Top hledané
Výsledky (0)
Podívejte se, jak to slavným na MBPFW 2024 slušelo!

Ze Survivoru na červený koberec: Martin Carev řádil na pražském týdnu módy s přítelkyní kamaráda

Denisa Zajíčková
22. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Martin Carev a Natálie Kotková

Konečně se účastníci nemusí skrývat, a tak obráží společenské akce, které jim - kromě jídla a blízkých - jistě chyběly. Jednou z takových byl i Mercedes-Benz Prague Fashion Week kam dorazil i youtuber Martin Carev. A vypadal jako ze žurnálu! Podívejte se, jak to slušelo nejen jemu, ale i dalším.

Sharlota a Lucas Blakk k sobě perfektně ladí
Adam Mišík má svůj osobitý styl
Aneta Vignerová na módní přehlídce
Aneta Vignerová a Petr Kolečko

Návrhářská elita, překrásné modelky a kousky, ze kterých se vám tají dech - to vše a mnohem víc nabídnul letošní Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2024. Podívejte se, v čem se přišli podívat naše celebrity!

Byt na pronájem Praha 1 - 128m
Byt na pronájem Praha 1 - 128m, Praha 1

Martin Carev

Na televizních obrazovkách ho ještě stále vidíme jako dva měsíce neumytého a vyhladovělého bojovníka, když se ale Martin objevil na pražském týdnu módy, přítomným ženám se zřejmě tajil dech. Měl skvělou náladu, vypadal jako místní model a kožené sako mu padlo jako ulité. Vyhladověle už dávno nevypadal, a tak je otázkou, jak dlouho je vlastně doma. Nebo, že by jeho dobrá nálada byla důsledkem výhry celé drsné soutěže Survivor? 

Společnost mu dělala mimo jiné Natálie Kotková, modelka a blogerka známá pod přezdívkou The Nattiness. Kdo by si však pomyslel, že jsou tihle dva nádherný pár, ten by se krutě mýlil. Už mnoho let je Natálie partnerkou Petra Lexy ze skupiny Slza, ačkoliv svůj vztah nedávají na sociálních sítích okatě najevo. 

Milan Peroutka a Mariana Prachařová

Od chvíle, kdy herec a zpěvák Milan Peroutka veřejně přiznal, že miluje muže, a dokonce si jednoho vzal, se jeho styl výrazně změnil. Zdá se, že konečně našel sám sebe a cítí se ve svém těle i oblečení velmi dobře. A je to zkrátka znát. Na MBPFW oblékl košili z nové Prada kolekce, kterou si ale pro tyto účely pouze půjčil. Slušelo mu to neskutečně!

Stejně tak Marianě Prachařové po jeho boku, která se konečně přestala stylizovat do obrovských oversize kousků, ve kterých při své postavě neskutečně plave - a ukázala také trochu té ženskosti, kterou v sobě nepochybně má. Pomáhá jí k tomu zřejmě mikádo, které si nedávno nechala ostříhat. Nápadně se v něm podobá své mamince Daně Batulkové a je neskutečně sexy. 

Otevřít v galerii (2)
Milan Peroutka vsadil na košili od značky Prada
Milan Peroutka vsadil na košili od značky PradaZdroj: Profimedia

Aneta Vignerová a Petr Kolečko

Šťastná a spokojená je v poslední době také modelka Aneta Vignerová, která se nedávno vrátila z dovolené v Egyptě, kde si po boku manžela Petra Kolečka perfektně odpočinula. Když tak dorazila do společnosti, zářila široko daleko. A široké zvolila také sako, které skvěle podtrhlo její štíhlou postavu - ukázala totiž dlouhé a vypracované nohy, které jí mohly zdejší dámy jen závidět. Není divu, že se při příležitosti MBPFW po molu také prošla, jak je vidět v naší galerii. 

Příště jen doporučujeme zvážit jiný módní doplněk než manžela, který jako obvykle působí velmi vyděšeným dojmem - a nezdá se, že by byl ve společnosti dobrovolně. Na druhou stranu, který muž by s vámi šel rád na módní přehlídku? 

Moderní byt 2+kk k pronájmu, Praha2 Vinohrady
Moderní byt 2+kk k pronájmu, Praha2 Vinohrady, Praha 2

Majk Spirit a Maria Dušička

Z rapera Michala Dušičky alias Majka Spirita je v posledních letech taková zvláštní postavička. Z veřejnosti se stáhnul od doby, kdy se stal hrdým otcem dcery Arii a užívá si především pozornosti své přenádherné manželky, která přijala jeho příjmení a je z ní Maria Dušička. 

Na MBPFW ale působil jako manžel, který dostal rychlý telefonát, aby svou ženu vyzvedl na prestižní módní akci po fotbale s kamarády. Volejbale. Florbale. Hokeji - kdo ví. Neupravený, jeden kousek přes druhý. Navíc vlastně vůbec nechápeme, proč má v ruce kabelku, kterou na první pohled drží své ženě, ta už má ale svoji. Zvláštní, i když Richard Krajčo se také nebojí do společnosti nějakou tu kabelku vynést. Ale tady to má jaký smysl?

Otevřít v galerii (2)
Majk Spirit a jeho manželka Maria
Majk Spirit a jeho manželka MariaZdroj: Profimedia

Adam Mišík

Herec z Jedné rodiny a populární zpěvák Adam Mišík nás zkrátka baví. Jeho osobitý styl, chování i vyjadřování je v perfektní souhře. Je to na první pohled tak trochu podivín, bořič zajetých stereotypů - ale s krásnou Natálií Jiráskovou po boku budí dojem zkroceného muže, který propadl své lásce.

To, jakým způsobem se obléká, je už jenom třešnička na dortu. Ostatně, co také čekat od muže, který žije s dcerou modelky Ivy Kubelkové? Kdyby ta mu nedokázala srovnat šatník, snad už bychom přestali doufat v lidstvo!

Sharlota a Lucas Blakk

Vlastně těžko říct, co si o tomhle myslet - ale je to přesně to, co chceme vidět na týdnu módy. Kontroverzní outfit plný prvků, které jsou na normální nošení úplně k ničemu. 

K Sharlotě tohle patří, její osobnost i o pozornost zkrátka říká. Překvapuje nás sice, že tentokrát je skutečně zahalená - dost často tomu bývá naopak, ale kdo jiný, když ne ona? - ale všechno to perfektně funguje. Její štěstí je, že má k tomu manžela Lucase Blakka, který s ní do každého takového outfitu jde. A i když je obvykle šílený trapas, když se dva ladí k sobě, tohle funguje neskutečně. Smekáme a ty brýle chceme domů. 

Zdroj: redakce, Instagram, mbpfw.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze