Top hledané
Výsledky (0)
Jak velkolepou událost a dění ve světě celebrity vnímají?

Zahájení filmového festivalu ve Varech: Jak celebrity reagují na žádost o zrušení promítání ruského filmu?

Dominika Žejdl
02. července 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Další ročník Karlovarského festivalu je v plném proudu. A to navzdory celosvětovému dění, které se dotýká i takové události, jako je mezinárodní filmový festival. V jeho programu se totiž letos objevil ruský film "Kapitán Volkonogov uprchl". Ukrajinský velvyslanec v Česku kvůli němu dokonce poslal řediteli festivalu otevřený dopis, ve kterém se proti jeho zařazení postavil. My jsme se zeptaly hvězd červeného koberce, co si myslí o zařazení tohoto filmu a samozřejmě i na to, na jaké filmy se letos chystají. Pojďte se s námi společně podívat na to, co celebrity letos čeká.  

Počasí prvnímu festivalovému dni sice příliš nepřálo, ani to ale nikoho neodradilo a mnoho hvězd českého filmového plátna dorazily na slavnostní zahájení mezinárodního filmového festivalu. Program je i letos jako obvykle bohatý, poprvé se v programu představilo 170 filmů, jako tomu bývalo před dobou covidovou. Opět je tedy z čeho vybírat! A na jaké premiéry se chystají české celebrity, které Vary letos navštívily? 

Vágnerová jde jen na svůj film, láká i dokument o rapperech 

Velkým tahákem mezi českými celebritami je film A pak přišla láska nebo dokument o české legendární skupině PSH. Častokrát byl zmíněn i film, ve kterém jednu z hlavních rolí ztvárnila Hana Vágnerová a který je na letošním ročníku filmového festivalu debutuje. Na jaký film se podívá měla zcela jasno Hana Vágnerová

Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m²
Prodej luxusní prvorepubliková Vily 450 m², Okolí Prahy

"Jdu na ten náš. Na žádný jiný ne,"

odpověděla se smíchem pro ni typickým. 

Otevřít v galerii (2)
Hana Vágnerová jde na svůj film.
Hana Vágnerová jde na svůj film. Zdroj: Profimedia

Co si celebrity myslí o zákazu ruského filmu na festivalu? 

Zatímco  třeba pro Jenovéfu Bokovou šlo o zcela novou informaci, jiní měli na věc jasný názor. 

"Tým karlovarského festivalu určitě ví, co dělá, určitě má svoje důvody. Nerada bych si troufala něco o tom tvrdit, jestli je to správně, nebo ne, protože si dokážu představit, jaké to je, mít tu ruský film, a co to pro svět znamená,"

vyjádřila se Jana Plodková

"Já myslím, že by kultura měla žít napříč zeměmi a tím, co se děje ve světě,"

reagovala Marika Šoposká

Otevřít v galerii (2)
Marika Šoposká
Marika Šoposká Zdroj: Profimedia

A kdo je největší ikonou? 

Odpovědi na tuhle otázku byly různorodé. Já, Marek Vašut, Jiří Bartoška, rodiče... podívejte se sami, kdo je vzorem hvězd červeného koberce. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze