Top hledané
Výsledky (0)
Na známém přísloví, které tvrdí, že po boku každého úspěšného muže stojí podporující a milující partnerka, nejspíš něco bude. Kdo jsou drahé polovičky našich hokejistů?

Za každým úspěšným mužem stojí žena: Tyhle drahé polovičky dodávají sílu českým hokejistům

Tereza Brožová
16. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Roman Červenka s manželkou Veronikou Machovou

Na známém přísloví, které tvrdí, že po boku každého úspěšného muže stojí podporující a milující partnerka, nejspíš něco bude. A v případě české hokejové reprezentace, která zatím ve všech zápasech na hokejovém mistrovství světa pořádaném u nás projevuje svou snahu a houževnatost, to platí dvojnásob. Kdo jsou drahé polovičky našich hokejistů?

Kapitán Roman Červenka má podporu v manželce Veronice

S kým jiným začít než se současným kapitánem českého národního mužstva Romanem Červenkou. 38letý hokejový útočník a jeden z nejvýraznějších hráčů našeho týmu se oženil už v roce 2015. Vzal si krásnou modelku rusko-českého původu Veroniku Machovou. S modelkou se dali dohromady zanedlouho poté, co v roce 2010 vyhrála titul Česká Miss World. Následně reprezentovala na soutěži Miss World v Číně, kde se ovšem neumístila mezi 25 finalistek v soutěžním klání o korunku nejkrásnější dívky na světě, zato ale s dalšími 20 semifinalistkami soupeřila „alespoň“ o titul Miss bikiny. Ještě před svatbou se 22. prosince roku 2012 známému páru narodil syn Denis, který se stejně jako tatínek věnuje sportu. Tíhne ovšem více k tanci a fotbalu. Veronika se živí jako modelka a módní návrhářka.

Zraněného útočníka Dominika Kubalíka doma nově těší dcera

Tolik emocí v jednom zápasu. Útočník Dominik Kubalík se hned během prvního zápasu na letošním Mistrovství světa v ledním hokeji radoval nejen z výhry nad Finskem 1:0 na nájezdy, ale také z čerstvého narození dcery Mii, kterou na světě přivítali s manželkou Klárou. Radost mu pokazilo snad jen nakonec nevážné zranění v dalším zápase proti Norům, které mohlo ohrozit jeho další účast v zápasech. Vše ale nakonec dobře dopadlo a Dominik si proti dalším mezinárodním týmům zahraje. S manželkou Klárou se 28letý hokejový útočník oženil už v roce 2021 po dlouholeté známosti. O jeho partnerce je známé, že je úspěšnému hokejistovi velkou oporou.

Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m
Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m, Praha 5

Útočník Ondřej Palát je šťastně zadaný s manželkou Bárou

Hokejový útočník Ondřej Palát je ve svých 33 letech už osm let ženatý s partnerkou Bárou Bartíkovou. Od listopadu roku 2018 se navíc dvojice stala rodiči dcery Adély. Manželka bývalého hráče a vítěze prestižního Stanley Cupu floridské Tampy Bay Lightning a současného útočníka NHL za tým New Jersey Devils podporuje natolik, že na jejich svatbu, která proběhla v romantickém prostředí mezi vinicemi na jižní Moravě, pozvala i Ondrova teď už bývalého trenéra z Tampy Bay Jona Coopera. Ten jim tak mohl popřát nejen trochu toho hokejového štěstíčka a jeho přítomnost u obřadu jim zjevně přinesla mnoho štěstí i do společného života.

Brankář Petr Mrázek se bude ženit

Do manželského chomoutu se žene také hokejový brankář české reprezentace a hráč v NHL Petr Mrázek. 30letý hokejista žije už několik let s blondýnkou Sárou Olivovou, která je nadějnou profesionální beachvolejbalistkou. Svůj spokojený vztah navíc brzy pozvednou na další úroveň - loni, tj. v červnu roku 2023, totiž Petr požádal svou partnerku o ruku. Jeho snoubenka navíc nedávno prozradila médiím, že je datum svatby na spadnutí. Měla by prý proběhnout letos v létě. Nezbývá, než budoucím novomanželům popřát hodně štěstí do společného rodinného života.

Obránce Michal Kempný se s přítelkyní poznal na Instagramu

Spokojeně zadaný je také český hokejový obránce Michal Kempný. Ten svou dlouholetou partnerku Nicolu Minárikovou poznal na sociální síti Instagram. 4. ledna 2021 šťastná dvojice přivítala na svět syna Adama. V září roku 2022 poté známý hokejový obránce požádal přítelkyni, která se dlouho živila jako modelka, o ruku. Důkazem toho, že je mu skutečnou životní oporou je fakt, že kvůli hokejistovi pověsila kariéru i mnoho dalších vlastních životních plánů na hřebík, mimo jiné byla ochotná se přestěhovat, skončit školu a změnit práci, jen aby mohli být spolu. V hokejové kariéře se tak Michalovi od jeho snoubenky Nicoly dostává té nejvyšší možné podpory.

Útočník David Tomášek je zadaný už několik let

Spokojeně zadaný je i 28letý David Tomášek, který je s partnerkou brunetkou Adélou Kocourkovou už od svých devatenácti let. Pár tedy tvoří už dlouhých devět let, přitom stále vypadají hodně zamilovaně. Výhodou je, že hokejistu s partnerkou pojí kromě hokeje také další společné koníčky, jako je třeba cestování. Díky tomu procestoval současný útočník švédského Färjestadu společně s přítelkyní, která stojí léta po jeho boku, nejen kvůli kariéře už velký kus světa. A je dost možné, že povýšení jejich soužití do svazku manželského tak na sebe nenechá dlouho čekat.

Jakub Flek má vzdělanou polovičku

Přítelkyně hokejového útočníka Jakuba Fleka, který mimo Mistrovství hraje v týmu brněnské Komety, brunetka Zora Bolková by bez nadsázky mohla vyhrát v soutěži o nejvzdělanější partnerku. Nejen, že by jí z fleku šla práce modelky, pro kterou má předpoklady, ale Zora má zjevně sama také velké studijní a kariérní ambice. Nejprve vystudovala bakaláře na Západočeské univerzitě, později k tomu získala titul inženýrky ekonomie. Navíc se po přestěhování do Brna, kde Jakub nyní působí, snažila být ekonomicky nezávislá a měla práci na home office. V současnosti s jednatřicetiletým hokejovým útočníkem vychovávají syna Nikolase, který se jim narodil loni v červenci roku 2023.

Daniel Voženílek má početnou rodinu

Teprve 28letý hokejový útočník české reprezentace Daniel Voženílek je úspěšný nejen na ledě, ale také v soukromí. S manželkou, blondýnou Danou, má již tři potomky. O Daně, která je nejen milující maminkou, ale také manželkou, se ví, že je hrdou manželovou a hokejovou fanynkou. Ano si dvojice řekla hned dvakrát, poprvé při menší svatbě pouze se svědky 25. června v roce 2022 a napodruhé 10. 6. v roce 2023 už i s rodinou a přáteli.

                                    Zdroje: cs.wikipedia.org, expres.cz, isport.cz, isport.blesk.cz, extra.cz, idnes.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze