Top hledané
Výsledky (0)
Slavný youtuberský pár přišel na to, jak během pár minut vydělat miliony na svých fanoušcích

Za falešné svatební „ ANO“ vydělali 76 milionů korun!

07. srpna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
O pořádně drahém prstenu sní snad každá žena

Svatba, na kterou úspory nepotřebujete

Svatba vás nemusí vždy finančně vyždímat. Naopak! Můžete na ní vydělat, třeba i několik milionů. A koneckonců, nemusí jít vždy o to, jestli to s partnerem myslíte vážně. 

Onen slavný slib: ,,V nemoci i ve zdraví, v bohatství i v chudobě, v dobrém i ve zlém dokud nás smrt nerozdělí," si v Los Angeles během svatební ceremonie řekli dva američtí YouTubeři Jake Paul a Tana Mongeau. Na tom samozřejmě není nic neobvyklého, kdyby celý obřad nebyl falešný a slavný pár za desetiminutový živý přenos nevydělal 3,3 miliony dolarů – tedy 76 milionů korun.

Celá falešná svatba byla dlouhodobě promyšlená
Youtuberka Tana Mongeau
Tana a Jake během zásnub.

Svatba pro přátele i dalších 66 tisíc lidí!

21letá Tana a 22letý Jake na svou falešnou svatbu přivedli nejen svou rodinu a přátele, ale také kamery MTV.  Prostřednictvím aplikace Halogen mohli být na svatbě ,,přítomni“ i jejich fanoušci. Celkem 66 tisíc lidí neváhalo zaplatit téměř 75 dolarů – v přepočtu 1700 korun, aby veselku slavného páru mohli sledovat z pohodlí svých domovů.

Otevřít v galerii (1)
Online přenos svatebního obřadu sledovalo 66 tisíc lidí.
Online přenos svatebního obřadu sledovalo 66 tisíc lidí. Zdroj: instagram Tany Mongeau
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Jaké zklamání je však čekalo, když video, které trvalo pouhých deset minut, bylo spuštěno se zpožděním a navíc v rozmazané, roztřesené kvalitě s velmi špatným zvukem. Uznejte, že na dnešní dobu to fakt naštve. Tana a Jake navíc jen pár hodin po ceremonii odešli každý zvlášť.

Když bylo po všem, řada fanoušků si uvědomila, že kromě toho, že ztratili o deset minut svého života, přišli také o své peníze. Společnosti Apple a Google Play však naštěstí nespokojeným zákazníkům slíbily vrátit jejich peníze zpět. A hlavní aktéři?

,,Nechápejte mě špatně, myslím si, že svatba je velmi vážná věc, ale zároveň je pravda, že já a Jake nebereme mnoho věcí vážně. Ano, sice ho mám ráda, ale pořád je to jen určité odlehčení a zábava, kvůli které vytváříme náš obsah,“ 

řekla YouTuberka ve své show pro MTV.

Miliony tekly proudem

Celou akci páreček pečlivě plánoval a v průběhu několika měsíců své fanoušky pravidelně zásoboval detaily o přípravách velkého dne. Nebylo tedy divu, že fanoušci páru do jejich významného ,,ano" odpočítávali pečlivě jednotlivé dny, hodiny, minuty a pravděpodobně i vteřiny. 

Na obřadu nechyběla řada známých osobností. Součástí velkého dne byl například let soukromým letadlem, pořádný diamantový snubní prsten nebo řada jedinečných svatebních dortů, která se krájela replikou meče ze seriálu Hra o trůny. Tahle veselka nebyla z nejlevnějších. Vyšla na 500 tisíc dolarů, tedy necelých 12 milionů korun.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze