Top hledané
Výsledky (0)

Y&T Luxury Property - výhradně dámská jízda

Elena Jakubovic
24. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Y&T Luxury Property, jejíž tým tvoří výhradně ženy, přináší od roku 2010 svým zákazníkům inovativní, kreativní, vysoce profesionální a individuální přístup. 

Jsme mladá společnost, která se velmi rychle stala silnou konkurencí na trhu. Za dobu své existence jsme již prodaly a pronajaly přes tisíce nemovitostí v těch nejlukrativnějších pražských lokalitách.

Výhradně dámská jízda

Vsadit na kolektiv tvořený výhradně něžným pohlavím nebylo mým prvotním záměrem. Nicméně krátce po tom, co jsem založila Y&T Luxury Property, jsem si všimla, že mají o práci ve firmě zájem především ženy. O dámských kolektivech sice panují předsudky, že se dohromady často neshodnou, ale přesto jsem se rozhodla takovou spolupráci vyzkoušet.

Svého tehdejšího rozhodnutí jsem nikdy nelitovala. U našich klientek dnes sklízíme obdiv, slova podpory ale slýcháme často i od mužů.  Můj tým tvoří talentované obchodnice, které snadno nachází společnou obchodní řeč s klienty naší realitní kanceláře. Svůj tým podporuji, aby byl úspěšný jak v osobním, tak v kariérním životě, protože jsem předvědčená, že není nutné vzdát se jednoho či druhého.

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m, Praha 5

Křehké ženy, které ví, jak na obchod

Pro Y&T Luxury Property není důležitý jen samotný obchod, ale také péče o klienta. Snažíme se vyslyšet každé jeho přání a pochopit, že ho k nemovitosti často váže osobní vztah. Proto neposkytujeme pouze zprostředkovatelské služby, ale také obchodní koučování. 

Naše klienty provádíme celým procesem vyjednávání, čímž jim zajišťujeme dosažení těch nejlepších výsledků. Jsme ženy, co hýbou realitním trhem. To je naše motto. Občas sice balancujeme na jehlových podpatcích, ale za touto větou si dokážeme pevně stát. 

Analýza realitního trhu

Pečlivě sledujeme každou změnu na českém realitním trhu. Naše cenové mapy a články o nejnovějších trendech v prodeji a pronájmu nemovitostí najdete každý měsíc v rubrice „Bydlení“ online magazínu LP-Life.cz. První z článků realitního seriálu, který najdete na uvedených stránkách, je věnován tématu demografie Prahy.

Jsme originální česká společnost

Na cestě k úspěchu jsem se jako zakladatelka rozhodla nespoléhat na franšízy nadnárodních společností a jméno své kanceláře jsem nespojila ani s žádnou jinou českou nebo zahraniční firmou. Jsme česká společnost, která od samého počátku stojí na vlastních 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Demografie Prahy: kdo bude vaším sousedem?
Zobrazit článek
Soutěž! Staň se majitelem MINI!
Souěžit
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506