Top hledané
Výsledky (0)
KVIFF 2024 je oficiálně zahájen. Jaký bude 58. ročník?

Móda na zahájení KVIFF 2024: Bezděková Sebastianovi svědčí, Švandová strčila všechny mladice do kapsy

Denisa Zajíčková
29. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Sebastian vedle své modelky jen kvete

A je to tu! Už 58. ročník KVIFF byl zahájen. Jiří Bartoška tento rok slaví své třicetiny - přesně tak dlouho už je prezidentem. Letošní ročník přitom začal hned v úvodu výletem do minulosti - v jednu chvíli chtělo Ministerstvo kultury festival zrušit. Došlo tak na mnoho dojemných momentů, o které se v určité chvíli postaral i herec, režisér a hudebník Viggo Mortensen. Ten totiž za převzatou sošku poděkoval česky! Podívejte se s námi, jak to první den slavným na prestižním festivalu slušelo. Jakou značku oblékla Tereza Maxová, a kdo vypadal jako diktátorka vkusu? 

Naše celebrity se zřejmě rozhodly, že hned první den udělají ten nejlepší dojem! Chyb se objevovalo jen málo, všichni hýřili úsměvy a zdálo se, že díky dobré náladě bude už začátek nezapomenutelný. Dorazily herečky, hudebníci i influenceři. A my jsme se jim trochu podívali na zoubek - respektive na šaty. A jsme unešení!

Jana Švandová

Už za pár dní oslaví herečka Jana Švandová své 77. narozeniny. Řekl by to do ní snad někdo? Vypadá fantasticky, a nedávno šla dokonce módní přehlídku. Naprosto zaslouženě, protože svou noblesou a elegancí strčila do kapsy všechny celebrity o generace mladší. Její muž Pavel Satorie na ní mohl oči nechat. Je evidentní, že i po letech manželství by si měl krásnou manželku hlídat. Ta totiž snadno učaruje každému muži, který se objeví v její blízkosti.

Rádi oceníme také černé jednoduché, ale luxusní šaty, které zkrátka k dámě jejího postavení perfektně jdou a zvýrazňují štíhlou postavu, kterou můžeme Švandové jen závidět. Holt, kdo umí, ten umí - a tady je to perfektně vidět. 

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Ženy Geislerovy

Aňa byla jako vždy naprosto fantastická. V jednoduchém modelu ukázala, že méně je někdy více a ona umí zazářit za každé příležitosti. Luxusní doplňky sladila s psaníčkem, vlasy nechala ledabyle rozpuštěné a všechno to perfektně fungovalo dohromady.

Ester zaujala především svými vlasy, které působily mokrým - možná až neučesaným dojmem. Šaty byly nádherné, ale zkrátka si zasloužily o něco elegantnější účes, ačkoliv pro Super.cz Ester prohlásila, že se cítí fantasticky - asi jako zlá kobra. Možná, kdyby zvolila stejný účes jako Aňa, vůbec by nevadilo, že má rozpuštěné vlasy. Tenhle mokrý efekt je ale zkrátka dobrý akorát tak na pláž k baru…

Otevřít v galerii (2)
Aňa a Ester Geislerovy
Aňa a Ester GeislerovyZdroj: Herminapress

Elizaveta Maximová

Že je tahle hvězda Jedné rodiny naprostou bohyní a diktátorkou vkusu, to už dávno víme. Ale znovu ukázala, že zkrátka ví, po čem sáhnout! Její šaty byly vůbec tím nejkrásnějším, co jsme v pátek na červeném koberci viděli a zvolené boty k nim perfektně pasovaly. Jemný make-up a nenápadná manikúra? Jen třešnička na dortu. Jak je vlastně možné, že tahle ženská nemá údajně po svém boku muže? Musí se na ní stát neskutečná fronta!

Andrea Bezděková

Když jí potkáte na ulici, obvykle vypadá jako „holka od vedle“. Andrejku však stačí poslat na červený koberec a stává se z ní hvězda první kategorie, která je zkrátka nepřehlédnutelná. To samé předvedla i v Karlových Varech, kdy měla vedle sebe také partnera, zpěváka Sebastiana. Ten sice na koncertech volí pohodlné oblečení, tady byl ale za dokonalého elegána. Kdyby mu dala partnerka košem, ženy mu budou padat k nohám!

Tereza Maxová

Šaty luxusní značky Hermès oblékla modelka Tereza Maxová, která vypadala krásně a nepřehlédnutelně. Aplikace v oblasti dekoltu byla sice chvílemi rušivá, ale celkový dojem to nezkazilo. Ke zvoleným doplňkům i účesu nelze nic dodat, Tereza už mnoho let ví, co jí sluší a toho se právem drží. 

Tatiana a Vojtěch Dykovi

Herec a hudebník bývá obvykle mistrem bláznivých košilí, které nosí takřka všude a Tatiana málokdy šlápne vedle. Tentokrát je ale jejich společný outift zkrátka jedna velká nuda. Červená k Dykové vzhledem k její barvě vlasů zkrátka moc nesedí, třásničky jsou dávno z módy a Vojtěch, ačkoliv vypadá jako elegantní gentleman, si mohl dovolit daleko víc. Snad ještě předvedou něco lepšího v příštích dnech!

Otevřít v galerii (2)
Vojtěch a Tatiana Dykovi
Vojtěch a Tatiana DykoviZdroj: Herminapress

Hana Makovcová Strakatá

Manželka podcastera Čestmíra Strakatého vynesla jedny z nejvýraznějších šatů, které jsme mohli v pátek na červeném koberci vidět. Nutno říct, že má naprosto fantastickou postavu a kontrast s jejími tmavými vlasy byl zajímavý. Střih rukávu a oblast dekoltu ale působí tak trochu nedokončeně. Jak kdyby šaty někdo sundal z figuríny a potřeboval si je honem obléct! Celkový dojem je ale fantastický a Čestmír by měl brát manželku do společnosti rozhodně častěji.

Zdroj: autorský článek

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze