Top hledané
Výsledky (0)
Na francouzské riviéře je všechno trochu jiné, jako z toho nejkrásnějšího snu. Výjimkou není ani styl nakupování, který zde můžete zažít. Vypravte se s námi do butiků a překrásných vil značek Chanel, Dior a Louis Vuitton a připravte se na luxusní zážitky.

Chanel, Dior, Louis Vuitton: za luxusními nákupy do Saint-Tropez

Eva Ledecká
20. července 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Chanel pop-up store Saint-Tropez

Luxusní kolekce Chanel ve vile s bazénem

Nemůže snad existovat luxusnější prostředí v celém Saint-Tropez pro prezentaci značky Chanel, než je jedinečná vila La Mistralée.

Najdete ji hned naproti policejní stanici četníka ze Saint-Tropez, kterého ztvárnil slavný francouzský herec Louis de Funése. Tento unikátní prostor nabízí víc než jen luxusní butik. Jeho zadními dveřmi vkročíte do snové zahrady, jíž dominuje bazén s lehátky a všude na vás dýchá příjemná letní atmosféra. Po stěnách jsou instalované speciální výlohy s aktuální kolekcí plavek a dalšími potřebnými doplňky na pláž.

Dior nabízí kromě butiku i prvotřídní restauraci

Luxusní atmosféru haute couture najdete také v elegantní třípodlažní vile na Place des Lices, kterou obývá slavná značka Christian Dior. Součástí je prvotřídní restaurace, které vévodí šéfkuchař ověnčený 3 michelinskými hvězdami Yannick Alléno. Bazén zde sice nenajdete, ale prostředí vyvedené v té nejvyšší míře luxusu hodné módní elity vám ho plně vynahradí. Interiér byl navržen Peterem Marinem a snoubí se v něm zlacený design z 18. století a bílé architektonické prvky s originálními terakotovými podlahami a mramorovými krby. Nadrozměrná obrazová okna nabízí pohled na překrásný zahradní jídelní prostor navržený uznávaným Peterem Wirtzem.

Luxusní byt Praha 7 - 523m
Luxusní byt Praha 7 - 523m, Praha 7

Louis Vuitton: nakupování se sklenkou lahodného pití

Speciální zážitky si odnesete i z butiku módní značky Louis Vuitton na ulici Francois Sibilli. Svět plavby, který je důležitý jak v historii města tak samotné značky, je evidentní v konceptu celé vily. Masivní fotografie regat zdobí stěny unikátního butiku. Elegantní detaily inspirované námořnictvím můžete pozorovat také v luxusní vnitřní zahradě, ve které dominuje vistárie a jasmín. Udělejte si pohodlí a dejte si během svého nákupu skleničku něčeho dobrého v tomto kouzelném prostředí. Louis Vuitton v Saint-Tropez představuje nový koncept nakupování, který se nám rozhodně velmi zamlouvá.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tip na 3 restaurace v Saint Tropez: každá jiná, všechny luxusní
Zobrazit článek
3 nejluxusnější hotely v Saint-Tropez
Zobrazit článek