Top hledané
Výsledky (0)
Paříž je oblíbeným místem luxusní módy, designu a neotřelého stylu. Otevření výstavy módního domu Dior s označením „Couturier Du Rêve“ je náležitou oslavou této světoznámé oděvní značky. Jste zvědaví, jak vypadá konání 70. výročí tohoto módního domu?

Výstava Christian Dior v Paříži: 70 let luxusní módy (do 7. ledna 2018)

Mgr. Jana Höger
13. září 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní šaty od Diora

Od začátku. Christian Dior

Christiana Diora nemusíme dlouze představovat, proslulý módní návrhář z Francie je uznávanou ikonou. Čím oslnil a získal si přízeň tolika lidí? Do módního světa se historicky zapsal především díky geniálně vymyšleným návrhům šatů kladoucích důraz na ženskost a založením světoznámé módní značky Christian Dior. 

70. výročí luxusního módního domu Dior

Monumentální módní dům oslavuje své 70. výročí tím, že přináší více než 300 nejlepších šatů na světlo světa, aby vás jednoduše okouzlil. Výstava, odehrávající se v The Musée des Arts Décoratifs zastřešuje Florencia Müllerová a Olivier Gabet. Zdůrazňuje nejlepší díla „tvůrčích režisérů“ Dior, kteří za posledních sedm desetiletí tvořili další historii značky Dior. Od Johna Galliana, Raf Simons až po Maria Grazia Chiuri: toto je Dior v té nejlepší luxusní podobě.

Pohlceni úžasem - jeho historické šaty

Zatímco se hlavní dominantou výstavy staly šaty, zkoumá se zde také inspirace tvůrců značky Dior. Jejich samotnými inspiračními příběhy či motivy budete vtaženi do mysli tvůrce a jeho představy flóry a fauny se směsicí renesančních obrazů jako je například Monet. Mezi další zajímavé zpestření patří soukromé dopisy, doplňky, nástroje a nikdy předtím nezveřejněné návrhy, které bychom si jistě chtěli zanechat nebo zakoupit. Bohužel, tyto krásy jsou určeny pouze k obdivu.

Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373
Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373,

Některé kousky mají mimochodem bohatou historii, zahrnují například to, co nosila třeba Elizabeth Taylor v roce 1961.

Hvězdná událost

Při zahájení výstavy nemohli chybět významní hosté i klienti tohoto legendárního módního domu. Mezi nimi nechyběla i česká topmodelka Eva Herzigová, nejslavnější bloggerka Chiara Ferragni, modelka Cara Delevingne nebo herečka Jennifer Lawrence.

Výstavu je možné navštívit do 7.ledna 2018. Luxusní zážitek!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze