Zatímco je většina automobilek na kolenou, některým stouply prodeje o 44%. Ideální čas investovat nebo se odměnit

V roce 2020 se celosvětově prodalo jen 11,9 milionu vozů, tedy přibližně o 3,3 milionu méně než v roce 2019.
09. března 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Luxusní vozy nejsou definovány pouze svými skvělými jízdními vlastnostmi, špičkovými technologiemi a kultivovaným designem, ale i úrovní prestiže, kterou přinášejí svým majitelům. LP-Life.cz vám představuje některé ze současných skvostů, jimiž se vozí celebrity, ale můžete si je dovolit třeba i vy. Luxusní karoserie z prvotřídních materiálů, vynikající svými tvary a povrchovou úpravou je pouze součástí toho, co dělá luxusní auta tak žádanými.

Bentley Continental GT – auto Jamese Bonda

Čtenáři románů Iana Fleminga, stvořitele agenta 007, si možná pamatují, že nejslavnější špion na světě jezdil nejprve kabrioletem značky Bentley z roku 1933.

 Bentley Continental GT
Bentley Continental GT • Zdroj: Bentley

Karoserie modelu Continental je vyrobena technologií „Super Formed“ z hliníku zahřátého nad 500 °C a vysokým tlakem vtlačeného do formy. Jde o vůbec první auto na světě, vyrobené touto metodou, vyvinutou pro letecký průmysl. Bentley vlastní například Jennifer Lopez, Robert Downey jr., Cher, Cristiano Ronaldo či Ice-T. Automobilka zaznamenala v roce 2020 rekordní prodej navzdory pandemii koronaviru. V roce 2020 prodala 11 206 vozů oproti 8 627 v předchozím roce. Tržby v roce 2020 stouply o 2%. Zájem o něj byl hlavně v Americe a kontinentální Evropě.

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město, Praha 1
Cristiano Ronaldo v Bentley
Cristiano Ronaldo v Bentley • Zdroj: Profimedia.cz

Cena vozidla je přibližně 4,7 milionů Kč.

Mercedes-Maybach S 580 – symbol luxusu

Dvoubarevně lakovaný vůz je vybaven snad každou technologickou vymožeností, kterou si dokážete představit. Patří sem systém vyhřívání v oblasti krku, chladicí box s regulací teploty v zadní části, podavače bezpečnostních pásů, které dosud měly jen modely kupé, anebo funkce masáže lýtek.

Mercedes-Maybach S 580
Mercedes-Maybach S 580 • Zdroj: Mercedes-Benz
Mercedes-Maybach S 580 interiér
Mercedes-Maybach S 580 interiér • Zdroj: Mercedes Benz

Království luxusu najdete především vzadu. Dvě sedadla lze polohovat až do úhlu 43,5 stupně.

Od uvedení na trh v roce 2015 bylo celosvětově vyexpedováno přibližně 60 000 vozů Mercedes-Maybach třídy S. V roce 2019 se prodalo asi 12 000 vozů, tedy více než kdykoliv předtím, zejména na čínských trzích. V uplynulém roce byly hlavními odbytovými regiony kromě Číny i Rusko, Jižní Korea, USA a Německo. Maybach vlastní například bývalý profesionální basketbalista, někdejší hráč NBA Gilbert Arenas. Po Beverly Hills se v něm svého času proháněla Kim Kardashian s Kanye Westem.

Gilbert Arenas
Gilbert Arenas • Zdroj: Profimedia.cz
Kim Kardashian a Kanye West
Kim Kardashian a Kanye West • Zdroj: Profimedia.cz

Cena vozu je přibližně 3,8 milionů Kč.

Mercedes třídy S – revoluční interiér

Mercedes třídy S je považován za jeden z nejlepších luxusních automobilů na současném trhu. 

Mercedes třídy S
Mercedes třídy S • Zdroj: Mercedes-Benz
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m, Praha 1

U Mercedesů třídy S, hlavně v Číně a USA, je časté, že majitel sedí vzadu. Výrobce se proto soustředil především na maximální komfort zadních sedadel. Revoluční interiér vyniká propojením moderních technologií a luxusu. Vysoký stupeň ochrany proti krádeži zajišťuje kromě klasického zadání PIN kódu i nový postup ověřování prostřednictvím kombinace otisků prstů, rozpoznávání obličeje a hlasu. 

Značka Mercedes je velmi oblíbená hlavně mezi slovenskými celebritami a sportovci. Auto značky Mercedes vlastní i slovenský rapper Rytmus nebo fotbalista Marek Hamšík.

Hamšíkův Mercedes
Hamšíkův Mercedes • Zdroj: Profimedia.cz

Ve vozidle je zabudován asistenční systém MBUX. Ten si umí zapamatovat vaše oblíbené skladby nebo nejčastěji volaná čísla, dokáže dokonce interpretovat pohyby hlavou, rukou nebo řeč těla. Například podívá-li se řidič dozadu na zadní sklo, interiérový asistent automaticky odhrne sluneční roletu. Pokud řidič něco po tmě hledá na sedadle, zapne se světlo.

Mercedes třídy S interiér
Mercedes třídy S interiér • Zdroj: Mercedes-Benz

Sedadla mají diamantový vzor prošívání. Pasažéři vzadu si mohou zpříjemnit jízdu jedním z 10 různých masážních programů. Změnami prošlo i ambientní osvětlení. Barva podsvícení se může měnit podle teploty nebo zvolené hudby. Model přijde do prodeje v letošním roce.

Cena vozu je přibližně 2,5 milionů Kč.

Lamborghini Huracán LP610-4 – španělský býk

Výjimečně čistý, exotický a dravý design - to je Huracán. Ostré linie přední masky a úzkých světlometů dodávají Huracánu luxusní sportovní vzhled.

Lamborghini Huracán
Lamborghini Huracán • Zdroj: Lamborghini

Zajímavostí je, čím se výrobce při pojmenování tohoto modelu inspiroval. Huracán bylo jméno jednoho ze slavných španělských býků, známého svou obrovskou odvahou a útočností, který se stal legendou býčích zápasů v roce 1879.

Lamborghini Huracán interiér
Lamborghini Huracán interiér • Zdroj: Lamborghini

Lamborghini vlastní například Nicki Minaj, Cristiano Ronaldo, Logan Paul či Leoš Mareš.

Leoš Mareš
Leoš Mareš • Zdroj: Profimedia.cz

Model Huracán dostal darem od firmy Lamborghini i papež František, který se jej však rozhodl prodat a výtěžek věnovat na charitu. Kupec, který ho v aukci koupil si vůz také dlouho nenechal a formou loterie jej postoupil dál. Třešničkou na dortu je, že výhercem v této loterii a dalším v řadě majitelů se stal Čech.

Papež František
Papež František • Zdroj: Profimedia.cz

Cena vozu je přibližně 5,2 milionů Kč.

Bentley Bentayga – hodinky za cenu auta

Bentley Bentayga
Bentley Bentayga • Zdroj: Bentley

Jedním z nejdražších doplňků výbavy tohoto vozu jsou hodiny Breitling Mulliner Tourbillon v hodnotě přibližně 3,9 milionů korun, nacházející se na přístrojové desce. Hodiny se každých 15 minut automaticky 3 krát otočí, díky čemuž se nemusíte bát, že by nešly načas.

Hodiny Breitling Mulliner Tourbillon
Hodiny Breitling Mulliner Tourbillon • Zdroj: Bentley

Uvedený příplatkový doplněk zvýší cenu vozu téměř na dvojnásobek. Zájemci mohou vybrat variantu zhotovenou z bílého zlata, ale zejména pro dámy může být atraktivní i varianta ze zlata růžového. Je ale zřejmé, že nechávat takové hodiny v zaparkovaném autě je opravdu riskantní.

Bentley zaznamenal v roce 2020 rekordní prodeje, ačkoliv byl nucen během první uzávěry přerušit provoz. Výroba automobilky se sídlem na severu Anglie byla po dobu sedmi týdnů zastavena a v následujících devíti týdnech běžela jen na poloviční výkon. Na příznivých loňských výsledcích se tak podepsal zejména odbyt na čínských trzích, který vzrostl téměř o 50%. Objem prodeje pomohly automobilce zvýšit nové modely. Bentley Bentaygu vlastní například slovenská tenistka Dominika Cibulková, Paris Hilton, Robert Downey jr. nebo Mark Wahlberg. Dárek v podobě Bentley dostal v minulosti i rapper Tyga od své přítelkyně Kylie Jenner..

Kylie Jenner
Kylie Jenner • Zdroj: Profimedia.cz

Cena vozu je přibližně 5,2 milionů Kč.

Tesla Model S – ovládání mobilem

Elektromobil vyvinula společnost Tesla, jejímž ředitelem je Elon Musk. Jedná se o luxusní limuzínu s vlastnostmi sportovního automobilu.

Tesla Model S
Tesla Model S • Zdroj: Tesla
Tesla Model S interiér
Tesla Model S interiér • Zdroj: Tesla

Model S je vybaven autopilotem, který umožňuje plně autonomní řízení vozidla. Ovládat jej můžete na dálku, buď prostřednictvím Smart Summon aplikace v mobilu nebo i pomocí klíče od vozidla. Tímto způsobem může majitel se svou Teslou vyjet i z úzkého parkovacího místa nebo ji zaparkovat do garáže.

Krizový rok 2020 byl pro Teslu obrovským úspěchem, prodeje jejich vozů se zvýšily o 44%. Tržní hodnota automobilky vzrostla v roce 2020 zhruba osminásobně. Velmi úspěšná byla Tesla už v roce 2019, kdy dodala zákazníkům 367 500 vozů. Teslu vlastní například rapper Snoop Dog a hollywoodští herci Morgan Freeman, Cameron Diaz, George Clooney, Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Will Smith a Dustin Hoffman.

Dustin Hoffman
Dustin Hoffman • Zdroj: Profimedia.cz

Cena vozu je přibližně 2,6 milionů Kč.

Rolls-Royce Phantom - nejtišší vozidlo světa

Phantom není o rychlé jízdě, ale především o požitku z jízdy, který je s ním opravdu maximální. Do interiéru, kde naleznete veškerý myslitelný luxus, se dostanete protichůdně se otevírajícími dveřmi. Vyjet z garáže s tímto téměř 6 metrovým autem ale vyžaduje hodně odvahy.

Rolls-Royce Phantom
Rolls-Royce Phantom • Zdroj: Rolls-Royce

Zadní část je dokonale zvukově odizolovaná. Nejhlasitějším zvukem v kabině tak bude tlukot vašeho vlastního srdce. Chcete-li změnit směr jízdy, můžete se spojit s řidičem prostřednictvím palubního telefonu.

Televize a vychlazené šampaňské? I takový luxus Phantom poskytuje, a to rovnou pod hvězdnou oblohou, kterou imitují stovky LED světélek na stropě.

Rolls-Royce Phantom interiér
Rolls-Royce Phantom interiér • Zdroj: Rolls-Royce

Na palubní desce bylo poprvé použito sklo. Rolls-Royce nazývá tuto část galerií a můžete sem například vložit fotografie. Značku Rolls-Royce vlastní mimo jiné Kim Kardashian, Paris Hilton, Victoria Beckham, Lady Gaga, Simon Cowell, 50 Cent, Beyonce nebo Ludacris. K milovníkům značky patří i herec Pavel Trávníček nebo Leoš Mareš. Vozy Rolls-Royce mají ve zvláštní oblibě bollywoodští herci.

Paris Hilton
Paris Hilton • Zdroj: Profimedia.cz

Jediné obchodní zastoupení v České republice Rolls-Royce Motor Cars Prague se může pochlubit vynikajícími výsledky za kalendářní rok 2019, kdy dosáhlo historicky nejvyššího obratu, který ve srovnání s předchozím rokem vzrostl o 40 procent. Za rok 2019 prodala automobilka globálně 5152 vozů, což je nejen o čtvrtinu více než o rok dříve, ale také vůbec nejvíce v její historii. Automobilka uvedla, že tržby v prvním pololetí 2020 klesly o 30%, nyní se však prý blýská na lepší časy.

Cena vozu je téměř 11 milionů Kč.

Audi A8 – laserový skener

Pokud jste obdivovateli dlouhých limuzín, je pro vás Audi A8 jako stvořené. Cestující na zadních sedadlech mají tolik prostoru jako v první třídě v letadle. Zajímavostí jsou tónovaná samozatmavovací skla nebo výsuvné LCD obrazovky před každým pasažérem. K luxusním prvkům patří audio s prostorovým zvukem i pro cestující vzadu. Klimatizace umožňuje aromatizaci vzduchu horskou nebo mořskou vůní.

Audi A8
Audi A8 • Zdroj: Audi
Audi A8 interiér
Audi A8 interiér • Zdroj: Audi

Další novinku ve světě sériových automobilů představuje laserový skener, který spolu s plejádou dalších senzorů umožňuje nové A8 jezdit částečně autonomně, bez zásahu řidiče. Audi je oblíbená značka například herců Zaca Efrona či Orlanda Blooma.

Zac Efron
Zac Efron • Zdroj: Profimedia.cz

Cena vozu je přibližně 3 miliony Kč.

BMW řady 7 – auto, které vás poslouchá

Chcete najít konkrétní místo nebo si chcete přečíst e-maily během cesty? Vyslovením „Hey BMW“ systém rozezná váš hlas a bude poslouchat každé vaše slovo.

BMW řady 7
BMW řady 7 • Zdroj: BMW

Lak s třpytivým jantarovým efektem vytváří mimořádně elegantní vzhled. Automobil dokáže pomocí speciálně vyvinutého klíče s displejem sám zaparkovat, aniž by někdo seděl za volantem.

BMW řady 7 interiér
BMW řady 7 interiér • Zdroj: BMW

Na zadních sedadlech najdete maximální luxus v podobě masážních sedadel a panoramatické okno s možností elektronicky měnit jeho zabarvení. Fanynkou BMW je i Dagmar Havlová.

Dagmar Havlová
Dagmar Havlová • Zdroj: BMW

Cena vozu je přibližně 3,4 milionů Kč.

BMW X7- ovládání gesty

X7 je největším modelem BMW v historii této mnichovské značky. Velikostí vnitřního prostoru konkuruje limuzínám. Kromě přívlastku největší je možné tento model nazvat i nejluxusnějším.

BMW X7
BMW X7 • Zdroj: BMW
BMW X7 interiér
BMW X7 interiér • Zdroj: BMW

Tradiční součástí luxusních BMW je ovládání základních funkcí palubního systému gesty – kroužením prstu nastavíte hlasitost hudby, mávnutím ruky zase můžete odmítnout hovor. X7 je dalším oblíbeným vozem indických herců.

Cena vozu je přibližně 3 miliony Kč.

Porsche Panamera – kůň na dálnici

Porsche Panamera
Porsche Panamera • Zdroj: Porsche

Se 700 koni pod kapotou je přirozeným prostředím tohoto vozu dálnice. Porsche Panamera modelového roku 2021 přináší řadu vylepšení podle přání zákazníků.

Porsche Panamera interiér
Porsche Panamera interiér • Zdroj: Porsche

Celkově má 110 řídících jednotek. K tomu připočítejme luxusní provedení, bezpečnostní systémy a nejmodernější výbavu a dostaneme skvělé Porsche až pro čtyři cestující. Do roku 2023 chce výrobce na svých autech vylepšit hlavně zvuk. Porsche vlastní herec Keanu Reeves, Patrick Dempsey nebo Dwayne „The Rock“ Johnson.

Keanu Reeves
Keanu Reeves • Zdroj: Profimedia.cz

Cena vozu je přibližně 2,8 milionů Kč.

Možná je ta pravá chvíle investovat nebo si udělat radost. Tak který z vozů čeká právě na vás?

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
19 860 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze
Praha 5

Luxusní vila na prodej s pozemkem na Praze

9 + 2 576 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - Západ - 750m

7 + 1 750 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt s terasou - Praha 1 - Nové Město

6 + KK 445 m², ter. 144 m²
55 315 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 214m

4 + KK 214 m², ter. 59 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
46 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
11 258 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m
Praha 3

Byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady - 106m

3 + 1 106 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

126 m²
8 887 643 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej - Praha 9
Praha 9

Obchodní prostor na prodej - Praha 9

Atypický 92 m²
6 879 994 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8
Praha 8

Luxusní mezonetový byt na prodej, Praha 8

4 + KK 186 m², ter. 50 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 209m2

5 + 1 209 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu
Praha 7

Obchodní a kancelářské prostory k pronájmu

1758 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517
Praha 5

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 5 - 517

Atypický 517 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem coworking a servisované kanceláře
Praha 1

Pronájem coworking a servisované kanceláře

Atypický 1000 m², ter. 1000 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse kancelář k pronájmu
Praha 2

Luxusní penthouse kancelář k pronájmu

6 + KK 800 m², ter. 200 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2
Praha 2

Pronájem luxusní kanceláře, Vyšehrad - 130m2

3 + KK 130 m²
60 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -
Praha 1

Kancelář na pronájem Nové Město, Praha 1 -

2 + KK 73 m², bal. 4 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 118 m²
37 052 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 460 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 335 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2
Praha 1

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 1 - 459m2

Atypický 459 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

Atypický 287 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 200

Atypický 200 m²
79 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m
Praha 1

Byt na prodej Praha 1 - Josefov - 125m

3 + KK 125 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Nové Město - 321m²

4 + KK 465 m², ter. 144 m²
40 251 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej, Praha 1 - 42

2 + KK 42 m²
8 810 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
18 184 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 108

108 m²
47 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 55

Atypický 55 m²
26 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41
Praha 8

Pronájem obchodních prostor, Praha 8 - 41

Atypický 48 m²
20 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 408

Atypický 408 m²
194 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204
Praha 8

Obchodní prostor k pronájmu, Praha 8 - 204

Atypický 204 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1
Praha 1

Kancelářské prostory k pronájmu, Praha 1

222 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 30

Atypický 30 m²
12 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100
Praha 1

Kancelář k pronájmu Praha 1 - 100

Atypický 100 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks