Top hledané
Výsledky (0)
Nejen muže lákají divoké terény drsné přírody. Také ženy rády zdolávají prudké kopce na svém železném oři. A právě pro takové ženy bylo stvořeno luxusní kolo do terénu společnosti Yeti Cycles: SB5 BETI.

Odvážné holky zbožňují divokou jízdu... a potřebují kvalitní kolo!

Eva Ledecká
15. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Yeti SB5 BETI

Společnost Yeti Cycles vznikla v roce 1985 v Coloradu a proslavila se jako jeden z nejlepších výrobců horských kol. Jejich luxusní drsné kolo pro dámy nás ohromilo nejen svým designem.

I ženy milují rychlou jízdu a adrenalin!

Luxusní horské kolo bylo vytvořeno pro ty nenáročnější podmínky. Tým tvořily profesionálky, agresivní cyklistky požadující lehké kolo, které dokáže zvládnout to největší zatížení. Rám z uhlíkových vláken nabízí dokonalou rovnováhu mezi hmotností a výkonem.

Výrobci také zohledňují výšku jezdce. Různě vysocí jezdci mají odlišné potřeby, proto se SB5 BETI nabízí v několika velikostech.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Nový update luxusního dámského kola

V nedávné době došlo k updatu kola SB5, které dostalo novou geometrii a bylo obdařeno také novým designem. Nejdříve to vypadalo, že se bude jednat o stejné kolo v novém kabátě. Stalo se však to, že už z tak dobrého kola, udělali výrobci malý jízdní zázrak. S kolem se jezdí prý tak lehce, že se vám bude chvílemi zdát, že snad letíte!

Luxusní kolo je vybaveno specifickým dámským sedlem WTB Diva, má úchyty s menším průměrem a užší řidítka. Kolo má také menší kliky (170 mm), které se snadněji otáčejí.

Cena tohoto dámského horského kola snů začíná na 4700 USD a optat se na něj můžete v karlínské pobočce značky.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze