Top hledané
Výsledky (0)
Vždy elegantní, šarmantní a nadmíru sexy... To je náš milovaný agent 007!

Za kolik můžete mít luxusní oblek Jamese Bonda?

Ornella Koktová
24. května 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

James Bond je fenomén, který ani dnes nestárne. Do čeho se celá ta léta obléká? To právě teď zjistíte. A také zjistíte, že obleky jako on můžete mít i vy! Ornella Koktová pro vás zjistila "přísně tajné informace"! 

Sean Connery a Anthony Sinclair

V letech 1962-1971 se role Jamese Bonda ujal legendární herec Sean Connery. Tehdy nosil obleky od Anthonyho Sinclaira (například v snímku “Diamonds are forever”, 1971). Můžete ho mít i vy! V londýnském obchodě Mason & Sons vám ho ušijí na míru. Počítejte s částkou blížící se ke 1000.000 Kč.

Roger Moore a BOGNER

Nejmíň sexy Bond byl pro mě Roger Moore, ale i on měl svůj osobitý styl! Mám pro vás jednu libůstku: outfit Jamese Bonda na horách! Od koho? BOGNER! Ve snímku “For your eyes only” (1981) je Bond v modré lyžařské bundě s černýma kalhotama. Náhodičkou je, že jeden z kameramanů několika bondovek byl dědic značky BOGNER, Willy Bogner Jr..

Timothy Dalton a Stefano Ricci

Klukovský úsměv a sexy chůze, to byl Timothy Dalton. Luxusní oblek od italského návrháře Stefana Riccihose se objevil ve filmu “Licence to kill” (1989). Jako jeden z mála Bondů nosil i cylindr od světoznámé značky Lock & Co.. I ten může být váš! Také originální Rolex Submariner z filmu je možné zakoupit. Cena? Poslední částka, za kterou byly vydraženy, je 2.610.000 Kč!

Moderní byt 2+kk k pronájmu, Praha2 Vinohrady
Moderní byt 2+kk k pronájmu, Praha2 Vinohrady, Praha 2

Pierce Brosnan a Brioni

Pierce Brosnan byl pro mě nejvíc sexy James Bond všech dob. Uhrančivý pohled korunovaný zářivě modrýma očima a šibalský úsměv!!! Ve všech svých filmech James Bond nosil obleky šité na míru od jedné z nejluxusnějších italských značek Brioni. Při natáčení filmu “Golden Eye” (1995) se ho osobně ujal dvorní krejčí značky Lindy Hemming. 

Daniel Craig a Tom Ford 

Dniel Craig: svalnatý blonďák s pohledem drsňáka, jemuž nikdy nechybí vychlazená sklenička šampaňského značky Bollinger, která Bonda “doprovázela” již ve čtrnácti snímcích. Většinou nosil obleky britské značky Tom Ford a hodinky Omega. Ve filmu “Spectre” (2015) má v jedné ze scén z Monicou Belluci černý oblek Tom Ford, který je dodnes na vyžádání k mání.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze