Hlavní stránka Nové články

Jste připraveni na pořádnou dávku extravagantního umění, mrazivě dokonalých masek a vtažení do naprosto odlišné reality, než jakou jste doposud měli možnost poznat? Pokud ano, pak jste připraveni na Pražské Quadriennale!

Holešovické výstaviště, prostory DAMU a spousta dalších míst se od 6. do 16. června přetvoří v divadelní jeviště. Své luxusní performance a divadelní um zde představí přes 800 umělců z celého světa a vybrat si to nejzajímavější bude jistě oříšek pro každého. My pro vás vybíráme pár highlitů z programu, které vás vezmou na cestu do neprobádaných končin!

Uprchlíci ze vzdálených planet navštíví Štvanici

Jednu ze zajímavostí je kontejnerové městečko CAMPQ, jakožto adaptační tábor pro mimozemské uprchlíky z dalekých planet. Stojí za ním performeři z Čech a najdete ho na ostrově Štvanice. Luxusní podívanou slibuje celonoční představení, které se bude konat celkem po 3 večery.

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m, Praha 8

21. století bez technologií? Ani náhodou!

O tom, jak zajímavě lze propojit luxusní umění s technologiemi, se budete moci přesvědčit od 8. června v Malé sportovní hale areálu Výstaviště v rámci projektu 36Q°. Prostor tu dostane světelný a zvukový design, virtuální realita i video projekce. A na to jsme velmi zvědaví, protože to zavání neopakovatelným výletem do doposud nepoznaných realit!

Maďarský cirkus a vzdušný tanec na zdi hotelu

Ne všechna představení budou veřejnosti skryta. Naopak, právě i veřejný prostor ožije kulturou. A bude toho více než dost! My si rozhodně nenecháme ujít dva maďarské soubory, které budou předvádět něco mezi tancem a cirkusem – The Flock Project. Takže pokud půjdete 7. června v 10:15, nebo 8. června ve 13:45 okolo hotelu Mama Shelter, vzhlédněte. Na jeho zdi se zrovna bude odehrávat fascinující vzdušný vertikální tanec!

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Miluji cestování a poznávání jiných světů. Zajímá mě kultura, design, knihy. Ráda objevuji nové věci a ještě raději o nich píšu. Předchozí práce v reklamní agentuře mi dala široký rozhled, který teď uplatňuji ve svém psaní.
Eva Ledecká
pq@pq.cz
+420 224 809 102
+420 774 578 157