Top hledané
Výsledky (0)
Čím se živili slavní před tím, než se proslavili?

Začátky slavných: Brad Pitt jako kuře, Lady Gaga čekající na spropitné nebo sexy tělocvikář Hugh Jackman

Nela Štefanová
04. března 2020
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty čtení
Brad Pitt

Cesta ke slávě nikdy není jednoduchá. Pokud toužíte po tom, stát se slavným hercem či zpěvačkou, musíte počítat s tím, že vás Hollywood nepřijme za své ze dne na den. Kromě talentu je zapotřebí vždy trochu toho štěstí, správných známostí, ostrých loktů a především trpělivosti. A tak do té doby, než vaši hvězdu objeví nějaký producent či agent, je zcela zřejmé, že činži a jídlo si z čekání doma u telefonu nezaplatíte. Své by o tom mohla vyprávět řada hollywoodských celebrit. Než se totiž stali slavnými, museli se živit jako “obyčejní smrtelníci”. Pojdťe se s LP-life.cz společně podívat na zaměstnání slavných před tím, než dobili červený koberec. Zcela jistě budete překvapeni. 

Sexy kuře Brad Pitt

Pokud by se vás někdo zeptal, koho z Hollywoodu považujete za největšího krasavce a hezouna, zcela jistě by se vám mezi prvními vybavil Brad Pitt a to i přesto že mu pomalu táhne na šedesát. No, nebudeme si nic nalhávat, pokud jste viděli nový film Tenkrát v Hollywoodu, kde si tento “stařík” sundal tričko, není divu že je dodnes idolem mnoha žen a dokáže strčit do kapsy i své mladší kolegy. I přesto, že se herec původně na vysoké škole věnoval žurnalistice, jeho láska k herectví byla silnější a tak studií zanechal.

Aby si vydělal na herecké kurzy, musel vzít práci, která se naskytla. Než tento krasavec prorazil ve filmovém světě, pracoval jako kuře. Dobře, tak konkrétně jako maskot v kuřecím kostýmu, který lákal zákazníky na slavnostní otevření řetězce rychlého občerstvení v Kalifornii. Tento blondatý fešák, musel stát hodiny ve žlutém, opeřeném obleku a mávat na kolemjdoucí. Položme si ale ruku na srdce, dámy. Kdyby si v tom oblečku Brad stoupnul před fast food dnes, nezůstalo by z něj ani pírko.

Otevřít v galerii (5)
Brad Pitt
Brad PittZdroj: Profimedia
Prodej luxusního bytu 2+kk, 98 m2 s terasou
Prodej luxusního bytu 2+kk, 98 m2 s terasou, Praha 4

 

 

Dáte si ještě kafe? 

Víte, co mají společného Sandra Bullock, Lady Gaga, Julianne Moore či Gwyneth Paltrow? Kromě toho, že jsou všechny tři dámy krásné, úspěšné a talentované, pojí je také stejná minulost. Před tím, než prorazily v hudebním či filmovém průmyslu, pracovaly jako servírky. Každé ráno si na sebe oblékly uniformu daného podniku, nasadily úsměv a obsluhovaly přicházející hosty. Lady Gaga, držitelka několika cen Grammy, se dokonce o svém minulém zaměstnání několikrát v zahraničních médiích zmínila. 

Otevřít v galerii (5)
Paltrow
PaltrowZdroj: Profimedia

,,Vždy jsem nosila vysoké podpatky a dostávala vysoké spropitné. Byla jsem v tom dobrá, bylo to pro mě něco jako vystoupení,”

svěřila se Gaga. Stejně tak nad svým minulým zaměstnáním neohrnuje nos ani Julianne Moore. 

Otevřít v galerii (5)
Lady Gaga
Lady Gaga Zdroj: Profimedia

,,Vzpomínám si, že jsem byla dobrá servírka. Byla to práce jako každá jiná,”

řekla Julianne pro server Daily Mail. 

Otevřít v galerii (5)
Julianne Moore vyrostla do krásy
Julianne Moore vyrostla do krásy Zdroj: Profimedia

 

Tělocvikář snů! 

Podívejme se ale ještě na dalšího pána, jehož původní povolání rozhodně stojí za zmínku. Před tím, než se stal Hugh Jackman slavným Wolverinem, mnozí ho znali jako pana učitele Jackmana a zcela jistě by mnohé jeho žáky ani ve snu nenapadlo, pořídit si s ním seflie. Než byl Hugh objeven, pracoval jako učitel gymnastiky na chlapecké anglické škole. Já osobně nejsem moc sportovní typ a často jsem svou docházku na hodiny tělocviku šidila, ale přiznám se, že pro mě není zas tak těžké představit si, že by mne právě Hugh učil dělat kotouly a přidržoval mě při pokusech o stojky. 

Otevřít v galerii (5)
Jackman
JackmanZdroj: Profimedia

A co z těchto příběhů vyplývá? Ať už děláte cokoliv a sníte o tom, že se jednou objevíte na červeném koberci v Karlových Varech třeba vedle Jiřího Bartošky, nenechte si vzít svůj sen. Naděje umírá poslední! 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze