Top hledané
Výsledky (0)
V čem se hvězdy filmového plátna ukázaly na červeném koberci v Benátkách?

Zahájení filmového festivalu v Benátkách. Kdo si ho nenechal ujít a komu to nejvíc slušelo?

Barbora Večeřová
02. září 2022
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Alessanda Ambrosio

79. ročník filmového festivalu v Benátkách je v plném proudu! Podívejte se společně s námi, které celebrity si nenechaly ujít jeho zahájení a jaké modely pro tuto příležitost zvolily. Jako obvykle se bylo na co dívat, nechybělo ale ani pár přešlapů...

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Barbora Večeřová
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Barbora Večeřová

Božská Alessandra Ambrosio v růžové 

Otevřít v galerii (4)
Alessandra Ambrosio
Alessandra AmbrosioZdroj: Profimedia

Tato kráska se právem řadí k nejznámějším Victoria's Secret andílkům. Na zahájení filmového festivalu zvolila celorůžový outfit a my musíme uznat, že růžová je opravdu její barva! Šaty mají navíc zajímavé provedení a detaily růžiček je posouvají na novou úroveň. Alessandra zkrátka ví, co se na takovou událost nosí! 

Prodej rodinného domu, Praha 5 – 327m2
Prodej rodinného domu, Praha 5 – 327m2, Praha 5

Éterická Julianne Moore je i v průsvitných šatech elegantní 

Otevřít v galerii (4)
Julianne Moore
Julianne Moore

Julliane Moore nám vyrazila dech. Řekli byste, že téhle herečce je 61 let? Na zahájení filmového festivalu by přitom do kapsy snadno strčila kdejakou modelku! I přesto, že herečka zvolila zcela průsvitnou róbu, působila tak elegantně, jak to jen jde. Julianne je letos členkou poroty festivalu, proto si na svém looku dala tolik záležet. Šaty se stříbrnými detaily odhalují její perfektní nohy a my naprosto chápeme, proč jí teď celé Benátky leží doslova u nohou. 

Jada Turner Smith zvolila neobvyklou kombinaci 

Otevřít v galerii (4)
Jada Turner Smith
Jada Turner Smith Zdroj: Profimedia

Tady to vypadá, jako by se herečky předháněly v tom, která bude na červeném koberci zářit víc! Také Jada Turner Smith vybrala takové šaty, které z ní v mžiku udělaly hlavní hvězdu červeného koberce. Jada vynesla dlouhé splývavé třpytivé šaty s odvážným výstřihem, který v tomto případě ale vůbec nepůsobí vulgárně. Doplněny jsou vysokými zelenými rukavicemi a ozvláštňuje je oranžový lem. A že se tyhle barvy k sobě nehodí?! No, my si při pohledu na krásnou herečku myslíme opak. 

Kreativní Francesca Vecchioni 

Otevřít v galerii (4)
Francesca Vecchioni
Francesca VecchioniZdroj: Profimedia

Francesca Vecchioni se rozhodla vystoupit z davu a namísto klasické splývavé róby vynesla masivní košilové šaty s velkými aplikacemi květin. Prostřednictvím svého outfitu navíc poslala i důležitou zprávu. Na její odhalené noze jsme totiž mohli zahlédnout nápis "my body, my rules".  My s Francescou souhlasíme a její výběr chválíme! 

Barbora Večeřová

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

A pak jsou tu, jako obvykle, i takové modely, které svým nositelkám příliš nepřidaly, právě naopak...

Zahájení si nenechala ujít ani Hillary Clinton 

Otevřít v galerii (3)
Hilary Clinton
Hilary ClintonZdroj: Profimedia

Ani Hillary Clinton nechyběla na letošním prvním červeném koberci festivalu. Americká politička sice stále vypadá výborně, outfit se jí ale opravdu nepovedl. Róba jí přidává několik let navíc a pokud se nás zeptáte na baleríny, je to za nás jasné ne. Chápeme, že pohodlí je důležité, ale ani to podle nás nikomu nedává právo nosit nízké boty na červený koberec. Tečka. 

 

Barbara Palvin jako gejša

Otevřít v galerii (3)
Barbara Palvin
Barbara PalvinZdroj: Profimedia

Barbara sice patří k jedněm z nejznámějším modelkám dneška, tenhle outfit nás na ní ale opravdu nebaví. Černé flitrové šaty jsou už trochu nuda a aplikace na hrudníku nám přijde trochu navíc. V kombinaci s extravagantním účesem celá módní kreace působí tak trochu překombinovaně. Na modelce si umíme představit něco trochu víc odvážného, šaty po kotníky ať pro příště přenechá jiným. 

 

Leila Hatami se moc nesnažila 

Otevřít v galerii (3)
Leila Hatami
Leila Hatami Zdroj: Profimedia

Tak na tohle máme jenom jedno slovo: nuda. Vždycky, když vidíme podobný outfit, říkáme si, komu přijde dobrý nápad vzít na červený koberec obyčejné černé dlouhé šaty. A to jediné, co to může zachránit, tedy vlasy, zakrýt. No, Leilo, příště by to chtělo trochu víc snahy. Tohle opravdu neurazí, nenadchne. 

 

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze