Top hledané
Výsledky (0)
Neslavíte Valentýna? Nevadí, můžete ho využít! Slevových akcí je více než dost.

Zneužijte Valentýna! 5 slevových nabídek, kterým neřeknete ne!

Eva Ledecká
08. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní šunka

Různé firmy a značky se nám při každé příležitosti snaží něco nabídnout se slevou. A je jedno, jestli jsou Vánoce nebo Valentýn. Zapátrali jsme a vybrali 5 luxusních slevových nabídek, které se vám určitě zalíbí!

2 drinky za cenu jednoho
Luxusní dovolená levněji
Lahodná šunka se slevou!

1. Dovolená se slevou 1000 Kč

Slevu nabízí například Blue Style. Pokud si budete objednávat last minute zájezd s odletem do 30.4., zaškrtněte políčko „valentýnská sleva“ a získáte slevu 1000 Kč za objednávku. Rezervaci musíte provést od 4. 2. do 18.2. Kam byste si rádi vyrazili?

2. Chytré cestování autobusem nebo vlakem

Regiojet má akci Single Valentýn, díky které můžete od 7. do 14. února zakoupit lístky na jejich autobus i vlak se slevou 60 %! Cestovat za tuto cenu můžete od spuštění akce až do konce března. Tak hurá na výlet!

3. Knížky za výhodnou cenu

Ať vyrazíte kamkoliv, dobrá knížka se hodí všude. Je tu něco pro dámy. Čtete rády romány pro ženy? Od 11. do 14. 2. máte šanci pořídit knihy tohoto žánru v Luxoru (například v Paladiu) se slevou 20 %. No neberte to!

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

4. Kýta šunky s velkou slevou

Láska sice prochází žaludkem, ale že by se Valentýn vztahoval i na celou kýtu šunky? A vidíte, vztahuje! Půlkilový Jamón bez kosti v luxusním valentýnském balení nabízí Slevomat se slevou 53 %. Datum spotřeby je 30. 3., tak šup šup milovníci této masné pochoutky, ať vám neprojde!

5. Dva drinky za cenu jednoho

Fruitisimo od 11. 2. do 28. 2. nabízí novinku v podobě „zamilovaných drinků“ a to navíc s 50% slevou. A jak se tyto luxusní ovocné koktejly jmenují? Srcovka a Amorek! Pokud čerstvým šťávám holdujete, nenechte se dvakrát pobízet!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Nejhorší valentýnské dárky? Tady je seznam toho největšího PEKLA!
Zobrazit článek
Cover Story: Anti Valentýn – NE lásce na povel!
Zobrazit článek