Top hledané
Výsledky (0)
Byl vítěz Survivoru odhalen?

Vyhrál tanečník Márty Survivor? Podle fanoušků ho prozradily hodinky na mistrovství i drahá vstupenka

Denisa Zajíčková
27. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Přišel si Márty pro výhru?

Na hokejovém mistrovství byla celá řada známých tváří. Válku o zlato si nenechal ujít ani tanečník Martin Prágr, který ještě nedávno bojoval v soutěži Survivor, za pár týdnů ho už čeká StarDance po boku hvězdy Zlaté labutě Marty Dancingerové. Proč si fanoušci myslí, že mu pustý ostrov říká pane?

Márty stále bojuje do posledních sil
Kristina je nádherná žena. Nikdo by se nedivil, kdyby Tomáše okouzlila!
Mikýř začal hrát tvrdě
Martin Prágr zamíří po Survivoru do soutěže StarDance

Fanoušci soutěže Survivor jsou přesvědčení, že soutěž vyhrál Martin Prágr! Ten je od začátku favoritem na vítěze, navíc nedávno ho jeho soupeři označili za nejdůvěryhodnějšího člena kmene Tainos. Jenže bude to stačit? Podle diváků finálového zápasu mistrovství světa v ledním hokeji Mártyho prozradily hodinky. Další indicií byla pro diváky vstupenky na hokejové finále, která rozhodně nebyla za pár korun. Ani tu by si podle některých diskutujících bez výhry nemohl dovolit. To ale zřejmě nedokazuje vůbec nic - O2 arena byla fanoušků plná a všichni v Dominikánské republice určitě všichni nesoutěžili.

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

Prozradily Mártyho hodinky?

Kamery Mártyho zachytily, jak fandí českému týmu po boku své krásné partnerky Anety, se kterou si užívá každou minutu od chvíle, kdy překonali dlouhé odloučení. A fanoušci podrobili Mártyho přísnému rozboru! Neušlo jim, že má na ruce hodinky, které rozhodně nevypadají levně. Dostal je snad od své partnerky? Nebo si je koupil za miliony, které vyhrál v Survivoru?

Právě o tom jsou přesvědčení diváci, kteří ho tipují jako adepta na vítěze. O tom zatím nemůže Márty prozradit ani slovo, jisté však je, že ho čekají ještě tvrdí soupeři. Opravdu zvládne porazit Mikýře, podle kterého je právě Márty tím, který ho zradil? Ze začátku to vypadalo přesně naopak. Že Márty a Mikýř utvoří silnou - a možná neporazitelnou - alianci. Oba jsou to velmi inteligentní hráči, kteří vědí, jak na své soupeře. A navíc jsou silní v soubojích. Mikýř totiž není ani zdaleka jen youtuber, je to také úspěšný profesionální sportovec. Prágr zase míří do letošní řady StarDance, a to už počtvrté. V první sérii tančil po boku biatlonistky Gabriely Soukalové, podruhé měl po svém boku herečku Simonu Babčákovou, loni to byla moderátorka Iva Kubelková. Letos zatančí s Martou Dancingerovou ze Zlaté labutě. Není divu, že má skvělou fyzičku a soutěže, ve kterých jde o rovnováhu, jsou jeho doménou.

Otevřít v galerii (2)
Půjde Mikýř Mártymu po krku?
Půjde Mikýř Mártymu po krku?Zdroj: se souhlasem TV Nova

Přátelství na sociálních sítích prozrazuje budoucí aliance

A co Tomáš nebo Pirát, se kterým je sice Márty jedna ruka, ale vše se může během okamžiku změnit? Pozdější aliance tak trochu naznačují i vzniklá přátelství, se kterými se letošní bojovníci na sociálních rozhodně netají. Márty byl nedávno v Chorvatsku s Tomášem, na chatě zase s Pirátem. Je tak jasné, že jejich přátelství přežilo i konec Survivoru. Stejně tak přátelství Tomáše a Kristiny. Jeden čas se dokonce spekulovalo, zda netvoří pár! Kristina se ale nedávno vyznala z citů svému partnerovi, kterému poděkovala, že jí byl během soutěže velkou oporou.

"Několik desítek dnů od sebe, bez kontaktu a každý na druhé straně zeměkoule a celkově 96 dní bez sebe. Takové odloučení může vztah zničit anebo naopak posílit. Mě toto odloučení ujistilo v tom, že mám po boku toho nejlepšího chlapa pod sluncem. Pocity uvědomění za těch x desítek dnů, každodenní myšlenky na tebe a stesk při pohledu na západ sluníčka. Děkuji Ti za veškerou podporu od samého začátku (absolvování několik kol castingů) až do konce. Děkuji Ti za to, jak jsi to tu zvládl a jak jsi se postaral o našeho Samíčka. Děkuji Ti za to, jak jsi vše při mém návratu zařídil, aby mi nebylo smutno, když jsi tu nemohl být. A především Ti děkuji za to, že jsi na mě počkal a že tu jsi pro mě každou vteřinu. Neskutečně si toho všeho vážím," napsala na svůj Instagram. Je tak více než jasné, že Tomáš si jejín srdce nezískal.

Není však jasné, s kým se baví Mikýř - jestli vůbec s někým? Ten totiž v poslední době začal hrát opravdu tvrdě, a i moderátor Ondřej Novotný v rozhovoru pro DVTV prohlásil, že hra Mikýře evidentně dostala. Ze začátku si z ní dělal legraci - a když posílal Jacka do duelu, citoval znělku z animovaného seriálu Pokémon. Veronika zase ani nepochopila, že ji nominoval do duelu. Občas měli diváci pocit, že už to zkrátka přehání a své soupeře dehonestuje. Mohl mu takový přístup zajistit vítězství? Nebo snad Márty Mikýře vyřadil a tím si zajistil cestu k vítězství?

Otevřít v galerii (2)
Mikýř a Márty jsou tvrdí soupeři
Mikýř a Márty jsou tvrdí soupeřiZdroj: se souhlasem TV Nova

Pokud se fanoušci nemýlí, připsal by si Prágr cenné vítězství. Ve StarDance se mu takhle zatím nezadařilo. Vše je ale zatím ve hvězdách a hodinky o ničem nevypovídají. Kdo ví, co to bylo nakonec za značku! Když totiž diskutující osudné hodinky na fotografii zkoumali, vše bylo vidět jen rozmazaně...

Zdroj: redakce, Instagram, Facebook, Česká televize

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze