Top hledané
Výsledky (0)
Italská značka Emporio Armani představila 9 unikátních šperků, jež změní váš pohled na svět…

Vyšperkujte svůj letní look božskými novinkami Emporio Armani

Martina Šmalclová
07. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Speciální rubrika
Emporio Armani

Svět podle Armaniho

Potřebujete doladit svůj outfit do posledního detailu? Pak sáhněte po některé z novinek, jež přidala značka Emporio Armani do své sbírky luxusních šperků. Kolekce devíti jedinečných kousků nese název Eyes on the World, je vyrobena z chirurgické oceli a zdobena okouzlujícími drahokamy.

Sofistikovaná krása, kterou si zamilujete

Luxusní šperky jsou symbolem sofistikovanosti a elegance v kombinaci s vynalézavostí a jemnou krásou. Nejedná se o žádné velké výstřelky, ale spíše stylové kousky doplněné o zajímavé a propracované detaily. A z kterých to luxusních kousků můžete na léto vybírat? Letní edici tvoří 3 náramky, 3 náhrdelníky, 2 prsteny a 1 náušnice.  

Simplicita vs. zdobnost?

Emporio Armani nabízí několik kousků, jež vynikají svou elegantní jednoduchostí. K nim se řadí náramek a 3dílná sada prstenů z růžově pozlacené nerezové oceli, které se dají nosit společně nebo samostatně. Oba luxusní šperky zdobí vpředu symbol oka, zatímco po svém obvodu si ponechávají čisté linie. Jiné z modelů naopak poutají pozornost svými rozměry nebo zdobností.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Výraznější modely zdobí symbol oka, vážky a sloního klu

K výraznějším šperkům kolekce patří řetízkové náhrdelníky a náramek s diamanty, které zdobí nejen motiv oka, ale také další elementy - vážka, sloní kel nebo logo značky. Luxusní náhrdelník kombinující všechny tyto prvky, je nejdražším šperkem celé stylové kolekce a pořídíte ho za cenu 175 dolarů, tedy přibližně 3800 korun.

Celou exkluzivní sbírku Eyes on the World, která je symbolem hravé a moderní elegance, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze