Top hledané
Výsledky (0)
Absolutní spojení s přírodou nabízí luxusní dřevěné stavby na stromech, kterým lidé stále více přicházejí na chuť. Zavítejte s námi do korun stromů, kde můžete zažít luxusní pocit svobody.

Život na stromech: luxusní dřevěné stavby

Eva Ledecká
17. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Blue Forest je oceňovaná společnost, která se specializuje na designy a konstrukce luxusních domů v korunách stromů a unikátních udržitelných staveb různých druhů.

Blue Forest je společnost proslulá luxusními domy ve stromech, neboli treehousy, po celém světě. Úspěšně bourají tradiční stereotyp, že takové stavby jsou určeny pro děti na hraní. V jejich portfoliu najdete vše od fantastických dřevěných zámků, přes exkluzivní ubytování, ekologické školy a jiné eco budovy.

Dům na stromě: rodinný luxus na zakázku

Unikátní dům s věžemi se nachází v Hertfordshire a byl vyhotoven na zakázku s požadavkem na vysoký luxus pro celou rodinu. Nejedná se tu o jeden treehouse, ale spíše o dva odlišné ráje na korunách stromů, z nichž každý má své unikátní vlastnosti. Jeden je určen pro rodiče a jeden pro jejich děti.

Pohádkový dětský dům na stromě má tajný poklop vedoucí do prostoru, kde si děti mohou hrát. Tato „herna“ je kompletně vybavena včetně plazmové televize a herní konzole. V části pro dospělé najdete velký a pohodlný obývací pokoj pro posezení. Součástí je samozřejmě kuchyně i sociální zařízení. Domy mají kuželovitou doškovou střechu a jejich stěny jsou obloženy dubovými šindelemi a cedrovým dřevem.

Obě stavby jsou spojeny jedinečným chodníkem v podobě několika vzájemně propojených lanových mostů, které se proplétají mezi stromy a nabízí výhled na krásnou okolní krajinu.

Byt Praha 6 - 141m
Byt Praha 6 - 141m, Praha 6

Hoots Treehouse - pohádkový apartmán

Ve výjimečně krásné přírodě Rother Valley ve Velké Británii je umístěn luxusní Hoots Treehouse. Dům ve stromech , který zahrnuje všechny klíčové prvky, které jsou jádrem života v treehousu: představivost, únik a dobrodružství. Ubytuje 4 osoby, nejdete zde manželskou postel a patro na spaní se dvěma samostatnými lůžky pro děti.

Se 40 palcovou televizí a reproduktory Bose si můžete vychutnat veškeré pohodlí, které byste očekávali u sebe doma. Jídlo, které si připravíte ve vybaveném kuchyňském koutu, si můžete vychutnat pod nebem na luxusní terase. Klenutá okna dodávají stavbě nádech pohádkového kouzla a dvojité skleněné dveře se zasluhují o dostatek denního světla.

Luxusní Curvy Cabin v unikátním kempu

Blackberry Wood Kemp v Sussexu je jedinečný kemp, který se může pochlubit některými z nejzvláštnějších typů ubytování, kam se rozhodně řadí například ubytování ve zrekonstruovaném dvoupatrovém autobusu.

Blue Forest nechala pro tento kemp vyrobit ecoPerch kabinu – Curvy Cabin, která dokonale zapadá do filozofie kempu, což je nabídnout jedinečné, komfortní a nezapomenutelné ubytování.

Má vlastní kuchyň, sociální zařízení a je určena až pro 4 osoby. Je moderně vytápěna a najdete zde krbová kamna, která podporují luxusní intimní atmosféru. Dům je vyveden v estetickém a ekologickém designu, který dokonale splývá s přírodním prostředím, přesto si však zachovává veškeré funkce a pohodlí moderního bytu.

Další unikátní stavby Blue Forest představují například dřevěné mosty v džungli, hotely ve stromech po celém světě nebo luxusní Ecolodge v Malawi.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Blue Forest
Bensfield Farm Beech Hill Wadhurst East Sussex TN5 6JR Great Britain
01892 75 00 90