Závěr FESTIVALu DI VENEZIA 2021: Fantastické modely na červeném koberci i hvězdné přešlapy

Benátský filmový festival přinesl doslova barevnou módu. Nejlepší a nejhorší outfity předposledního večera.
11. září 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Léto se pomalu, ale jistě chýlí ke konci, a s ním i filmový festival v Benátkách, který dnes končí. Měsíc září má tedy - pokud jde o styl celebrit - možnost zazářit i díky módě na červeném koberci Benátského filmového festivalu. Z barev a stylů až oči přecházejí, proto jsme vám vybrali ty nejlepší modely posledních dní. A samozřejmě, i ty modely, které se příliš nepovedly, nebo se minuly místem či tím, kdo si je oblékl. Pojďte se s námi podívat proti proudu.

Jennifer Lopez And Ben Affleck zavítali na červený koberec
Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Kristina Vacková
šéfredaktorka
vybrat
Anděla Vostrá
druhý názor

Kristina Vacková

Benátský filmový festival je nejdéle trvajícím filmovým festivalem na světě a obvykle přitahuje špičky z oboru i nejočekávanější filmy. Každoročně velmi očekávaná událost se v loňském roce konala uprostřed pandemie, takže měla řadu omezení, čímž trochu ztratila na lesku. Možná i proto je letošní ročník pro mnohé z největších hollywoodských hvězd super vzrušujícím návratem do Benátek. Včera se na hvězdném rudém koberci objevil i nerozlučný pár "Benifer" - Ben Affleck a Jennifer Lopez. A Jennifer zase ukázala, že se opravdu nebojí ukázat své vysportované tělo. Její dekolt byl skutečně proklatě hluboký!

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m, Praha 5

Motýlí severská elegance

Frida Aasen
Frida Aasen • Zdroj: Profimedia

Norská modelka Frida Aasen se nejvíce zapsala do módního světa díky svému předvádění pro Victoria Secret. Podobný styl zvolila i pro benátský festival, kde její výrazná modrá nemohla zůstat bez povšimnutí. Tato kráska je jednou z mála, kdo si může dovolit jak třpytivou, tak takto upnutou večerní róbu, která jen podtrhuje dokonalost její postavy. Nádherný dekolt propůjčuje róbě motýlí křídla a dokonale sladěné jsou i velmi nenápadné páskové botky. Křehkost sama a za nás rozhodně palec nahoru. 

Dechberoucí róba zahalené somálské krasavice

Rawdah Mohamed
Rawdah Mohamed • Zdroj: Profimedia

Tohle se tedy skutečně povedlo a Rawdah Mohamed jasně ukázala, že i "zahalená" je špičkou módního světa.  Somálsko-norská modelka je rovněž influencerkou, bloggerkou, profesionální zdravotnicí a aktivistkou, jelikož je považována za prominentní obhájkyni práv muslimských žen. Její outfit na filmovém festivalu je zcela odlišný od street-style módy, jíž normálně prezentuje. V současné době ji zastupuje modelingová společnost The Society Management. V dubnu 2021 zahájila Rawdah hashtag kampaň #Handsoffmyhijab, která se stala naprostým trendem v sociálních médiích.

Jejímu outfitu není co vytknout. Bílá panenská čistota je ještě více podtržena barevnými flitry na lemech a splývavostí, která jí dává vzhled nádherného lotosového květu. Její šátek je i symbolem - Rawdah jej začala nosit již v sedmi letech. V osmi se však s rodinou přestěhovala do Norska a pokračovala v základním vzdělání, byla zde však vystavena rasismu a šikaně ze strany spolužáků, zejména kvůli nošení hidžábu a kvůli etnické odlišnosti.

Motýlí barevnost a šik styl 

Cynthia Erivo
Cynthia Erivo • Zdroj: Profimedia

Cynthia Erivo na festivalu předvedla, že barev se nebojí! Ale její outfity jsou i o tom, že je musíte umět nosit, a to tedy Cynthia umí. I její závěrečný outfit na červeném koberci to dokazuje. Snoubí v sobě nádheru nočního motýla, odvahu s hlubokým dekoltem a věčnou dokonalost spojení černé s bílou. Herečka, zpěvačka a skladatelka se narodila nigerisježm rodičům v Londýně a je na objektivy samozřejmě zvyklá a umí se opravdu prodat. Barva její pleti dává vyniknout všemu, co si tato šik dáma obleče, a vyšlo jí to i dnes.

Decentní styl Marty Milans

Marta Milans
Marta Milans • Zdroj: Profimedia

Multikulturní styl v Benátkách skutečně vede! Marta Milans je španělsko-americkou herečkou. Na červeném koberci předvedla velmi jednoduchý model vázacích časů v moderní zelenkavé barvě. Splývavý a pohodlný outfit doplnila i stříbrnými páskovými botkami a šperky a vypadala skutečně nádherně. Její výběr je ukázkou toho, že v jednoduchosti je krása.

Vílí květinový outfit

Světlana Lavrinovič
Světlana Lavrinovič • Zdroj: Profimedia

Něco jiného předvedla na červeném koberci i Světlana Lavrinovič, jež přišla v doprovodu Massima Seriniho. Tato žena je s módou rovněž celoživotně spojena - je vydavatelkou L'OFFICIEL, jež se věnuje nejrůznějším tématům ze světa módy, životního stylu, umění a designu, neopomíjejíc ani další zajímavé ženské problémy. Její róba v lehce nafialovělé krajce s výraznými, přitom decentními výšivkami z ní dělala vílí královnu. Zajímavým doplňkem byl i šikmý proužek spadající přes rameno s výraznými květinovými aplikacemi. I tento model jsme z těch včerejších zařadili do top5. 

Kristina Vacková

Anděla Vostrá

Tak jsem zase tady! A tentokrát se do toho vrhnu v Benátkách. Musím ale říci, že to je celkově taková krása, že vybrat modely proti proudu je oříšek i pro mně. Spíš se zaměřím na to, že si možní někdo vzal něco, co mu třeba úplně tak nesedělo k typu pleti, postavě nebo celkově na červený koberec. Hned první, kdo mi vyrazil dech, ale to jen v dobrém, je J-Lo a její superproklatě hluboký výstřih, popouštějící uzdu mé rýpaně fantazii. Tahle kočka se fakt umí prodat!

"Hledá se Dori!" 

Dori Ghezzi
Dori Ghezzi • Zdroj: Profimedia

A hned tady klopím trochu oči, protože - všechna čest, na svůj věk vypadá italská zpěvačka Dori Ghezzi naprosto skvěle! A právě proto, že tak vypadá, bych asi zvolila něco víc extra, hlavně pro tuhle příležitost. Má nádherný obličej i make-up a moc se mi líbí i kabelka - já jsem holt na ty řetězy. A protože jsem se z jednoho zrovna urvala, tak prostě musím říct, že výběr takhle tmavé barvy a hlavně střihu nebyl ten nejšťastnější. A ani ty boty na korkový platformě se na červený koberec moc nehodí. Ale to si povíme, až mě bude pětasedmdesát, já vím. Takže se i tak klaním a omlouvám!

Najde se i Emanuel?

Vera Atyushkina
Vera Atyushkina • Zdroj: Profimedia

Některé národnosti se prostě nezapřou, a to nemyslím zle. Čím více na východ, tím více odvaz! To mám ráda, ale tenhle model bych si na sebe vzala, být naprosto éterickou křehkou blondýnkou. A tou Vera Atyushkina (Věra Atjuškina), modelka a herečka sice je, ale více na sociálních médiích, než v Benátkách. Chtěla bát za vílu, ale pak by to chtělo možná méně těžký vršek těch šatů, protože ten se k té lehké nádherně éterické sukni zase tak úplně nehodí, že jo. Víla má bejt podle mě prostě víla, a ne Amálka. I když nějaký motýl Emanuel by se jistě našel! Vo tom žádná.  

Hippie rusalka

Sandrine Kiberlain
Sandrine Kiberlain • Zdroj: Profimedia

Sandrine Kiberlain je na tom dost podobně. Já nevím, holky, co na těch vílách máte. I když tady bych to viděla spíš na Rusalku. I tu od Dvořáka. Sandrin je vynikající cenami ověnčená heeerečka a jako Francouzka má parádní styl. Navíc hraje v televizi, ve filmu a dokonce i zpívá a režíruje. Proto nechápu, proč na červený koberec zvolila zrovna tuhle armádní zelenou, která jí vůbec nejde k pleti. Strašně moc tím ztrácí na kráse. Možná by to vypadala jinak, kdyby si sepla vlasy a dala si je z obličeje nebo nahoru, ale tuhle je na mě jako hippie holka na bále. Poztrácela korále... No, to jsem už jinde.  

Ledový chlad

Monika Bacardi
Monika Bacardi • Zdroj: Photo by Paolo Cotello/imageSPACE / Profimedia

Na Moniku Bacardi abych si dala stejnojmenný nápoj, abych byla měně kritická. Tady zase - nejde o šaty, jsou krásné. Jen bych si neodhalovala dekolt a ramena a si bych i sáhla pro míň rudou manikúru. Petrolejová modř - aspoň takové odlesky to na mě hází, je mojí oblíbenou barvou. Jen bych se zase tak moc olejově neleskla - ceny benzínu sice stoupají, ale některý outfity to dokáže zase trochu shodit... Za mě tentokrát ne. Filmová producentka, byznysmanka a patronka umění je váženou paní, jen jí to tentokrát podle mě nevyšlo.  

Chápu, že každý z vás benevolentních říká, že je každého věc, co si vezme na sebe. To nikomu neberu a souhlasím s tím. Ale neříkejte, že vy osobně občas někoho pěkně neproperete... Je to zábava! Ale i tak, předposlední večer v Benátkách stál za to. Nemyslíte?

 

Anděla Vostrá
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Praha 6 - 502m
Praha 6

Vila na prodej Praha 6 - 502m

Atypický 502 m²
49 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
39 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Praha 6

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice

7 + KK 261 m²
44 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha
Praha 6

Pronájem luxusního bytu Villa Bianca - Praha

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 130m

4 + KK 130 m², bal. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m
Praha 5

Pronájem bytu 2+1, Praha - Barrandov, 60m

2 + 1 60 m², bal. 6 m²
18 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Praha 1 - 135

3 + 1 135 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 130 m², bal. 1 m²
65 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32
Praha 1

Prodej bytu 1+1, Nové Město, 32

1 + 1 32 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m
Praha 1

Luxusní investiční byt - Praha 1 - 80m

2 + KK 80 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks