Top hledané
Výsledky (0)

Zdeněk Svěrák s Jaroslavem Uhlířem potěší dětské fanoušky v pražské O2 Areně (28.10.)

Tereza Janatová
07. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Zdeněk Svěrák s Jaroslavem Uhlířem v O2 Aréně

Mají vaše děti rády písničky od hudebního dua Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře? Kdo by neměl, že? Pokud je odpověď ano, teď zajásají a vy s nimi!

Jak to? Již na konci října se totiž uskuteční jejich koncert v Praze. Luxusní podívaná vás čeká hned ve dvou termínech. Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák totiž coby písničkářské duo oslavují padesát let na hudební scéně.

Luxusní koncert Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka nás čeká 28. října roku 2017, tedy za pár dní. Show nese název Trvalky a můžete se těšit na známé písničky slavného písničkářského dua.

Jistě uslyšíme písně jako Není nutno, Krávy, krávy nebo Mravenčí ukolébavku. Máte-li menší děti, tohle vystoupení je to pravé pro ně!

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Dvě data

Výhoda je, že show se odehraje hned ve dvou termínech. 28. října ve 13 hodin a stejný den ještě v 17 hodin.

Slavné duo tímto představením slaví své padesátileté působení na scéně. To už je luxusní výročí, musíme říct!

Poprvé v O2 Areně

Zajímavostí na této akci také je, že se Svěrák a Uhlíř poprvé divákům představí v obrovské pražské hale O2 Areny, kde se obvykle pořádají koncerty světoznámých, luxusních performerů, ať už se jedná o kapely, nebo sólisty. Je moc hezké, že v takovém prostoru mají šanci na úspěch i tuzemští vystupující.

Pánům Uhlířovi a Svěrákovi to moc přejeme. Obstát na scéně showbyznysu padesát let, to už něco znamená!

Jedno je jisté. Jejich písničky jsou nesmrtelné a asi neexistuje nikdo, kdo by od nich neznal ani jednu písničku. Tak si s nimi běžte spolu se svými ratolestmi zazpívat a zažijte tak luxusní táborákovou atmosféru v hale, která stojí u pražského metra Českomoravská.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze