Top hledané
Výsledky (0)
Skvělý postoj, nové hole, slunce nad hlavou a komfortní kvalitní oblečení. Váš jedinečný luxusní výpal se blíží. Golfový míček dopadne přesně tam, kam chcete.

Značka J. Lindeberg vás na greenu nezklame

Eva Ledecká
24. května 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Světoznámý módní dům J. Lindeberg vznikl ve Stockholmu v roce 1996 a své kvalitní luxusní golfové oblečení a kolekce pro aktivní životní styl dodává do více než 35 zemí světa.  

Nové kolekce nechybí na módních molech těch nejprestižnějších přehlídek světa a oblékají je i přední světoví sportovci.

Nepřehlédnutelní díky luxusní značce

Špičkové materiály a jedinečné střihy dělají z oblečení J. Lindeberg značku vyhledávanou i tou nejnáročnější klientelou. J. Lindeberg dokáže spojit módu a funkčnost takovým způsobem, že budete na golfovém hřišti prostě za hvězdu. Profesionální golfové oblečení vyniká těmi nejlepšími vlastnostmi, které svým nositelům přinesou nutnou dávku sebevědomí a pohodlí, které se nepopiratelně odrazí na golfových výsledcích.

Obchodní prostory na pronájem - Praha
Obchodní prostory na pronájem - Praha, Praha 6

Nová luxusní kolekce J. Lindeberg

Dámské ani pánské kolekci nechybí výrazné barvy a na první pohled je vidět použití kvalitního materiálu. Polo trika, košile, kalhoty i dámské sukně skvěle ladí s ostatními doplňky. Nahlédněte prostřednictvím naší galerie do nových kousků luxusní značky.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze