té chvíli se cítíte jako král silnic. Kožená sedadla krásně souzní se siluetou vašeho těla. Mimo jiné budete svědky blýskajícího se hvězdného roje. Vaše oči přirozeně upoutají světelné prvky nacházející se jak na dveřích, tak i na proslulém stropě. Stropní světlomet hvězd je představen v jedinečné konfiguraci Shooting Star, lze ho popsat slovy jako „tisíci hvězdami rozzářenou oblohu“. Dále středový panel vyzdvihuje jedinečnost vozu. Detail, který stojí za pozornost a musíme ho vyzdvihnout, je luxusní práce s dřevěnými dýhami na dveřích. Jde opravdu o mistrovské dílo, které stálo „umělce“ hodně trpělivosti a dřiny. Tvůrci mysleli i na samotný kufr. Je opravdu prostorný, hravě se tam vejdou i vaše golfové hole.

Otevřít v galerii (3)
Stop vozu Ghost Zenith, "hvězdný roj"
Stop vozu Ghost Zenith, "hvězdný roj"Zdroj: rolls-roycemotorcars-prague.cz

Je z čeho si vybírat

K dispozici jsou 3 provedení vozu: Iguazu Blue s Andaluskou bílou, Premiere Silver s Arctic White nebo odvážná Bohemian Red s Black Diamond, s více variantami, které zdůrazňují flexibilitu modelu.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Luxus určený pro 50 majitelů. Budete patřit mezi hrstku „vyvolených“?

Automobil dostál svého jména Zenith. V překladu toto slovo znamená „nejvyšší nebo také nejúspěšnější vrchol všeho“. Limitovaná edice je určena pro pár šťastlivců, tedy přesně řečeno pro padesát. Model Iguazu Blue si budete moci pořídit za částku něco lehce přes 10 miliónů korun.

Otevřít v galerii (3)
Ghost Zenith, uvnitř vozu
Ghost Zenith, uvnitř vozuZdroj: rolls-roycemotorcars-prague.cz

Závěrem vám prozradíme, že nový luxusní „duch“ se již chystá a bude uveden na trh koncem tohoto roku. Máme se na co těšit! Automobilovým fanouškům zdar!

 

 

 

 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Rolls-Royce Motor Cars Prague
Pařížská 30, 110 00 Staré Město, Praha Česká republika
226 889 089