Top hledané
Výsledky (0)
Kdo si myslí, že bačkory nejsou dostatečně cool a sexy, může se plést. Luxusní domácí obuv pro muže značky UGG překvapí stylovým designem i vysokou kvalitou. V této obuvi žádný muž neztratí svůj sexappeal a bude ho hřát měkká kvalitní vlna.

Výzva pro muže: Nebojte se bačkor, UGG jsou jiné!

Eva Ledecká
06. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Pánská domácí obuv UGG

Možná vám připadají bačkory něco jako „film pro pamětníky“. Kostičkované hnědošedé bačkory bez stylu a podobně stylizované pantofle opravdu patří na pohřebiště dějin.

A navíc, v současné době je trendy chodit naboso. V chlupatém luxusním koberci jistě, avšak ne všechna místa našich přepychových interiérů jsou jimi vybaveny. Kde jinde než doma si udělat pohodu v podobě měkkých a kvalitních, dovolte nám ten výraz, domácích papučích.

Možná byste se divili, kolik módních návrhářů chodí doma v bačkorách a pantoflích. Bačkory, které se šiknou do každé zimy a splňují nejnovější módní trendy nejsou sice produktem světoznámých luxusních módních domů, ale jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, mají originální design, jsou hřejivé a neskonale pohodlné. Přinesou každému luxus domácí pohody.

Kvalitní, stylová a pohodlná – taková je domácí obuv UGG

Domácí obuv UGG má gumovou podrážku, která zvyšuje stabilitu boty v designu inspirovaném tvarem lodě, jako je například elegantní model Fleming s módními tkaničkami. Jsou vyrobeny z měkkého voděodolného semiše. Podšívka je vystlána hebkým plyšem UGGpure ™, což je luxusní textilie vyrobená výhradně z vlny. Tyto luxusní pohodlné bačkory udržijí nohy v teple a zaručeném pohodlí za jakékoliv situace.

Podobný je také model Ascot s výjimečně měkké kůže vybavený gumovou kvalitní podrážkou. Vnitřek je vybaven stejným druhem vlněného materiálu UGGpure ™ stejně jako elegantní a luxusně vypadající pantofle (Scuff slipper).

Loft s výhledem na Prahu 445m
Loft s výhledem na Prahu 445m, Praha 5

V Austrálii si pohodlí váží

UGG je australská značka, která vyniká svými kvalitními výrobky z ovčí kůže již od roku 1978. Značka produkuje obuv a oblečení s ohledem na největší komfort a její UGG vysoké boty se staly světovým fenoménem. V jejich portfoliu nechybí ani dětské kolekce a kabelky, které jsou vyrobeny se stejnou pozorností a pečlivostí, díky čemuž si získaly oblibu a popularitu po celém světě.

Stále si myslíte, že přát si k Vánocům bačkory je staromódní český zvyk?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
UGG
+44 800 6524 991