Top hledané
Výsledky (0)
Znáte ji jako herečku, vidět jste ji už mohli i jako modelku. Vůbec poprvé se ale Patricie Solaříková objevuje v roli módní návrhářky. Jak tahle premiéra ve spolupráci s Dominikem Navrátilem, která trvala přibližně 4 měsíce, dopadla?!

Z Patricie Solaříkové je návrhářka! Takhle vypadá její kolekce PSXDN.

Martina Šmalclová
18. srpna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Speciální rubrika
Patricie Solaříková

Herečky, zpěvačky a moderátorky na molo!

Patricie Solaříková rozšířila své portfolio a společně s talentovaným designérem Dominikem Navrátilem, který tento rok mimo jiné obléká i vítězky soutěže Miss Czech Republic na světové soutěže, představila v pražské restauraci Prostor jedinečnou kolekci PSXDN. Na pomoc si přitom vzalo návrhářské duo známé tváře z řad modelek, zpěvaček, hereček, ale třeba i moderátorek.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

„Podobné spolupráce už tady jsou, převážně s modelkami. Chtěl jsem oslovit někoho, kdo není součástí světa modelingu, a proto jsem oslovil Patricii, která má svůj osobitý styl“, osvětlil mladý návrhář důvod spolupráce.

Pohodlně a luxusně zároveň

7 stylových a současně pohodlných outfitů, od běžného oblečení až po luxusní večerní róbu, vynesly Mariana Prachařová, Monika Leová, Iva Uchytilová, Andrea Košťálová, Šarlota Frantinová, Radka Pavlovčinová a Patricie Solaříková.

Prachařová svým lookem všechny převálcovala!

Drobnou Marianu Prachařovou na přehlídkovém mole sice převyšovaly všechny kolegyně, ona je ale pro změnu převálcovala svým extravagantním a trendy lookem. Tmavě nalíčené rty a delší mikádo nabarvené na růžovo doplnilo jednoduché bavlněné triko s potiskem a tmavě modré tepláky, jejíž pohodlnost nezapomněla sama Patricie vypíchnout.  

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Staré Město
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Staré Město, Praha 1

Na přehlídku dorazila i Hana Gregorová

Luxusní přehlídkou hosty provázel mladý moderátor Jakub Kotek a ujít si ji nenechala ani herečka, moderátorka a divadelní manažerka Hana Gregorová. V jejím závěru předala usměvavá Patricie kytici své produkční Kristýně Schmitzerové, která měla na celé organizaci módní přehlídky doslova lví podíl.

A jakého resumé se návrhářské duo z úst Luxury Prague Life dočká? PSXDN obsahuje několik vydařených outfitů, a tak by byla škoda, kdyby tenhle luxusní počin byl prvním a zároveň i posledním!

 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Vyletněná kolekce PSXDN je velkých překvapením

Vyletněná kolekce PSXDN od Dominika Navrátila a Patricie Solaříkové asi překvapila úplně všechny lidi, ke kterým se tato zpráva dostala. Není to totiž zas až tak dávno, co byla Patricie považovaná za jednu ze skupiny módní pěchoty všech módních policií u nás. Na druhou stranu o to větší nadšení za svojí změnu teď sklízí.

Svěží ležérnost a přitom velký podíl klasické elegance. Asi tak nějak bych to celé popsala. Nejvíce se mi líbí romantické bílo/modré šaty se spadlými rameny a jemnými kanýry. Jistě něco takového jsme už všichni viděli milionkrát...ale je to zkrátka typ šatů, co jen tak neomrzí. Ideální záležitost na nedělní brunch nebo vysedávání po zahrádkách v centru Prahy.

Ovšem zklamání se dostavilo paradoxně u modelů, které mají (zřejmě) působit velice sofistikovaným dojmem. Řeč je konkrétně o šedo/modrých šatech s jakousi obyčejnou krajkou v horní části doplněné o vázanku formou mašle. I přes to, že make up a účes má herečka na jedničku, šaty z ní i přes to udělaly “starou mladou” a to je katastrofa. Navíc propracovanost těchto šatů je tak chabá, že na mě působí až laciným dojmem… 

 
Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Dominik Navrátil
Třída ČSA 287 Hradec Králové, 500 02
+420 727 885 866