Celebrity a jejich nekonečné hýření: Za co utrácí nejvíce peněz?

Pohádkové vily, soukromé tryskáče, snové dovolené. Celebrity ví, co s penězi.
10. ledna 2022
 
Hlavní stránka Nové články

Topí se v bohatství a užívají život každým coulem. Celebrity se netají tím, že milují luxus a rády to také dávají najevo. 

Katie Holmes

Luxus jim za žádnou cenu není lhostejný a dopřávají si ho doslova každým coulem. Mnoho celebrit má více peněz, než by kdy vůbec mohli utratit nebo dokonce potřebovat. Někteří mají více domovů a vězte, že žádný z nich není jen "obyčejný" dům. Jiné svého osobního kuchaře, osobní trenéry a někteří mají dokonce vlastní soukromé tryskáče. Celebrity, které mají miliony dolarů, si mohou dovolit utrácet způsoby, které pro lidi zvenčí vypadají mnohdy marnotratně a shovívavě, ale zdá se, že velké utrácení je součástí jejich vlastní "celebrití" kultury.

I sama média se ráda chlubí tím, jak slavní a bohatí žijí, za co nejvíce utrácejí, kdo oblékl nejlepší a nedražší šaty na červený koberec nebo kde strávil nejluxusnější dovolenou. A, světe div se, daří se jim to takřka na výbornou!

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč, Praha 6
Kim Kardashian
Kim Kardashian • Zdroj: Profimedia

Mít pěknou designovou tašku může být pro většinu lidí nesplněným snem. Celebrity ale nemají problém s tím mít na každou událost, každý nákup potravin, tašku novou. Navíc jakožto propagátoři světa luxusního zboží často právě tyto "věci" dostávají zadarmo. Uměly se dobře narodit a jen fakt, že jsou tím, kým jsou, je dělá doslova lepem luxusu a bohatství. Celebrity utrácejí peníze za nejrůznější věci. Pojďme se ale podívat, co je jejich největší vášní. 

"Se slávou jde v ruku v ruce i mediální známost. U nás je to v daleko menším měřítku, než třeba v Americe, kde jsou světové celebrit skutečně pod drobnohledem. A samozřejmě, že si to uvědomují. S tím jde ruku v ruce nejen to, jak vypadají, ale bohužel i to, jak se chovají. Pokud slávu neunesou, nebo si ji vyloží špatně, pak máme na světě všechny ty skandály, na kterých si média smlsnou. Největším problémem je, že jen málokdy je skutečně ten slavný člověk v soukromý stejný, jako na veřejnosti. Toto rozdvojení osobnosti má často hlubší dohry. A navíc média nikdy nezapomínají a archivní fotky vytáhnou přesně v momentě, kdy se to nejméně hodí,"

řekl pro LP-Life mediální expert Pavel Pour.

Sladký domove! 

Mnoho celebrit cestuje po celé zemi a dokonce i po celém světě, aby dělaly to, co umí nejlépe. Pro celebrity, které často natáčejí filmy nebo pořady na stejném místě (jako je Kalifornie), ale raději žijí jinde, má smysl vlastnit více domů. Zatímco většina z nás by zaplatila jen za hotel, mnoho celebrit si může dovolit vlastnit celou řadu nemovitostí a notno podotknout, čím více toho vlastníte, tím více roste vaše společenské postavení. Většina celebrit za svá obydlí utrácí majlant, a to z jednoho prostého a zároveň dobrého důvodu: Mít bazén, tenisový kurt, garáž pro více aut a dokonce i bowlingovou dráhu nebo přistávací plochu pro tryskáče, a tím pádem tak nějak své vlastní "město" ve městě, se zkrátka vyplatí. Hlavně těm, jež paparazzi pronásledují na každém kroku a nebýt toho, co mají doma, nemají vlastně nikdy klid. 

Klasickým příkladem, jak důmyslně utrácet své poměrně lehce nabyté miliardy, je pár Ellen DeGeneres a Portia de Rossi, který koupil dům Brada Pitta za zhruba 12 milionů dolarů. Ženy mezitím prodaly svůj "starý" dům za rovných 49 milionů dolarů. 

Ellen DeGeneres a Portie de Rossi
Ellen DeGeneres a Portie de Rossi • Zdroj: Profimedia

Hlavně hubeně

Kdo jiný než celebrity musí vypadat dobře, že? Aby toho dosáhly, jsou ochotné investovat nekřesťanské peníze za osobní kuchaře a trenéry, kteří pak dostávají poměrně vysoký kapitál za to, jak která celebrita bude vypadat. A co si budeme povídat, čím menší a vyrýsovanější zadek z toho nakonec bude, tím bude daný profesionál sám růst na ceně. Cíl je jasný: vypadat co nejlépe co nejrychleji. Možná vás překvapí plat několik set dolarů za hodinu, ale to je, pokud jde o slavné hvězdy, vlastně ještě málo. Nejvyhlášenější trenéři se nebojí si říct i 15 000 dolarů za šestitýdenní program. A tak jsou trenéři světových jmen jako Gunnar Peterson nebo Tony Horton hezky za vodou. 

Luxusní sídlo trenéra celebrit Gunnara Petersona.
Luxusní sídlo trenéra celebrit Gunnara Petersona. • Zdroj: Profimedia
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m, Praha 7

"Moji klienti chtějí být především fit a líbit se sami sobě. Je jasné, že ti, na které se denně dívá celý svět, na sobě musí makat více než ostatní. V tom spočívá úděl života celebrit,"

řekl Gunnar Peterson

Osobní kuchaři ale také mají "pré". Vždyť třeba břicho se peče právě v jejich kuchyni. Ti slavnější z nich pak nemají problém s tím být celebritám k dispozici 24/7 a připravit tak několik jídel denně a nechat si za to i patřičně zaplatit.

Gunnar Peterson, osobní trenér celebrit.
Gunnar Peterson, osobní trenér celebrit. • Zdroj: Profimedia

Když už, tak už

Jídlo a postava však nejsou jediné, za to slavní rádi a s vášní utrácejí. Celebrity si užívají ty nejlepší prázdniny, nebo alespoň to tak vypadá. Jezdí rády a často a hlavně na místa, kam se běžný smrtelník skoro nedostane. Za pořádný odpočinek či luxusní party jsou ochotné dát roční plat běžných lidí. 

Tak například v roce 2011 si P. Diddy pronajal jachtu za bezmála 840 000 dolarů na týden, což je extrémní případ, jak celebrity tráví dovolenou. Ani Kardashianky ale nešetří. Při pobytu v Dominikánské republice ochotně zaplatily přes 20 000 dolarů za noc v luxusním sídle.

Dovolenkové sídlo Kim Kardashian
Dovolenkové sídlo Kim Kardashian • Zdroj: Profimedia

Herečka Jessica Alba utratila se svou rodinou za dovolenou v italském Amalfi odhadem 57 770 dolarů a Ellen DeGeneres s partnerkou Portiou De Rossi opět utratily spoustu peněz, tentokrát odhadem 137 500 dolarů za pobyt v italském Portofinu.

Jessica Alba
Jessica Alba • Zdroj: Profimedia

Vymazlený mazlíček

Psí obojek a psí taška Louis Vuitton
Psí obojek a psí taška Louis Vuitton • Zdroj: Profimedia

Většina z nás si myslí, že hýří, když svému psovi koupí speciální prémiové krmivo nebo roztomilý obleček. Být mazlíčkem celebrit by však nejspíš bylo snem každého z nás. Pro slavné a bohaté jsou domácí mazlíčci jako děti či nejdražší doplňky, které nosíte naprosto všude s sebou. Kdo by pak nechtěl vidět roztomilé fotky, na kterých ta která celebrita pózuje s roztomilým pejskem v oblečku značky Louis Vuitton. To ale není všechno, ani auta vyhrazená jen pro ně nebo pobyt v luxusních "psích" lázních není výjimkou. Být celebritou je přece náročné. Své o tom ví například zpěvačka Lady Gaga, která kromě drahých a extravagantních modelů pro sebe ráda a s přehledem investuje také do svého psího "parťáka". A ani ten přece nesmí vypadat, jako by byl jen jedním z davu. 

Lady Gaga s psíkem.
Lady Gaga s psíkem. • Zdroj: Profimedia

Luxus pod nohama

Záliba zářit se ale týká i drahých aut, které celebrity následně rády sdílí na svých sociálních sítích. Speciálně upravené Bugatti Veyron či Maybach Exelero za několik milionů dolarů je přesně tím pravým ořechovým. No a tam, kde auto nestačí, přece plně pomůže luxusní jachta či soukromý tryskáč. Tak se například blýsknul Tom Cruise, když své, tehdy ještě manželce Katie Holmes daroval letadlo Gulfstream za 20 milionů dolarů.

I hvězda hitu "Single Ladies" zpěvačka Beyonce se nechala inspirovat světem luxusu a darovala svému choti Jay-Zemu letadlo za 40 milionů dolarů. Luxus v podobě tryskáčů si ale dopřává i bývalý prezident USA Donald Trump.

Jay Z dostal ke dni otců soukromé letadlo.
Jay Z dostal ke dni otců soukromé letadlo. • Zdroj: MAVRIXONLINE.COM / Profimedia

Navždy mladí

Mohlo by se zdát, že by to už mohlo stačit, ale to by nebyly celebrity, kdyby tuhle dolarovou krasojízdu nezakončily něčím naprosto speciálním. A tím je investice do sebe samých. Kosmetické procedury a plastické operace nejsou ničím neobvyklým. A tak se není čemu divit, že třeba zpěvačka Madonna nemá v šedesáti letech téměř žádnou vrásku. Co na tom, že si není skoro vůbec podobná s tou, kým byla ještě pár let zpátky.

Madonna s adoptivními dětmi.
Madonna s adoptivními dětmi. • Zdroj: Profimedia

Peníze jsou do jisté míry prostředkem naprosté svobody. Otázkou zůstává, jestli je to někdy skutečně potřeba. 

Zdroje: wallstwatchdog.com, cbsnews.com, insider.com, dailymail.com

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Valentina a miluju psaní, sport a pohodové lidi. Ráda cestuji a chodím na jógu, a když čas dovolí, tvořím texty a fotky mojí duši blízké. Jen tak pro radost:)
Valentina Lebová
Luxusní bydlení Praha
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
137 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu, Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Pronájem luxusního bytu, Praha 5 - Smíchov

2 + KK 68 m², bal. 6 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6
Praha 6

Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
44 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
29 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej - Praha

9 + 1 364 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m

2 + KK 108 m², ter. 32 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m

5 + KK 249 m², bal. 10 m², ter. 16 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 400m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 400m

6 + KK 400 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

3 + KK 100 m², bal. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka

8 + 1 222 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2
Praha 5

Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2

2 + KK 53 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks