Top hledané
Výsledky (0)
Johnnyho Deppa byste vzali na kafe, na pivo, nebo na panáka! Myslíte, že byste mu stačili?

„Vzala bych si Johnnyho domů“ aneb kam by Karlovarští pozvali Deppa

Anděla Vostrá
31. srpna 2021
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Česká povaha a pohostinnost je známá. A můžeme ji nazvat různě. Někdy je až dojemná, jindy naivní, srdečná, nebo dokonce strojená. Johnny Depp byl nesporně největší hvězdou festivalu v Karlových Varech, a zatímco jedni jej samozřejmě (taky po česku) kritizovali za to, jak vypadá, chodí pozdě a neumí se obléknout, jiní na něj nenechali dopustit.

Ani my jsme si nemohli nechat ujít názory prostých lidí (nemyslete si, že to myslím špatně) a vydali jsme se na procházku po kolonádě, abychom se zeptali, kam byste pozvali Johnnyho Deppa, kdybyste měli tu možnost, a co byste s ním dělali?

Kam s ním?

Vzali byste si ho domů, na kafe, na náplavku nebo do baru, odvážnější by se dokonce vydali s hvězdou na jeho jachtu nebo do Paříže či Karibiku. Jasné je, že by to bylo nesporně za hranice všedních dní.

Dům s bazénem na pronájem, Praha Východ –
Dům s bazénem na pronájem, Praha Východ –, Okolí Prahy

Jako já vám teda za sebe řeknu, že zazněly názory jako do Paříže nebo do Karibiku. Já si tak nějak myslím, že Johnny by šel nejradši někam na pivo, nebo ještě líp na něco tvrdšího… a asi by si k tomu třeba dal něco ještě úplně tvrdšího. Do nosu. Prostě by si dal do nosu!

Otevřít v galerii (3)
Okouzlil všechny svým šarmem a pokorou
Okouzlil všechny svým šarmem a pokorouZdroj: Herminapress

S pirátem do nosu!

Prostě si myslím, že jeho kalibru byste, drazí občané Karlových Varů, asi jen málokdo dosáhl! Johnny za to totiž umí pořádně vzít, jak ukázal i ve Varech, když se dokonce dokázal objevovat a zase nepozorovaně ztrácet podzemními chodbami nebo kuchyní.

Pirát se v něm prostě nezapře. Pirát se vším všudy. Dokonce v každém jeho karlovarském outfitu byl aspoň kousek piráta – ať už to byly prsteny s lebkou, pirátské šátky nebo čelenky – prostě Jack Sparrow je Johnnyho součástí stejně, jako je Becherovka součástí Varů! 

Nebo byste si radši někde sedli se střihorukým Edwardem? To potom ale pozor na posloupnost, asi by bylo lepší se mu dát do rukou před tím, než ho pozvete na toho panáka, nemyslíte?

Otevřít v galerii (3)
Johnny Depp - nesmrtelný pirát
Johnny Depp - nesmrtelný pirátZdroj: Profimedia

Nevím, do jaký míry by byl hollywoodský idol vděčný třeba za horkou čokoládu. Možná spíš více za karlovarskou oplatku. S rumem a griliášem.

Protože onen pokorný nezkušený mladík z Jump Street 21 je taky už dávno pryč!

Ve Varech se prostě jako tradičně pařilo! 

Johnny se ve Varech zdržel pár dní, ale zanechal zde svou stopu navždycky. Škoda, že nemáme na kolonádě ještě chodník hvězd, jako v Hollywoodu. Protože Johnnyho pirátská hvězda by tu teď zářila nejjasněji.

Otevřít v galerii (3)
Johnny Depp jako elegán
Johnny Depp jako elegánZdroj: Profimedia

Ale co mě potěšilo, že jeho filmové role jsou nám všem známy.

A tak mě jen napadá, koho pozve pan Bartoška za rok? Do jaké kategorie hvězd filmového plátna zabrousí? Protože v mnohém bude Depp zcela jistě nepřekonatelný!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze