Top hledané
Výsledky (0)
Carrie Kirsten vyšla najevo s podrobnostmi ohledně jejích bývalých vztahů.

Vztahové pozadí Carrie Kirsten: Oba moji ex mě obírali o peníze, jeden mě dokonce mlátil

Aneta Havránková
05. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Influencerka Carrie Kirsten to nemá se vztahy jednoduché

Youtuberka Carly Kirstenová alias Carrie Kirsten ví, jak se tvoří drama. První březnový víkend vydala video s názvem "Už stačilo," kde kritizuje chování svých bývalých přítelů, Dana Bayera a Nikolasose Macha. Za prvního z nich prý vše platila, podváděl ji a dokonce ji jednou uhodil. Celou situaci již předala k řešení právníkům. Ani Mach se k ní podle jejích slov nechoval zrovna nejlépe. Pravidelně platil její zlatou kartou a naplno si užíval jejích financí. Všechny dárky i výlety měly jít z influencerčiny kapsy. Influencerka videem ovládla celý internet a i po vyjádření obou z chlapců stojí většina lidí na její straně. 

Carrie Kirsten se proslavila v roce 2014 natáčením lifestylových videí na YouTube. Momentálně se jedná o jednu z nejodebíranějších českých influencerek. Na Instagramu se pyšní téměř půl milionem followers, na YouTube ji sleduje 390 tisíc lidí. Kromě natáčení videí se věnuje také podnikání, marketingu a financím. Za svůj život si prošla několika kauzami, od kontroverzních spoluprací až po milostné trojúhelníky. Tou největší však byl rozchod s Nicholaosem Machem, se kterým tvořila pár pět let. Jen pár měsíců po rozchodu se dala dohromady s o sedm let mladším Danem Bayerem, se kterým již pár také netvoří. Prý u nich došlo k fyzickému násilí. Oba své ex navíc obvinila ze zneužívání jejích financí. 

Vrazil ji takovou, až ji ruplo za krkem

"Mladší z těch dvou není úplně taktní, hází na mě špínu a honí si tím čísla na sítích. To ale dneškem skončilo. Rozešla jsem se já, a to dvakrát. Člověk by nikdy neřekl, jak se za takovou nevinou tvářičkou může schovávat takový hulvát, který se ke mně dokázal chovat jako k hadru na podlahu. Terorizoval mě, omezoval mě, zakazoval mi věci, urážel mě, vydíral, ponižoval a shazoval," 

sdělila influencerka ve videu na YouTube. Také jí prý bral mobil a měl panické záchvaty z domněnky, že je v kontaktu s jejím ex. "Došlo to až do takového extrému, kdy začal kontrolovat, co jsem lajkla na TikToku. Jednou jsem lajkla video mého ex a on mě uhodil. Teda uhodil, vrazil mi takovou, až mi ruplo za krkem," řekla. Následně se sešla s Bayera bývalou přítelkyní a vyšlo najevo, že to většinu času táhnul s nimi oběma. 

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190, Praha 3

Kamarádům prý Bayer tvrdil, že s Kirsten chodí jen kvůli číslům a až bude slavnější než ona, tak se s ní rozejde. K tomu ji pravidelně zneužíval. "Dělal si ze mě taxík, služku, hotel, restauraci, bankomat a div ne svoji matku. Fňukal, ať mu koupím nový mobil, nové oblečení, nový boty, sluchátka, playstation a že chce jet na dovolenou," postěžovala si influencerka. Také ji měl neustále postrkovat různé QR kódy a prosil ji, ať mu dá počáteční investice na trading. Nezapomněl se ani zeptat na provize z videí. Postupně to přešlo i k prosbám o finance pro jeho bratra a celou jejich rodinu. 

Bayer s nařčením nesouhlasí. Influencerka z něj bude vymáhat finance

"Čekal jsem, že natočíš nějaké video o našem vztahu, ale nečekal jsem, že bude plné lží a pomluv. Doufám, že těm pohádkám nevěříte. Opravdu to nebylo tak jednostranné, jak psala. Já umím přiznat chybu, nejsem žádný násilník a nikdy bych nešel do holky, bože," obhájil se na Instagram story Bayer. Carrie se mu za to v komentářích vysmála a stejně tak i většina jeho sledujících. Téměř všichni stojí na straně influencerky. Ta se nechala slyšet, že vše bude řešit přes svého právníka, stejně tak jako s předchozím partnerem Nikolaosem, kterí ji dlužil šestimístnou částku. 

Ani na toho nezapomněla ve videu upozornit. "U Nikose nešlo o nějaký podvádění, ubližování nebo lhaní, ale ohledně peněz to také moc jiné nebylo. V životě za nás nikdy nic nezaplatil ze svého, ani večeři v restauraci. I dárky kupoval z mých peněz. Všechno za sebe i za nás platil moji zlatou kartou, kterou si nahrál do svého mobilu. Nikde jsem o tom navíc nesměla říct, protože si pak stěžoval, že ho schazuju," popsala celou situaci. Po ukončení vztahu také požádala o finanční vyrovnání a vrácení darů, jejichž částka byla vyšší než milion a půl korun. Po Machovi požadovala alespoň polovinu, kterou jí prý po několika měsících také vrátil. 

Spory s Nikosem Machem řeší právníci

Nicholaos se proslavil zejména vztahem s Carrie. Většinu videí totiž natáčeli společně a on se tak dostal do povědomí lidí na internetu. Díky tomu se dostal i jako moderátor do rádia a natočil reklamu pro Air Bank. Nyní moderuje GunPoint podcast a spolupracuje s několika weby, kde hovoří zejména o módě. Navrhnul také svůj merch, kterým odkazuje na to, že by za něj všechny ženy měly platit. Většina lidí to brala jako srandu, ale díky vyjádření Carrie to možná byla inspirace realitou. 

Nikos se k celé situaci také nezapomněl vyjádřit. 

"Existuje jedna věc, která ve videu nezazněla. Jak to tak ve většině vztahů bývá, po našem rozchodu jsme mezi sebou měli nějaké nevyřešené finance. Na ty ale reálně existuje smlouva mezi mnou a dotyčnou osobou, dohoda o splacení dluhu, kterou po našem rozchodu sepsal její prácník a je tam napsáno, že si finančně nic nedlužíme a vše je srovnaný. Část svoji práce jsem fakturoval na její fakturační údaje, protože se ji to hodilo do účetnictví,"

napsal na Instagram. Zpětně to bere jako blbost, ale tehdy to tak neviděl, jelikož měli společnou domácnost. 

Dodal, že ze stejného důvodu měl i kartu od jejího účtu v mobilu. Během jejich vztahu pro ni totiž pracoval. Její osočení si bere velmi osobně, jelikož tady pro ni dle jeho vyjádření byl i po jejich rozchodu, vozil ji do nemocnice a řešil problémy s Bayerem. "Tímhle pro mě tohle téma, kauza a i osoba končí," vyjádřil se nakonec. V tomto případě je to tak půl na půl, někdo je na straně Carrie a někdo na straně Nikose. Není to tak jednostranné jako s Bayerem. Je tedy otázkou jak celý tento spor s Carrie Kirsten s jejími ex dopadne, a zda se některý z nich nedostane do dluhů. Influencerce se ale zcela jistě podařilo vyvolat poprask na sociálních sítích. 

zdroj: autorské dílo, YT: @CarrieKirstenvlogs, Instagram.com 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: