Top hledané
Výsledky (0)
Vstupte do překvapujícího, smyslového prostředí, které je zesíleno zábavou a podtrženo ikonickým luxusním designem. Zažijte exkluzivní a výjimečný zážitek v jakémkoliv W hotelu na světě.

W Hotels: destinace luxusního životního stylu

Eva Ledecká
19. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
W New York

Zářivé salonky, moderní pokoje, unikátní styl a inovativní koktejly, stejně jako vysoká gastronomie, vytváří více než jen hotelový zážitek. Je to destinace vašeho luxusního životního stylu.

Ať se vydáte do jakéhokoliv koutu světa, svého luxusu se nemusíte vzdávat. Luxusní síť hotelů W Hotels® Worldwide je vám k dispozici téměř ve všech výjimečných a zajímavých destinacích. Tou nejznámější je Miami a New York.

Luxus a osobitost každého W Hotelu

Každý W hotel a resort je jednoznačně inspirován svým místem určení, které je namícháno se špičkovým stylem, na němž spolupracují odborníci, kteří se pohybují na vrcholu současné módy, hudby a designu. Ztělesňuje dokonalou rovnováhu mezi luxusním životním stylem a lokací díky svému modernímu přístupu k designu, který je osvěžující, dostupný a komfortní tak jako místo, kde žijete.

Luxusní a dominantní W oslňuje svět

První W hotel byl postaven v New Yorku (49th St. A Lexington Ave.) a své dveře otevřel hostům v roce 1998. V horizontu 2 let bylo po světě rozeseto 12 hotelů, pyšnících se symbolem W. Začaly vznikat v Los Angeles, Chicagu, Seattlu a Soulu.

Každý hotel nabízí unikátní restauraci a bar, které přitahují nejen své hotelové hosty, ale i místní gurmány. Spolupráce s proslulým šéfkuchařem Drew Nieporentem vedla ke vzniku úspěšné restaurace Heartbeat v prvním W hotelu v New Yorku. Následovala restarace Earth & Ocean ve W Seattle. Díky těmto a dalším počinům se ocitla síť W Hotels v kulinářském světě.

Loft s výhledem na Prahu 445m
Loft s výhledem na Prahu 445m, Praha 5

Give or get it now

W Hotels zaručují, že pro své hosty splní vše, co si přejí. A to kdykoliv. Dát a dostat to hned - Give or get it now. To je heslo, které neznamená pouhá slova. Zašlete hotelu jakýkoliv požadavek a již dopředu je vám splněn.

Každý rok získávají W Hotely ta nejlepší ocenění. Letos to byl W Hotel na Maledivách, který získal ocenění The Best Hotel. S dalšími přišel W Hotel v Siettlu i v Singapuru. W Hotels se nachází po celém světě. Nahlédněte s námi prostřednictvím fotografií a videa do kouzelných koutů luxusního cestování.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
W Hotels
W Miami 485 Brickell Avenue Miami Florida 33131 United States
(1)(305) 503-4400