Za kolik můžete mít luxusní oblek Jamese Bonda?

Vždy elegantní, šarmantní a nadmíru sexy... To je náš milovaný agent 007!
24. května 2019
 
Hlavní stránka Nové články

James Bond je fenomén, který ani dnes nestárne. Do čeho se celá ta léta obléká? To právě teď zjistíte. A také zjistíte, že obleky jako on můžete mít i vy! Ornella Koktová pro vás zjistila "přísně tajné informace"! 

Svůdník AKA James Bond

Sean Connery a Anthony Sinclair

V letech 1962-1971 se role Jamese Bonda ujal legendární herec Sean Connery. Tehdy nosil obleky od Anthonyho Sinclaira (například v snímku “Diamonds are forever”, 1971). Můžete ho mít i vy! V londýnském obchodě Mason & Sons vám ho ušijí na míru. Počítejte s částkou blížící se ke 1000.000 Kč.

Roger Moore a BOGNER

Nejmíň sexy Bond byl pro mě Roger Moore, ale i on měl svůj osobitý styl! Mám pro vás jednu libůstku: outfit Jamese Bonda na horách! Od koho? BOGNER! Ve snímku “For your eyes only” (1981) je Bond v modré lyžařské bundě s černýma kalhotama. Náhodičkou je, že jeden z kameramanů několika bondovek byl dědic značky BOGNER, Willy Bogner Jr..

Timothy Dalton a Stefano Ricci

Klukovský úsměv a sexy chůze, to byl Timothy Dalton. Luxusní oblek od italského návrháře Stefana Riccihose se objevil ve filmu “Licence to kill” (1989). Jako jeden z mála Bondů nosil i cylindr od světoznámé značky Lock & Co.. I ten může být váš! Také originální Rolex Submariner z filmu je možné zakoupit. Cena? Poslední částka, za kterou byly vydraženy, je 2.610.000 Kč!

Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m
Luxusní byt na pronájem Nové Město - 117m, Praha 1

Pierce Brosnan a Brioni

Pierce Brosnan byl pro mě nejvíc sexy James Bond všech dob. Uhrančivý pohled korunovaný zářivě modrýma očima a šibalský úsměv!!! Ve všech svých filmech James Bond nosil obleky šité na míru od jedné z nejluxusnějších italských značek Brioni. Při natáčení filmu “Golden Eye” (1995) se ho osobně ujal dvorní krejčí značky Lindy Hemming. 

Daniel Craig a Tom Ford 

Dniel Craig: svalnatý blonďák s pohledem drsňáka, jemuž nikdy nechybí vychlazená sklenička šampaňského značky Bollinger, která Bonda “doprovázela” již ve čtrnácti snímcích. Většinou nosil obleky britské značky Tom Ford a hodinky Omega. Ve filmu “Spectre” (2015) má v jedné ze scén z Monicou Belluci černý oblek Tom Ford, který je dodnes na vyžádání k mání.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (15)

View photo gallery

O autorovi

Ornella Koktová