Top hledané
Výsledky (0)
Automobilka přichází s elegantním vozem charakteristickým pro designový jazyk Bentely. Okázalý je svými ostrými křivkami a luxusním „polštářkovým“ interiérem, který vám vyrazí dech!

Zbrusu nový model kabrioletu Bentley Continental GT 2019

Mgr. Jana Höger
07. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Nová barva interiéru? Tlumená červená vládne tomuto vozu!

Mezi širokou škálou interiérových barev, z nichž si můžete vybrat, je i nová barva vytvořená speciálně pro nový model Continental GT Cabrio. Úchvatná červená, která krásně kontrastuje se zbytkem vozu a přitahuje zvídavé pohledy. Interiér zahrnuje vybavení vyrobené z nejkvalitnějších kůží až po vzácná dřeva pro ozdobná obložení z trvale udržitelných zdrojů – včetně nejnovějšího ozdobného obložení z akácie koa nebo tmavého dřeva blahovičníku.

Před čím musíme smeknout

Před ohromujícím Bentely Rotating displejem, vysoce výkonným a zároveň retro futuristickým nástrojem s kovovou povrchovou úpravou Côtes de Genève a s upravenou verzí softwaru Porsche Communication Management. 

V kombinaci s vyhříváním volantu, sedadel a nově i loketních opěrek vytvářejí tyto sofistikované komfortní prvky luxusní zážitky z jízdy v jakýchkoli povětrnostních podmínkách.

Přední světlomety modelu používají nejmodernější techniku Matrix LED.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Z kupé na cabrio "na povel"

Luxusní vůz obsahuje také mechanismus rychlého zavírání umožňující sklopit střechu efektivně a precizně. „Na povel,“ zmáčknutí tlačítka, se přemění z kupé v otevřený luxusní cestovní automobil.  Tweedový vzhled střechy už je jen pouhou třešničkou na dortu. K dispozici je sedm různých barev střech, včetně černé, modré, červené a šedé barvy. Britové vědí, jak se vyrábí auta s elegancí!

Čísla, která hovoří za vše

Automobil Continentatl GT má 12-ti válcový motor o objemu 6,0 litrů a  osmistupňovou dvouspojkovou převodovku. Podívejte se s námi společně na čísla, která hovoří za vše: vytáhne to až na působivou rychlost 333 km/h. Dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,8 sekundy. Při jízdě rychlostí až 50 km/h může být jedinečná střecha stále otevřena nebo zavřena za 19 sekund. Luxusní, nemyslíte?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Bentley Motors Limited
Pyms Lane Crewe, Cheshire CW1 3PL, United Kingdom
+44 (0) 1270 255 155