Top hledané
Výsledky (0)
William Henry je americká značka, která vyrábí jedinečné doplňky pro muže. Především jsou to jejich exkluzivní kapesní nože, které za svůj jedinečný design získaly nejedno ocenění.

William Henry: limitované edice doplňků pro muže

Eva Ledecká
23. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

William Henry se však nespecializuje pouze na nože. V jejich nabídce najdete i ryze pánské luxusní šperky vyrobené z kvalitních materiálů, psací potřeby, jedinečné klipy na bankovky a řetězy na klíče.

Luxusní produkty z přírodních materiálů

K výrobě těchto originálních produktů určených pro muže používají designéři společnosti William Henry přírodní materiály a drahé kameny. Jejich produkty představují umělecká díla, která jsou dokonalým prvkem v kapse, na zápěstí, na krku nebo v ruce každého muže.

Luxusní limitované edice

Co však dělá značku opravdu jedinečnou, je to, že své produkty nevyrábí sériově, ale vždy se jedná jen o limitované a často unikátní kolekce.

Luxusní titanové nože s rukojetí, kde se kombinuje kov a dřevo nebo kov a kámen. U speciálních edicí můžete najít tak zvláštní materiál, jako je například mamutí kel z Aljašky. Nože jsou dodávány v elegantním balení v dřevěných krabicích a kožených pouzdrech.

Stříbrné náramky v pánském, stylu často také doplňují ojedinělé materiály, jako jsou například fosilní korály, rubíny nebo onyx.

Psací potřeby zahrnují jedinečná plnící i kuličková pera v limitovaných edicích, u kterých bylo použito zlato, stříbro nebo drahé kameny, jako například topaz nebo opál.

Loftové byty Praha
Loftové byty Praha, Praha 5

Slavní majitelé luxusních doplňků William Henry

Jedinečné produkty William Henry si našly své majitele také mezi slavnými celebritami. Je to například herec a režisér Harrison Ford, muzikant Nick Jonas, herec a muzikant Jared Leto, herec a režisér Lurence Fishburne nebo módní návrhář John Varvatos.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
William Henry
3200 NE Rivergate St McMinnville OR 97128 USA
+1 503 434 9700