Top hledané
Výsledky (0)
Ustojí Yenifer ve sloučení svou nelehkou pozici?

Yeni zklamala fanoušky Survivoru. Nejlepší výhodu série hodila z okna, ve sloučení bude litovat

Denisa Zajíčková
16. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Najde Yeni oporu v Mikýřovi?

Tak tohle diváci nečekali! Několik dílů měla Yenifer v kapse výhodu, která jí umožňovala udělat z kmenové rady v soutěži Survivor vlastní show a poslat tam Lovce, kteří by pořádně koukali, co se to děje. Jenže svou výhodu nevyužila - a mohla tak učinit jenom do sloučení. Diváci jsou zklamaní a poukazují znovu na to, že letos téhle show zkrátka „show“ chybí!

Yeni teď nemá jednoduchou pozici
Veronika šla z kola ven ještě před sloučením
Jak se bojovníkům povede v novém kmeni?
Je Mikýř favoritem na vítěze?

Moderátor Ondřej Novotný neustále slibuje, že letošní řada bude naprostá paráda a diváci se mají ještě na co těšit. Jenže svým slibům zatím nedostál. Je jasné, že nemůže říct, kdy to bude naprostý zázrak, ale „velkolepý twist“ v podobě první kmenové rady po sloučení také nebyl zrovna drama roku. Jako by se to snad už ani vylepšit nedalo!

Osudovou výhodu měla v rukou hráčka Yenifer, která o ní nějakým záhadným způsobem řekla všem v kmeni, takže se to brzy dokonce dostalo i k Lovcům, i tak by to byl ale tah mistra, na který všichni diskutující na sociálních sítích čekali. 

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Kristýna šla z kola ven

Mohla totiž ve chvíli, kdy by byli Titáni posláni na kmenovou radu, vyslovit jen pár minut před hlasováním, že tam posílá Lovce. Jenže to neudělala. Někteří si myslí, že nebyla v takovém ohrožení, aby jí to za to stálo. Další, že udělat to jen pro show by znamenalo dát si na sebe po sloučení okamžitý terč. Velké zklamání pro všechny, kteří se takového momentu zkrátka nemohli dočkat.

Okamžitý terč po sloučení si překvapivě „oblékla“ policajtka Kristýna, kterou překvapilo, že její pečlivě spřádané sítě zřejmě nejsou tak pevné, jak doufala. Obrečel to nejen Tomáš Rys, který sní tráví po návratu do Čech snad každou volnou minutu, ale i ona sama. Že by věděla, jak moc se jí bude po streamerovi stýskat? 

Otevřít v galerii (1)
Kristýna při odchodu plakala
Kristýna při odchodu plakalaZdroj: se souhlasem TV Nova

Márty je nejdůvěryhodnější osobou

Ten si v soutěži Survivor svou pověst musel od začátku budovat. Začalo to hádkou, že okrádá malé děti a prozrazením, že má mít doma dvě přítelkyně, které o sobě neví. Oblíbeným hráčem tak u diváků rozhodně nebyl. Když ale přešel do Titánů, jako by se snad uklidnil, začal hrát, byla to dobrá hra, zábavná - a rázem z něj byl jeden z nejvýraznějších hráčů.

Kdo dostává stále překvapivě málo prostoru je Márty, který je však podle svých spolubojovníků vůbec nejdůvěryhodnějším účastníkem celé soutěže. On sám byl rád, že tak působí a zdá se, že svou pozici si pečlivě střeží. 

Co se ještě bude dít? 

Na odstřel je podle svých slov Mikýř, který pokud celou soutěž nevyhraje, minimálně tam upevnil svou kariéru. Krátce po návratu totiž začal natáčet nový pořad na Primě, který nese název Mikýřova hysteorie českých dějin. „Mikýřova hysteorie českých dějin je komediální pohled na české dějiny a jejich fragmenty, o kterých se toho moc neví a ve škole se o nich neučí. Zhostili jsme se pokusu vzdělat český národ,“ říká o svém pořadu Martin Mikýř Mikyska.

„Obecně si myslím, že se toho málo ví o počátcích českého státu od praotce Čecha po novodobé dějiny. To všechno máme ambici proletět. Chodíme do terénu a bavíme se s turisty, jaký mají pohled na naši krásnou zemi, a zároveň se díváme na některé důležité otázky z teorie dějin se známými hosty,“ dodal. Zatím se pořad jen rozjíždí a uvidí se, jaký bude mít ve skutečnosti úspěch. 

„Zaujal mě moment ve 14. století, kdy kvalita vody byla v tak špatném stavu, že bylo bezpečnější pít alkohol a všichni byli pořád totálně nadraní. Volal jsem na český vodohospodářský ústav, jestli je bezpečné pít vodu a jestli se nemáme k tomuto navrátit. Říkali, že je vše v pořádku, ale já jim stejně moc nevěřím, takže si radši dám pivko,“ říká pobaveně Mikýř a slibuje, že se mají diváci rozhodně na co těšit.

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

Kdo dojde do cílové rovinky?

Zatímco ale Mikýř s Pirátem po návratu vůbec čas netráví, právě Márty je mu v patách velmi často. Dokonce spolu byli i na chatě a užívali si výborného guláše i grilování. Že by právě mezi nimi vzniklo pevné spojení, které je dovede až do finále soutěže? Nebo jeden z nich doplatí na svou důvěru a půjde z kola ven?

O vítězi soutěže, který je už produkci dobře znám, kolují pochopitelně zvěsti všude možně. Někteří si myslí, že to musí být žena. Ještě se totiž nestalo, aby v historii u nás takovou soutěž žena vyhrála. Volba padá často na Janu nebo Yenifer. Bude to skutečně jedna z nich? Nebo doplatí Yenifer na své intriky, kterých je teď po sloučení kmenů více než dost? Právě na ni totiž padá často volba jako na nejméně důvěryhodného hráče. 

Zdroj: TV Nova, VOYO, Prima FTV, Instagram, Facebook

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze