Top hledané
Výsledky (0)

Netradiční bary: Kam v Praze na nejlepší whisky, rum a doutník?

Eva Ledecká
22. srpna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Whisky bar, ilustrační obrázek

Čeká vás speciální pánský večer? Pokud máte sraz se starými přáteli nebo chcete pozvat důležité kolegy, či obchodní partnery někam na skleničku, neberte je tam, kam chodíte každý den. Zvolte netradiční místo, ať má tento večer nádech tajemna a vzrušení nejen pro ně, ale i pro vás. V Praze existují minimálně 3 takové podniky. Tady jsou!

Cohiba Atmosphere bar, interiér
Rum House
Whiskeria

Cohiba Atmosphere – Kaprova 5, Praha 1

Tento podnik najdete přímo v centru staré Prahy – v Kaprově ulici nad kubánskou restaurací La Bodeguita del Medio. Je to jediný cigar bar v Praze, který vás přenese do světa vůní prvotřídních doutníků a chutí luxusního alkoholu. Tady můžete ochutnat ty nejlepší kubánské doutníky a pochutnat si na originálních koktejlech, které se míchají pouze v tomto baru. Dokonce vám tu připraví i koktejl na míru, podle vaší momentální chutě a nálady. V baru najdete 3 salónky s 6, 8 a 15 místy. Za směšný poplatek 10 Kč si můžete užít atmosféru pravého anglického gentleman clubu.

Otevřít v galerii (3)
Cohiba Atmosphere bar, interiér
Cohiba Atmosphere bar, interiérZdroj: cohibaatmosphere.cz / Alanisko Photography
Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 1
Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 1, Praha 1

Whiskeria – Jindřišká věž, Praha 1

Holdujete whisky? Zajděte do baru v Jindřišské věži. Najdete tu stylový skotský whisky bar Whiskeria, kde můžete ochutnat 450 druhů whisky. Kromě tradičních irských a skotských jsou tu třeba i whisky z dalekého Japonska. Zajímavým zážitkem můžou být také degustace, při kterých ochutnáte vážně luxusní whisky, dozvíte se zajímavosti z regionů i z palíren samotných a také fakta o historii pálení. Proto rozhodně mrkněte na stránky tohoto podniku, abyste věděli, kdy se jaká degustace chystá. 

Otevřít v galerii (3)
Whiskeria
WhiskeriaZdroj: whiskeria.cz

Rum House – Žitná 42, Praha 2

Pokud si více tykáte s rumem, doporučujeme malý útulný podnik v Žitné ulici, známý pod názvem Rum House. Útulný dřevěný interiér a obrovská nabídka rumů udělá možná právě z tohoto podniku výjimečné místo, kam se svými přáteli začnete chodit pravidelně. A kolik tady toho mají? Neuvěřitelných 1050 lahví rumu, z nichž můžete každou ochutnat! Tento bar se pyšní tím, že je, co se rumu týče, nejlépe zásobeným barem v celé Evropě! A to rozhodně stojí za zkoušku!

Otevřít v galerii (3)
Rum House
Rum HouseZdroj: rumhouse-praha.cz
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Cohiba Atmosphere
Kaprova 5 Praha 1
+420 224 818 373