Top hledané
Výsledky (0)
„Pouze síla umění mi může pomoci zachránit moře.“

„Zachraňte moře,“ nabádá umělkyně v butiku Paul & Shark.

Eva Ledecká
20. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Annarita Serra v butiku Paul & Shark

Annarita Serra je umělkyně, kterou do neděle můžete spatřit v milánském butiku značky Paul & Shark vytvářet svá umělecká díla z kusů plastů a dřeva vyplavených mořem.

„Dvacet let jsem sbírala plasty a vytvořila z nich desítky uměleckých děl. Zjistila jsem, že mají sílu přitáhnout pozornost a vytvořit povědomí o problému.“

Umění a móda v boji proti znečištění moře

Konceptem společnosti Paul & Shark je umění a design zaměřený na ekosystémy. Luxusní italská značka oblečení se již mnoho let zabývá ochranou životního prostředí. Během Design Weeku v Miláně pozvali do butiku umělkyni Annaritu Serra a společně prezentují projekt Save The Sea. Cílem je rozšířit povědomí o jedné z nejvážnějších příčin znečištění, které zasahuje naše moře – únik tuhého odpadu!

Sledujte, jak vzniká umění!

V době konání veletrhu Salone del Mobile (17.-22. dubna) bude Annarita Serra, jejímž vnitřním posláním je zachránit moře, pracovat živě v butiku Paul & Shark v Miláně na svých uměleckých dílech z kolekce Save The Sea. Používá při nich plasty a dřeva, které nashromáždila při procházkách po plážích ve své rodné zemi, na ostrově Sardinie.

Přímo za výlohou butiku na Via Montenapoleone 16 bude k vidění, jak tvoří pro italskou značku umění vycházející z lásky k moři. Společně tak se značkou prezentují pravé DNA Paul & Shark: vodu a moře v různých významech.

Paul & Shark je značka, která nabízí kvalitní sportovní i volnočasové oblečení na jachting. Kombinuje v nich technické tkaniny a elegantní stylové doplňky.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze