Závěr FESTIVALu DI VENEZIA 2021: Fantastické modely na červeném koberci i hvězdné přešlapy

Benátský filmový festival přinesl doslova barevnou módu. Nejlepší a nejhorší outfity předposledního večera.
11. září 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Léto se pomalu, ale jistě chýlí ke konci, a s ním i filmový festival v Benátkách, který dnes končí. Měsíc září má tedy - pokud jde o styl celebrit - možnost zazářit i díky módě na červeném koberci Benátského filmového festivalu. Z barev a stylů až oči přecházejí, proto jsme vám vybrali ty nejlepší modely posledních dní. A samozřejmě, i ty modely, které se příliš nepovedly, nebo se minuly místem či tím, kdo si je oblékl. Pojďte se s námi podívat proti proudu.

Jennifer Lopez And Ben Affleck zavítali na červený koberec
Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Kristina Vacková
šéfredaktorka
vybrat
Anděla Vostrá
druhý názor

Kristina Vacková

Benátský filmový festival je nejdéle trvajícím filmovým festivalem na světě a obvykle přitahuje špičky z oboru i nejočekávanější filmy. Každoročně velmi očekávaná událost se v loňském roce konala uprostřed pandemie, takže měla řadu omezení, čímž trochu ztratila na lesku. Možná i proto je letošní ročník pro mnohé z největších hollywoodských hvězd super vzrušujícím návratem do Benátek. Včera se na hvězdném rudém koberci objevil i nerozlučný pár "Benifer" - Ben Affleck a Jennifer Lopez. A Jennifer zase ukázala, že se opravdu nebojí ukázat své vysportované tělo. Její dekolt byl skutečně proklatě hluboký!

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m, Praha 1

Motýlí severská elegance

Frida Aasen
Frida Aasen • Zdroj: Profimedia

Norská modelka Frida Aasen se nejvíce zapsala do módního světa díky svému předvádění pro Victoria Secret. Podobný styl zvolila i pro benátský festival, kde její výrazná modrá nemohla zůstat bez povšimnutí. Tato kráska je jednou z mála, kdo si může dovolit jak třpytivou, tak takto upnutou večerní róbu, která jen podtrhuje dokonalost její postavy. Nádherný dekolt propůjčuje róbě motýlí křídla a dokonale sladěné jsou i velmi nenápadné páskové botky. Křehkost sama a za nás rozhodně palec nahoru. 

Dechberoucí róba zahalené somálské krasavice

Rawdah Mohamed
Rawdah Mohamed • Zdroj: Profimedia

Tohle se tedy skutečně povedlo a Rawdah Mohamed jasně ukázala, že i "zahalená" je špičkou módního světa.  Somálsko-norská modelka je rovněž influencerkou, bloggerkou, profesionální zdravotnicí a aktivistkou, jelikož je považována za prominentní obhájkyni práv muslimských žen. Její outfit na filmovém festivalu je zcela odlišný od street-style módy, jíž normálně prezentuje. V současné době ji zastupuje modelingová společnost The Society Management. V dubnu 2021 zahájila Rawdah hashtag kampaň #Handsoffmyhijab, která se stala naprostým trendem v sociálních médiích.

Jejímu outfitu není co vytknout. Bílá panenská čistota je ještě více podtržena barevnými flitry na lemech a splývavostí, která jí dává vzhled nádherného lotosového květu. Její šátek je i symbolem - Rawdah jej začala nosit již v sedmi letech. V osmi se však s rodinou přestěhovala do Norska a pokračovala v základním vzdělání, byla zde však vystavena rasismu a šikaně ze strany spolužáků, zejména kvůli nošení hidžábu a kvůli etnické odlišnosti.

Motýlí barevnost a šik styl 

Cynthia Erivo
Cynthia Erivo • Zdroj: Profimedia

Cynthia Erivo na festivalu předvedla, že barev se nebojí! Ale její outfity jsou i o tom, že je musíte umět nosit, a to tedy Cynthia umí. I její závěrečný outfit na červeném koberci to dokazuje. Snoubí v sobě nádheru nočního motýla, odvahu s hlubokým dekoltem a věčnou dokonalost spojení černé s bílou. Herečka, zpěvačka a skladatelka se narodila nigerisježm rodičům v Londýně a je na objektivy samozřejmě zvyklá a umí se opravdu prodat. Barva její pleti dává vyniknout všemu, co si tato šik dáma obleče, a vyšlo jí to i dnes.

Decentní styl Marty Milans

Marta Milans
Marta Milans • Zdroj: Profimedia

Multikulturní styl v Benátkách skutečně vede! Marta Milans je španělsko-americkou herečkou. Na červeném koberci předvedla velmi jednoduchý model vázacích časů v moderní zelenkavé barvě. Splývavý a pohodlný outfit doplnila i stříbrnými páskovými botkami a šperky a vypadala skutečně nádherně. Její výběr je ukázkou toho, že v jednoduchosti je krása.

Vílí květinový outfit

Světlana Lavrinovič
Světlana Lavrinovič • Zdroj: Profimedia

Něco jiného předvedla na červeném koberci i Světlana Lavrinovič, jež přišla v doprovodu Massima Seriniho. Tato žena je s módou rovněž celoživotně spojena - je vydavatelkou L'OFFICIEL, jež se věnuje nejrůznějším tématům ze světa módy, životního stylu, umění a designu, neopomíjejíc ani další zajímavé ženské problémy. Její róba v lehce nafialovělé krajce s výraznými, přitom decentními výšivkami z ní dělala vílí královnu. Zajímavým doplňkem byl i šikmý proužek spadající přes rameno s výraznými květinovými aplikacemi. I tento model jsme z těch včerejších zařadili do top5. 

Kristina Vacková

Anděla Vostrá

Tak jsem zase tady! A tentokrát se do toho vrhnu v Benátkách. Musím ale říci, že to je celkově taková krása, že vybrat modely proti proudu je oříšek i pro mně. Spíš se zaměřím na to, že si možní někdo vzal něco, co mu třeba úplně tak nesedělo k typu pleti, postavě nebo celkově na červený koberec. Hned první, kdo mi vyrazil dech, ale to jen v dobrém, je J-Lo a její superproklatě hluboký výstřih, popouštějící uzdu mé rýpaně fantazii. Tahle kočka se fakt umí prodat!

"Hledá se Dori!" 

Dori Ghezzi
Dori Ghezzi • Zdroj: Profimedia

A hned tady klopím trochu oči, protože - všechna čest, na svůj věk vypadá italská zpěvačka Dori Ghezzi naprosto skvěle! A právě proto, že tak vypadá, bych asi zvolila něco víc extra, hlavně pro tuhle příležitost. Má nádherný obličej i make-up a moc se mi líbí i kabelka - já jsem holt na ty řetězy. A protože jsem se z jednoho zrovna urvala, tak prostě musím říct, že výběr takhle tmavé barvy a hlavně střihu nebyl ten nejšťastnější. A ani ty boty na korkový platformě se na červený koberec moc nehodí. Ale to si povíme, až mě bude pětasedmdesát, já vím. Takže se i tak klaním a omlouvám!

Najde se i Emanuel?

Vera Atyushkina
Vera Atyushkina • Zdroj: Profimedia

Některé národnosti se prostě nezapřou, a to nemyslím zle. Čím více na východ, tím více odvaz! To mám ráda, ale tenhle model bych si na sebe vzala, být naprosto éterickou křehkou blondýnkou. A tou Vera Atyushkina (Věra Atjuškina), modelka a herečka sice je, ale více na sociálních médiích, než v Benátkách. Chtěla bát za vílu, ale pak by to chtělo možná méně těžký vršek těch šatů, protože ten se k té lehké nádherně éterické sukni zase tak úplně nehodí, že jo. Víla má bejt podle mě prostě víla, a ne Amálka. I když nějaký motýl Emanuel by se jistě našel! Vo tom žádná.  

Hippie rusalka

Sandrine Kiberlain
Sandrine Kiberlain • Zdroj: Profimedia

Sandrine Kiberlain je na tom dost podobně. Já nevím, holky, co na těch vílách máte. I když tady bych to viděla spíš na Rusalku. I tu od Dvořáka. Sandrin je vynikající cenami ověnčená heeerečka a jako Francouzka má parádní styl. Navíc hraje v televizi, ve filmu a dokonce i zpívá a režíruje. Proto nechápu, proč na červený koberec zvolila zrovna tuhle armádní zelenou, která jí vůbec nejde k pleti. Strašně moc tím ztrácí na kráse. Možná by to vypadala jinak, kdyby si sepla vlasy a dala si je z obličeje nebo nahoru, ale tuhle je na mě jako hippie holka na bále. Poztrácela korále... No, to jsem už jinde.  

Ledový chlad

Monika Bacardi
Monika Bacardi • Zdroj: Photo by Paolo Cotello/imageSPACE / Profimedia

Na Moniku Bacardi abych si dala stejnojmenný nápoj, abych byla měně kritická. Tady zase - nejde o šaty, jsou krásné. Jen bych si neodhalovala dekolt a ramena a si bych i sáhla pro míň rudou manikúru. Petrolejová modř - aspoň takové odlesky to na mě hází, je mojí oblíbenou barvou. Jen bych se zase tak moc olejově neleskla - ceny benzínu sice stoupají, ale některý outfity to dokáže zase trochu shodit... Za mě tentokrát ne. Filmová producentka, byznysmanka a patronka umění je váženou paní, jen jí to tentokrát podle mě nevyšlo.  

Chápu, že každý z vás benevolentních říká, že je každého věc, co si vezme na sebe. To nikomu neberu a souhlasím s tím. Ale neříkejte, že vy osobně občas někoho pěkně neproperete... Je to zábava! Ale i tak, předposlední večer v Benátkách stál za to. Nemyslíte?

 

Anděla Vostrá
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks