Top hledané
Výsledky (0)

Vychytávka na léto: slunečník, který vám řekne předpověď počasí a sám se natočí podle slunce

Eva Ledecká
06. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní robotický slunečník

Lepší název pro vychytaný revoluční slunečník si jeho tvůrci nemohli vybrat. Slunečník s názvem Sunflower (Slunečnice) totiž reaguje na slunce stejně jako krásná žlutá květina, po které je pojmenovaný. Má jen jednu chybu: stále není k dispozici! Budeme si muset počkat do podzimu.

Sunflower
Luxusní slunečník Sunflower
Sunflower

Jaké bude počasí? zeptejte se Slunečnice

Luxusní slunečník Slunečnice představuje první robotický stín na světě, který díky snímačům umí analyzovat data v reálném čase a dokáže sledovat slunce. Zároveň solární panely, které jsou umístěné na jeho „střeše“, sbírají sluneční energii, která se tak dá využívat k jiným účelům. Tato nasbíraná energie také dodává sílu moderním technologiím, které dělají luxusní slunečník součástí inteligentního domácího ekosystému.

Slunečník je elektronicky připojen ke cloudu a můžete ho ovládat hlasem. Slunečnice je tak luxusní, že umí dokonce sledovat počasí, poskytovat vám informace o předpovědi i o množství UV záření, které na něj dopadá. A navíc se i zavře, když hodně fouká.

Má v sobě integrovanou 360° kameru pro zachycení snímků. Baterie dokážou vydržet až 72 hodin bez sluneční energie. Kromě kamery je vybaven světlem, mikrofonem i repráky. Nnabízí svému uživateli i vlastní internetový zdroj.

Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2
Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2, Okolí Prahy

Toto léto ho ještě nevyužijete!

Luxusní robotický slunenčík, za jehož výrobou stojí společnost ShadeCraft, bude k mání až v druhé polovině letošního roku, využít ho tedy budete moci až v létě 2019.

Rozměry: výška 310 cm, střecha: 224 x 234cm

V lednu jste si tuto luxusní technologickou záležitost mohli předplatit za 5220 dolarů, během února stál 6 900 USD, v březnu 7 800 USD a od března dál 8 700 USD. K vám domů se však dostane nejdříve na podzim 2018. Neváhejte, Slunečnice bude vyrobena jen v omezeném množství. Můžete si ji předobjednat za vratnou zálohu 1305 USD, 3 měsíce předem dostanete echo, vyberete si barvu a zaplatíte zbytek. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze