Top hledané
Výsledky (0)
Luxus a přepych lze vyjádřit všemožnými prostředky. Představte si vůni, která je tak luxusní, vzácná a elegantní, jako samotné zlato. Značka tohoto parfému Dior je spjata s nesmrtelným symbolem elegance, dokonalosti a vytříbeností, ale ve skutečnosti toho pojímá daleko více.

Zalitý zlatem, luxusní parfém J´adore Dior

Mgr. Jana Höger
10. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
J´adore, Dior

Francouzské zahrady jako inspirace

Podle slov Christiana Diora „hned po ženách jsou nejkrásnějším stvořením květiny.“

Stylový rukopis značky Dior silně ovlivnila Christianova vášeň pro květiny. Francouzské zahrady a květiny samotné jsou dodnes velkou inspirací světa Dior. Tato značka má své vlastní zahrady, kde pěstuje vzácné orchideje a další květiny, ze kterých se tvoří extrakty do parfémů. Za většinou parfémů stojí parfumér Francois Demachy.

Absolutní ženskost ve zlatavých odstínech

Parfém J'adore je vyráběn do nejmenšího detailu, jakožto květina na míru. Parfém je navrhnut pro ženu, která byla „zrozena“ proto, aby jí žádný muž neodolal.

Ženskost dominuje u celkového vzezření parfému. Žensky oblé tvary zlatého flakónu jsou již dnes legendou. Vzhled flakónu je velmi vznešený a působí opravdovým luxusem. Flakónek je skleněný a zlacený vrch je zakončen opět kvalitní skleněnou kuličkou chránící nadpis J´adore. Úzké zlaté luxusní hrdlo parfému symbolizuje úzký krk ženy. Opravdový luxus znamená, pořídit si verzi parfému se zlatými částečkami, které se po protřepání lahvičkou elegantně vznášejí.

Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská
Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská, Praha 1

Prvotní záblesk vůní

Když tuto vůni vyzkoušíte, nejprve ucítíte orchidej, růži a mandarinku. V srdci parfému jsou tóny švestky, ostružiny a fialky. Základ tvořící břečťan, pižmo a amarantové dřevo, proto by měl vydržet několik hodin. Ani jedna složka v parfému není výraznější než ostatní, navzájem se vše propojuje. Vůně jako celek působí na vaše smysly v podobě luxusního květinového závoje, zahalující vás po celý den.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze

Dior