Top hledané
Výsledky (0)
Miami ležící na jihovýchodě Floridy, je jedno z nejvyhledávanějších letovisek USA na pobřeží Atlantického oceánu. Sem se jezdí za krásnými plážemi, luxusním nakupováním, bujarý nočním životem a také delikátními kulinářskými zážitky. Přinášíme vám žebříček těch nejlepších restaurací, které vám Miami může nabídnout.

Žebříček nejlepších restaurací v Miami

Eva Ledecká
02. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

1. Zuma

Restaurace Zuma leží v srdci Miami a svým hostům nabízí luxusní a moderní japonskou kuchyni. Vibrující prostředí této elegantní restaurace bylo inspirováno neformálním japonským stylem stolování, kterému se říká „izakaya“. Luxusní a jedinečný interiér této restaurace byl navržen světově proslulým designérským studiem z Tokya, Super Potato. V luxusním menu nechybí hovězí maso, kraby ani sushi.

2. Cantina La Veinte

Jakmile vstoupíte do této luxusní restaurace, ocitnete se v excelentním mexickém interiéru. Dekorace byly pečlivě vybírány od řemeslných umělců z celého Mexika. Působivě působí zvolené barvy (červená, zlatá a černá) a Art Deco styl. Monumentální bar má široký výběr tequily a mezcalu a samozřejmostí jsou lahodné sofistikované koktejly. Podává se, jak jinak, mexická kuchyně na té nejvyšší úrovni.

3. The Bazaar - restaurance hotelu SLS

Navštivte jedinečnou restauraci Bazaar, která se nachází v luxusním hotelu SLS v South Beach. Celková atmosféra restaurace a vynikající kuchyně díky proslulému šéfkuchaři José Andrésovi se postará o to, abyste z tohoto místa odešli okouzleni a plní nezapomenutelných dojmů. V menu restaurace Bazzar se snoubí španělská tradice, která je ovlivněna místním pulsujícím duchem South Beach.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

4. Joe´s Stone Crab

Máte-li rádi mořské plody, nesmí vám uniknout luxusní restaurace Joe´s Stone Crab na Washington Avenue s dlouholetou tradicí. Na počátku slavné éry tohoto jedinečného podniku (psal se rok 1913) stála láska k jídlu, rodině a přátelům, díky čemuž si restaurace získala brzy svou klientelu. Nyní si v jedinečném podniku, který nabízí soukromé luxusní salonky, můžete vychutnat famózně připravené kraby, ryby i jiné mořské plody, saláty i polévky.

5. Seaspice

Slavná a vyhledávaná restaurace Seasalt & Pepper změnila své jméno na Seaspice. Prvotřídní kvalita jídel a luxusní prostředí však zůstalo takové, jako dřív. Restaurace na břehu řeky Miami, nabízející dokonale upravované plody moře, těstoviny, risota i luxusní masa, ilustruje podstatu nábřežního stolování. Venkovní prostor s nádhernou krytou restaurací nabízí úchvatný výhled na panorama Miami. Interiér je vybaven v luxusním stylu s dotekem moře.

6. Estiatorio Milos

Milos v Miami je známá jeko jedna z nejlepších restaurací nabízející středomořskou kuchyni na světě. Restauraci založil šéfkuchař Costa Spiliadis, který z ní udělal bezkonkurenční kulinářskou destinaci v Montrealu, New Yorku, Aténách, Las Vegas, Londýně a také právě v Miami. Proslulá kuchyně v Estiatotio Milos nabízí nejčerstvější výběr středomořských ryb z Řecka, Španělska a Portugalska.

7. Cipriani Miami

Situovaná na jižní straně řeky Miami, v severním Financial District, nabízí tato luxusní restaurace panoramatický výhled na Biscayne Bay. Vychutnejte si italskou kuchyni dokonalé chuti v jednom z několika restaurací Cipriani, která má svůj původ v malebných Benátkách. Nevynechejte předkrm ani sladkou tečku v podobě lahodných luxusních dezertů.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Zuma Miami
270 Biscayne Blvd Way Miami, FL 33131 USA
+1 305 577 0277